Skoro Lucho w tamtym sezonie tak w niego wierzył i mówił że Gomes to przyszłość, wystawiał go często kosztem Denisa, to chyba Valverde się przekonał że nic z niego nie będzie.
Ja niestety ma takie coś że jak kilka żródeł trąbi o jakimś transferze świetnego zawodnika to się podobnie jak Croocers nakręcam. Nie wierzyłem na początku jak o tym pisał tylko Kataloński SPORT, ale teraz zaczynam wierzyć.
Kiedyś cały czas grałem z 5 kolegami wymyślaliśmy że ktoś jest jakimś piłkarzem i jeszcze ktoś czasem do naszej ekipy dochodził, a teraz praktycznie każdy jest dorosły, mają mnóstwo czasu, a wolą siedzieć w domu i grać na konsoli lub oglądać telewizję. Mają więcej czasu niż wcześniej, a wolą siedzieć w domu, ostatnio z nimi grałem z 3 lata temu.
Neymar (pomimo tego że fatalnie wykonuje karne) wypłakał od Szejków i Trenera żeby to on je wykonywał. Cavani może nie trafiał wszystkich karnych, ale miał dużo lepszą skuteczność w tym aspekcie od Brazylijczyka. Szejkowie pozwolili jemu i Alvesowi robić co im się żywnie podoba.
Grał w Barcy, Realu i w dwóch wrogich klubach z Mediolanu i on ma prawo się jeszcze na temat dobrego traktowania wypowiadać? Przecież logiczne że Brazylijczycy (Nie wszyscy, ale spora liczba) chcą robić co się im żywnie podoba w swoich klubach i niektóre kluby na to pozwalają np PSG i są takie którym się to nie podoba np Barca.
Ja jedynie wolę bardziej City od PSG, tylko dlatego że tam trenuje Guardiola i tylko dlatego. Tak ogólnie uważam że to jest taki sam sztuczny twór jak PSG.
To niech daje takiego "plastra" jak Zidane dał kilka dni temu. Upilnować Messiego przez 90 minut jest praktycznie niemożliwe. To się skończy grą w 10 lub golem/asystą Leo. Chelsea nie powstrzyma Messiego tak jak udało się to w tamtym sezonie Juventusowi.
Zdecydowanie zauważyłem poprawę u Alby nie tylko pod względem formy w obecnym sezonie, ale i zachowanie zmienił na boisku. Już tak nie prowokuję tak jak np rok temu sytuacja z Kovaciciem. Może to rzeczywiście przez odejście Neymara, Hiszpan zaczął grać lepiej, ale widać duże postępy.
Nie wydaję mi się żeby zdążył na MŚ, on wraca dopiero w Marcu, a w tak krótkim czasie nie złapie odpowiedniej formy. Jeśli Loew wystawi Neuera jako 1 bramkarza i to jest albo odważny albo głupi
0
I w tych samych sezonach co pozyskali tych zawodników Barcelona wygrywała LM.
42
Otwierać szampana będziemy dopiero jak zobaczymy na stronie "Oficjalnie Coutinho zawodnikiem Barcelony".
0
Po co PSG taki przeciętniak jak Diarra? Podobno ma przejść właśnie tam.
0
Tak jak myślałem, Nike nie potrafi wymyślić coś nowego.
0
Di Maria, Draxler, Lucas, Pastore i teraz Guedes, coś dużo tych zawodników ma opuścić Paryż, jeśli wierzyć transferowym plotkom.
3
Na głównej jest od 5 godzin.
0
Balague i Melissa to najsłabsze źródła, oni wszystko dementują.
0
Skoro Lucho w tamtym sezonie tak w niego wierzył i mówił że Gomes to przyszłość, wystawiał go często kosztem Denisa, to chyba Valverde się przekonał że nic z niego nie będzie.
2
Patrząc na to za ile Liverpool kupił jakiegoś Van Dijka, to 160 mln Euro w przypadku Umtitiego to obowiązek.
7
A może dlatego że gra w Lidze Francuskiej od 5 miesięcy.
2
Akurat masz rację, to się zaczęło od ViscaBarca123, a Barcainfo pojawił się póżniej.
2
Ze stylu gry bardziej mi się podobał Henry, ale Del Piero bardzo dobrze wykonywał wolne, ale jednak zostanę przy Henrym.
0
Ja niestety ma takie coś że jak kilka żródeł trąbi o jakimś transferze świetnego zawodnika to się podobnie jak Croocers nakręcam. Nie wierzyłem na początku jak o tym pisał tylko Kataloński SPORT, ale teraz zaczynam wierzyć.
0
Choćby bronił Neymara kiedy ten zachowywał się niestosownie np w sytuacji z Cavanim, jeszcze mu piłkę wyszarpał. Według mnie to jest konkret.
1
Kiedyś cały czas grałem z 5 kolegami wymyślaliśmy że ktoś jest jakimś piłkarzem i jeszcze ktoś czasem do naszej ekipy dochodził, a teraz praktycznie każdy jest dorosły, mają mnóstwo czasu, a wolą siedzieć w domu i grać na konsoli lub oglądać telewizję. Mają więcej czasu niż wcześniej, a wolą siedzieć w domu, ostatnio z nimi grałem z 3 lata temu.
0
To i tak nic nie dało i Rosji nie podbił.
0
Neymar (pomimo tego że fatalnie wykonuje karne) wypłakał od Szejków i Trenera żeby to on je wykonywał. Cavani może nie trafiał wszystkich karnych, ale miał dużo lepszą skuteczność w tym aspekcie od Brazylijczyka. Szejkowie pozwolili jemu i Alvesowi robić co im się żywnie podoba.
0
Wydaję mi się że ta pani ze zdjęcia zatkała uszy i widać też że jest odwrócona plecami, chyba nie lubi piłki nożnej :D
0
Grał w Barcy, Realu i w dwóch wrogich klubach z Mediolanu i on ma prawo się jeszcze na temat dobrego traktowania wypowiadać? Przecież logiczne że Brazylijczycy (Nie wszyscy, ale spora liczba) chcą robić co się im żywnie podoba w swoich klubach i niektóre kluby na to pozwalają np PSG i są takie którym się to nie podoba np Barca.
9
Nawet (obecny) Luis Suarez jest większą Legendą od Maradony w naszym klubie.
1
Ja jedynie wolę bardziej City od PSG, tylko dlatego że tam trenuje Guardiola i tylko dlatego. Tak ogólnie uważam że to jest taki sam sztuczny twór jak PSG.
3
To niech daje takiego "plastra" jak Zidane dał kilka dni temu. Upilnować Messiego przez 90 minut jest praktycznie niemożliwe. To się skończy grą w 10 lub golem/asystą Leo. Chelsea nie powstrzyma Messiego tak jak udało się to w tamtym sezonie Juventusowi.
2
Znasz go prywatnie, że wiesz co osiągnął?
0
Nie było by co z nich zbierać.
32
Ciężko to oceniać, bo Messi jest lewonożny, a CR to Skrzydłowy z kontuzją hehe.
1
Zdecydowanie zauważyłem poprawę u Alby nie tylko pod względem formy w obecnym sezonie, ale i zachowanie zmienił na boisku. Już tak nie prowokuję tak jak np rok temu sytuacja z Kovaciciem. Może to rzeczywiście przez odejście Neymara, Hiszpan zaczął grać lepiej, ale widać duże postępy.
11
Lepiej to wygląda u Crisa na Camp Nou, tam to dość często trafiał.
0
Nie wydaję mi się żeby zdążył na MŚ, on wraca dopiero w Marcu, a w tak krótkim czasie nie złapie odpowiedniej formy. Jeśli Loew wystawi Neuera jako 1 bramkarza i to jest albo odważny albo głupi
3
Wesołych Świąt wam życzę.
0
Szpilka powinien przyjąć wyzwanie od Stracha, dostanie tradycyjnie lanie i tyle.