Nie przesadzaj, zazdrosny to może być jak jakiś jego Rodak, tak jak w przypadku Maradony jest Messi i będzie lepszy od niego, a nie jego własne dziecko, aż tak zakochany w sobie chyba nie jest.
ZP mogli dostać również Isco, Modric czy Kroos, przecież wygrali to samo co Ronaldo i nawet byli bardziej kluczowi, szczególnie Hiszpan, który przyczynił się do wygrania przez Real SPE. Jak nie zmienią tych idiotycznych zasad przyznawania ZP, to jak Ronaldo nawet jak wypadnie na pół roku to i tak dostanie ZP.
Nad Neymarem? Niech ten Ćwiąkała nie przesadza, bo takich meczów jak rewanżu z PSG czy dwumeczu z Juve, pomimo kiepskiego wyniku to nikt nie zagrał, nawet Messi, a tym bardziej nie Lewandowski. Ale to nie tylko to, bo Neymar miał również inne dobre mecze.
Mbappe ma lepsze statystki strzeleckie od Dembele, bo gra jako Napastnik, a Dembele to skrzydłowy. Coutinho to ŚPO więc ma sporo asyst i bramek mało nie strzela, Verratti to zupełnie inny typ zawodnika co Brazylijczyk.
Uważam że PSG ( o ile uda się nam tam dojść) powinniśmy spotkać dopiero w Półfinale. Miło by było jakbyśmy wreszcie w 1/8 trafili na kogoś łatwiejszego, bo ostatnio PSG, Arsenal, City, City i Milan( niby nie ten sprzed czasów świetności, ale był dość mocny jak na 1/8).
W ostatnim sezonie Pepa miał problem z kontuzjami. Sezon 2012 2013 miał najsłabszy od początku pobytu w Barcelonie, a sezon u Taty miał dość dobry, tylko tyle że nic nie wygraliśmy.
Bardzo mnie cieszyła forma do Umtitiego do momentu kontuzji i myślę że po kontuzji też będzie w takiej formie jak przed, ale martwi mnie forma Pique, bo od lat, to on był liderem środka obrony Blaugrany i Reprezentacji, owszem zdażały mu się zniżki formy, ale zawsze wracał na swój poziom. Nawet nie wiedziałem że nasz Tarzan miał tylko 3 czerwone kartki, a przecież też grał często na raz. A bronią Ramosa że ma tyle czerwieni, bo gra ryzykownie.
Taki Messi, Ronaldo czy Neymar nie muszą nikogo podrywać, bo mają kasę, pstrykną palcem i każda jest ich. Boniek to musiał się starać, bo były inne czasy.
A ty się chwalisz co robiłeś w Kościele po mszy i mnie to nie interesuję. Mnie nie cieszy wizja zniszczenia 20 mln ludzi, ale jeśli dzięki temu ma nie być wojny nuklearnej, która pochłonie dużo więcej ofiar, to lepiej żeby USA zniszczyło Koreę Północną. Szczególnie że Korea cały czas prowokuje i straszy.
Tylko że Valencia prawdopodobnie z w Styczniu-Lutym padnie fizycznie i będą walczyć o 3-4 miejsce. Real się obudzi w Lutym i zacznie się już tylko walka między nami i nimi o Mistrza.
Tylko że wtedy jak się ślizgali to na bardzo mocną drużynę trafili dopiero w Półfinale czyli Holendrów. Faza grupowa z Bośnią i Hercegowiną, Iranem i Nigerią, 1/8 z Szwajcarią, 1/4 z mocną tylko z nazwisk Belgią i wreszcie Półfinał i wymęczone karne z Holendrami, no i Finał.
2
Kolejny "mądry".
1
Nie przesadzaj, zazdrosny to może być jak jakiś jego Rodak, tak jak w przypadku Maradony jest Messi i będzie lepszy od niego, a nie jego własne dziecko, aż tak zakochany w sobie chyba nie jest.
0
ZP mogli dostać również Isco, Modric czy Kroos, przecież wygrali to samo co Ronaldo i nawet byli bardziej kluczowi, szczególnie Hiszpan, który przyczynił się do wygrania przez Real SPE. Jak nie zmienią tych idiotycznych zasad przyznawania ZP, to jak Ronaldo nawet jak wypadnie na pół roku to i tak dostanie ZP.
0
Hahaha to się uśmiałem.
0
Oby jednak nie było powtórki tamtego sezonu i w LM i w LL.
0
Idioci są wszędzie.
2
Kroos jest chyba też najlepszym piłkarzem w historii, zobaczcie jaki gol.
0
Tutaj ta "patelnia" jak mówisz z 2011 roku od Busquetsa
0
Sevilla z rezerwowym składem Realu sobie nie radzi, to nic dobrego się nie można spodziewać.
2
Niestety ci z Nike nie są tacy bystrzy i znowu nam wcisną jakąś tandetę.
9
Nad Neymarem? Niech ten Ćwiąkała nie przesadza, bo takich meczów jak rewanżu z PSG czy dwumeczu z Juve, pomimo kiepskiego wyniku to nikt nie zagrał, nawet Messi, a tym bardziej nie Lewandowski. Ale to nie tylko to, bo Neymar miał również inne dobre mecze.
0
Gra wyżej, to jest łowca bramek, a Dembele bardziej asystuje niż strzela.
1
Mbappe ma lepsze statystki strzeleckie od Dembele, bo gra jako Napastnik, a Dembele to skrzydłowy. Coutinho to ŚPO więc ma sporo asyst i bramek mało nie strzela, Verratti to zupełnie inny typ zawodnika co Brazylijczyk.
3
No, a Deulofeu nie zarabia 1/3 tego co zarabia Turek, więc Ardę trzeba sprzedać tym bardziej że nie gra.
30
Kovacic niby inteligenty i zna 4-5 języków, a powiedział że Benzema jest najlepszą 9 na świecie.
0
Ciekawe jakim cudem Bayern zarobił więcej skoro zająl 2 miejsce w grupie.
1
Chyba logiczne że w Półfinale LM musieli się spotkać z drużyną klasy światowej.
1
Uważam że PSG ( o ile uda się nam tam dojść) powinniśmy spotkać dopiero w Półfinale. Miło by było jakbyśmy wreszcie w 1/8 trafili na kogoś łatwiejszego, bo ostatnio PSG, Arsenal, City, City i Milan( niby nie ten sprzed czasów świetności, ale był dość mocny jak na 1/8).
0
W ostatnim sezonie Pepa miał problem z kontuzjami. Sezon 2012 2013 miał najsłabszy od początku pobytu w Barcelonie, a sezon u Taty miał dość dobry, tylko tyle że nic nie wygraliśmy.
1
Bardzo mnie cieszyła forma do Umtitiego do momentu kontuzji i myślę że po kontuzji też będzie w takiej formie jak przed, ale martwi mnie forma Pique, bo od lat, to on był liderem środka obrony Blaugrany i Reprezentacji, owszem zdażały mu się zniżki formy, ale zawsze wracał na swój poziom. Nawet nie wiedziałem że nasz Tarzan miał tylko 3 czerwone kartki, a przecież też grał często na raz. A bronią Ramosa że ma tyle czerwieni, bo gra ryzykownie.
2
Do 30 spokojnie dojdzie, pogra jeszcze z 5-6 sezonów.
6
Chyba go długo nikt nie pobije.
0
Taki Messi, Ronaldo czy Neymar nie muszą nikogo podrywać, bo mają kasę, pstrykną palcem i każda jest ich. Boniek to musiał się starać, bo były inne czasy.
0
Ten mały to syn Rijkaarda? Myślałem że wnuk, to by bardziej pasowało.
0
Mnie nie cieszy wizja zniszczenia, tylko głupota Korei Północnej.
0
A ty się chwalisz co robiłeś w Kościele po mszy i mnie to nie interesuję. Mnie nie cieszy wizja zniszczenia 20 mln ludzi, ale jeśli dzięki temu ma nie być wojny nuklearnej, która pochłonie dużo więcej ofiar, to lepiej żeby USA zniszczyło Koreę Północną. Szczególnie że Korea cały czas prowokuje i straszy.
0
Jaka wojna nuklearna? USA zmiażdży ten kraj bez żadnego wysiłku. Oni tak kozaczą bo mają broń nuklearną? Hahaha.
1
Ale dubletem LM i LL, bo innego dubletu bym nie chciał :D
0
Tylko że Valencia prawdopodobnie z w Styczniu-Lutym padnie fizycznie i będą walczyć o 3-4 miejsce. Real się obudzi w Lutym i zacznie się już tylko walka między nami i nimi o Mistrza.
0
Tylko że wtedy jak się ślizgali to na bardzo mocną drużynę trafili dopiero w Półfinale czyli Holendrów. Faza grupowa z Bośnią i Hercegowiną, Iranem i Nigerią, 1/8 z Szwajcarią, 1/4 z mocną tylko z nazwisk Belgią i wreszcie Półfinał i wymęczone karne z Holendrami, no i Finał.