Nawet nie wiedziałem że Arsenal dzisiaj odpadł z FA Cup, ale przecież to było trofeum na które Wenger rzucał wszystkie siły i co teraz będą w tym sezonie walczyć?!
Mnie może tak bardzo nie denerwuje że Casemiro jest jest chamem i bucem, bo Ramos też nim jest, ale to że za swoje brutalną grę nie wylatuje z boiska w przeciwieństwie do Hiszpana.
Robią ciekawsze koszulki i pewnie więcej płacą. Nike robi praktycznie to samo, widziałeś projekt koszulek na sezon 2018 2019? Bardzo podobny do tych co są teraz.
Ty chyba cały czas żyjesz tym co było kilka lat temu, nie po to przyszedł najdroższy piłkarz w historii Klubu, żeby nie grać w wyjściowym składzie i to w LM, jakby tylko była taka możliwość to Coutinho by grał, ale niestety nie może. Iniesta ładnie gra, ale patrząc na to co było kiedyś, to wątpliwe że daje 1/3 tego co dawał kilka lat temu.
Zobaczymy czy Dembele będzie grać na LS czy PS, wydaję mi się że Messi będzie grał tak jak zwykle gdzie chce, a Dembele będzie biegał na prawej flance.
Więcej od Umtitiego mógłby zarabiać, bo to atakujący, ale więcej od Pique, Busquetsa czy Iniesty? Którzy wygrywali LM po 3-4 razy w tym klubie. To jest chore.
PSG nie musi z nikim wchodzić w układy, nawet z Realem. Nie muszą nikogo sprzedawać mają tyle kasy że mogą kupić kogo chcą. Nie po to zapłacili grube miliony za Brazylijczyka, po to żeby go za rok oddawać za taką samą kwotę do innego klubu. Dali jeszcze olbrzymie pieniądze Seniorowi i samemu Neyowi. Jakby miał przejść do Realu to za około 350-400 mln, a Real nie da rady zapłacić takich pieniędzy.
Już to widzę jak PSG puści Neymara po sezonie. Chyba Real chcę kupić nogę i rękę Hazarda, on jest wart minimalnie 130 mln Euro, a Icardi mówił że nie chce grać w Realu.
0
Najlepszy zawodnik obecnego sezonu Realu, więc takim drewnem nie jest.(Mimo że nie grał tyle czasu)
0
Nawet nie wiedziałem że Arsenal dzisiaj odpadł z FA Cup, ale przecież to było trofeum na które Wenger rzucał wszystkie siły i co teraz będą w tym sezonie walczyć?!
3
Co jak co, ale Isco zrobił podanie do Balea w stylu Xaviego.
20
Mnie może tak bardzo nie denerwuje że Casemiro jest jest chamem i bucem, bo Ramos też nim jest, ale to że za swoje brutalną grę nie wylatuje z boiska w przeciwieństwie do Hiszpana.
37
Niby się nie ocenia nikogo z wyglądu, ale jak się patrzę na Casemiro to widać że jest niedobrym człowiekiem.
4
W takiej formie to mu nie grożi.
0
Beka z Celty chyba.
1
W Realu własnie nie miał kto wykańczać akcji, no kto by wykończył te "ciasteczka" Kroosa i Isco. Benzema?
0
Ter Stegen zatrzymałby Balea.
0
Takiej podcinki nie powstydziłby się sam Bóg piłki nożnej Messi.
1
Gra Navasa nogami pozostawia wiele do życzenia.
0
Robią ciekawsze koszulki i pewnie więcej płacą. Nike robi praktycznie to samo, widziałeś projekt koszulek na sezon 2018 2019? Bardzo podobny do tych co są teraz.
7
Czemu nie, lepsza opcja od Nike.
18
Takiego Cracka jak Eto o wyprzedził? Szacunek.
12
Pique myślę że się ogarnął, ja bym liczył na Semedo Pique Umtiti Alba, ale raczej Roberto będzie grał na PO.
0
Ty chyba cały czas żyjesz tym co było kilka lat temu, nie po to przyszedł najdroższy piłkarz w historii Klubu, żeby nie grać w wyjściowym składzie i to w LM, jakby tylko była taka możliwość to Coutinho by grał, ale niestety nie może. Iniesta ładnie gra, ale patrząc na to co było kiedyś, to wątpliwe że daje 1/3 tego co dawał kilka lat temu.
0
Hipokryzja level hard.
0
Wariatem był przez niego miałem co chwile zawały jak Pażdzioch, ale to był pozytywny wariat i solidny bramkarz.
0
Messi będzie grał gdzie chce, a Suarez będzie grał na szpicy. Tylko że na grafice nie ma pozycji na której gra Messi, więc go ustawili na szpicy.
0
Bardzo fajnie pokazują te rozstawienia zawodników.
11
Zobaczymy czy Dembele będzie grać na LS czy PS, wydaję mi się że Messi będzie grał tak jak zwykle gdzie chce, a Dembele będzie biegał na prawej flance.
0
Trochę ryzyko z tym Ousmane, ale pewnie zagra 60 minut i zejdzie. Ufam Valverde i myślę że wie co robi.
0
Więcej od Umtitiego mógłby zarabiać, bo to atakujący, ale więcej od Pique, Busquetsa czy Iniesty? Którzy wygrywali LM po 3-4 razy w tym klubie. To jest chore.
0
Czy Dembele na pewno zarabia 12 mln Euro minimum?
14
To napisz do niego na priv.
1
PSG nie musi z nikim wchodzić w układy, nawet z Realem. Nie muszą nikogo sprzedawać mają tyle kasy że mogą kupić kogo chcą. Nie po to zapłacili grube miliony za Brazylijczyka, po to żeby go za rok oddawać za taką samą kwotę do innego klubu. Dali jeszcze olbrzymie pieniądze Seniorowi i samemu Neyowi. Jakby miał przejść do Realu to za około 350-400 mln, a Real nie da rady zapłacić takich pieniędzy.
35
Mi się wydaję że będzie Dembele Suarez Messi i Coutinho w pomocy.
0
Dla ciebie 2 stówy to nic, jeśli jesteś gościem z avatara :D
2
On chyba nawet nie jest zarejestrowany do rozgrywek, więc pewnie Coutinho dostanie 7 po Turanie.
1
Już to widzę jak PSG puści Neymara po sezonie. Chyba Real chcę kupić nogę i rękę Hazarda, on jest wart minimalnie 130 mln Euro, a Icardi mówił że nie chce grać w Realu.