13

Nie wkładaj wszystkich do jednego wora.

1

Powinni wywalić Turana i Rafinhe, ale Denis musi zostać.

0

Jakby zagrali taką 4 z przodu, to od Niemiec, Francji czy Brazylii dostaliby lanie.

0

Ciekawe gdzie by pograł? U nas było świetne MSN z którym zaraz po odejściu Alexisa w następnym sezonie zdobyliśmy LM.

0

Nie wiem czy Gimenez się zgodzi na bycie zmiennikiem, a Alexis już u nas grał i nie powinniśmy sprowadzać 30 letniego zawodnika.

1

Lepiej grają jak w Eliminacjach, ale to tylko na tle przeciętnej Rosji.

3

Z Evrą OM rozwiązało umowę zaraz po tym co zrobił, trochę stare to info.

0

Z jego komentarzy to właśnie można wnioskować.

1

Tylko że czytałem wcześniej komentarze że nam pokażą jak się gra, a przez pewien czas nie potrafią wyjść z własnej połowy.

1

Już miało być cienko z Urugwajem, mieli nam pokazać jak się gra... Zastanawiam się czy ty kibicujesz swojej Reprezentacji.

0

Jak mamy grać bez 4-5 podstawowych zawodników składu? Jeszcze w tym meczu gra 2 debiutantów. To nie jest kadra Niemiec czy Francji, gdzie można wymienić pół składu i nie ma różnicy.

0

Oglądam grę Rakitica w Barcelonie i jest to samo co Góralski i Krychowiak teraz.

2

Akurat uważam że Szpakowski dzisiaj komentuję dobrze, każdemu komentatorowi zdarza się popełniać błędy, a dzisiaj Szpakowski ma ich mało.

0

Bale w samym Realu miał mnóstwo kontuzji i jakoś szybkości nie stracił, to czemu 20 letni zawodnik miałby szybkość stracić?

0

Ustawiał wszystkich i bardzo dobrze robił, dlatego go tacy zawodnicy jak Ronaldo, Ramos, Casillas nie lubili, ale zrobił też syf w szatni i podzielił szatnię na swoich zwolenników i przeciwników, a tak się nie robi.

0

Ciekawe o jakie szaleństwo chodzi? Dla mnie Mascherano zawsze pokazywał klasę.

3

W każdych informacjach może być ziarnko prawdy, tutaj nie pierwsza taka informacja o Neymarze i coś musi być na rzeczy. Niech on szybko idzie do Realu, tam rozwali szatnię tak jak robi to w PSG. Nawet zawodnicy Realu jak np Ramos, Casemiro i Marcelo wypowiadali się że chcieli by Neymara w Realu.

50

Dziwne że swojemu najlepszemu przyjacielowi nic nie powiedział, może nie chciał mu psuć ślubu, ale i tak zachował się jak idiota, pozostawiał kibiców w niepewności do końca, a tak się nie robi.

0

Im potrzeba nowego pokolenia piłkarzy, bo to stare się wypaliło po MŚ w Brazylii. Nowy trener może tylko wyprowadzić nowe pokolenie po sukcesy, ale z starego nic już nie zrobi.

3

Tylko Cebulacy krytykują obecną Kadrę Polski, chyba nie pamiętasz co było w latach 1990-2013.

0

Z kim? Hahaha nie rozśmieszaj mnie. Brazylii czy Argentyny bym się obawiał, ale nie Urugwaju.

0

Polski nie wymienił? Oj Leo bój się :D

0

Najgorsze co mogło być obok 2 Wojen światowych.

1

Lukaku, Martiala, Rashforda, Eriksena, De Bruyne i Bakayoko, Każdy z nich jest mało prawdopodobny.

1

Scenarzysta mógł się postarać lepiej z tą śmiercią Hanki, niech się nie dziwi że ludzie się z tego śmiali. Trochę teraz przesadzają, bo już kilka lat minęło i dalej o tym ktoś mówi, ale to nie zmienia faktu że mogli wymyślić coś lepszego.

0

Neymar ma tak podporządkowane PSG, że najlepsi zawodnicy innych najlepszych klubów nie mają takiego statusu jak Brazylijczyk. Emery zrobi coś co się nie spodoba Brazylijczykowi to go zwolnią. Zobaczcie jak został zażegnany konflikt Neymara z Cavanim, zapłacili Cavaniemu żeby oddał wolne Neymarowi, bo pewnie inaczej Urugwajczyk pożegnałby się z klubem. Niby Szejk mówi że się nic takiego nie dzieję, a co innego było widać w trakcie meczu czy na treningu. Już jak Neymar pod koniec swojego pobytu w Barcelonie starł się z Semedo o głupi faul na treningu.

0

Ja myślałem że to Enrique.

0

Znęcał się nad murem przy wolnych ;D

2

Przecież Real nie będzie każdego meczu przegrywał. Teraz Casemiro ma tyle bramek co Suarez i 1 więcej niż Benzema.

1

Bez Modrica gra się nie klei, a z Modricem również nie wygląda to najlepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?