0

I w tych samych sezonach co pozyskali tych zawodników Barcelona wygrywała LM.

42

Otwierać szampana będziemy dopiero jak zobaczymy na stronie "Oficjalnie Coutinho zawodnikiem Barcelony".

0

Po co PSG taki przeciętniak jak Diarra? Podobno ma przejść właśnie tam.

0

Tak jak myślałem, Nike nie potrafi wymyślić coś nowego.

0

Di Maria, Draxler, Lucas, Pastore i teraz Guedes, coś dużo tych zawodników ma opuścić Paryż, jeśli wierzyć transferowym plotkom.

3

Na głównej jest od 5 godzin.

0

Balague i Melissa to najsłabsze źródła, oni wszystko dementują.

0

Skoro Lucho w tamtym sezonie tak w niego wierzył i mówił że Gomes to przyszłość, wystawiał go często kosztem Denisa, to chyba Valverde się przekonał że nic z niego nie będzie.

2

Patrząc na to za ile Liverpool kupił jakiegoś Van Dijka, to 160 mln Euro w przypadku Umtitiego to obowiązek.

7

A może dlatego że gra w Lidze Francuskiej od 5 miesięcy.

2

Akurat masz rację, to się zaczęło od ViscaBarca123, a Barcainfo pojawił się póżniej.

2

Ze stylu gry bardziej mi się podobał Henry, ale Del Piero bardzo dobrze wykonywał wolne, ale jednak zostanę przy Henrym.

0

Ja niestety ma takie coś że jak kilka żródeł trąbi o jakimś transferze świetnego zawodnika to się podobnie jak Croocers nakręcam. Nie wierzyłem na początku jak o tym pisał tylko Kataloński SPORT, ale teraz zaczynam wierzyć.

0

Choćby bronił Neymara kiedy ten zachowywał się niestosownie np w sytuacji z Cavanim, jeszcze mu piłkę wyszarpał. Według mnie to jest konkret.

1

Kiedyś cały czas grałem z 5 kolegami wymyślaliśmy że ktoś jest jakimś piłkarzem i jeszcze ktoś czasem do naszej ekipy dochodził, a teraz praktycznie każdy jest dorosły, mają mnóstwo czasu, a wolą siedzieć w domu i grać na konsoli lub oglądać telewizję. Mają więcej czasu niż wcześniej, a wolą siedzieć w domu, ostatnio z nimi grałem z 3 lata temu.

0

To i tak nic nie dało i Rosji nie podbił.

0

Neymar (pomimo tego że fatalnie wykonuje karne) wypłakał od Szejków i Trenera żeby to on je wykonywał. Cavani może nie trafiał wszystkich karnych, ale miał dużo lepszą skuteczność w tym aspekcie od Brazylijczyka. Szejkowie pozwolili jemu i Alvesowi robić co im się żywnie podoba.

0

Wydaję mi się że ta pani ze zdjęcia zatkała uszy i widać też że jest odwrócona plecami, chyba nie lubi piłki nożnej :D

0

Grał w Barcy, Realu i w dwóch wrogich klubach z Mediolanu i on ma prawo się jeszcze na temat dobrego traktowania wypowiadać? Przecież logiczne że Brazylijczycy (Nie wszyscy, ale spora liczba) chcą robić co się im żywnie podoba w swoich klubach i niektóre kluby na to pozwalają np PSG i są takie którym się to nie podoba np Barca.

9

Nawet (obecny) Luis Suarez jest większą Legendą od Maradony w naszym klubie.

1

Ja jedynie wolę bardziej City od PSG, tylko dlatego że tam trenuje Guardiola i tylko dlatego. Tak ogólnie uważam że to jest taki sam sztuczny twór jak PSG.

3

To niech daje takiego "plastra" jak Zidane dał kilka dni temu. Upilnować Messiego przez 90 minut jest praktycznie niemożliwe. To się skończy grą w 10 lub golem/asystą Leo. Chelsea nie powstrzyma Messiego tak jak udało się to w tamtym sezonie Juventusowi.

2

Znasz go prywatnie, że wiesz co osiągnął?

0

Nie było by co z nich zbierać.

32

Ciężko to oceniać, bo Messi jest lewonożny, a CR to Skrzydłowy z kontuzją hehe.

1

Zdecydowanie zauważyłem poprawę u Alby nie tylko pod względem formy w obecnym sezonie, ale i zachowanie zmienił na boisku. Już tak nie prowokuję tak jak np rok temu sytuacja z Kovaciciem. Może to rzeczywiście przez odejście Neymara, Hiszpan zaczął grać lepiej, ale widać duże postępy.

11

Lepiej to wygląda u Crisa na Camp Nou, tam to dość często trafiał.

0

Nie wydaję mi się żeby zdążył na MŚ, on wraca dopiero w Marcu, a w tak krótkim czasie nie złapie odpowiedniej formy. Jeśli Loew wystawi Neuera jako 1 bramkarza i to jest albo odważny albo głupi

3

Wesołych Świąt wam życzę.

0

Szpilka powinien przyjąć wyzwanie od Stracha, dostanie tradycyjnie lanie i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?