Nie spodziewałem się że Ter Stegen zaliczy aż taki wielki progres. Poprzedni sezon miał przeciętny, jak na jego możliwości to nawet fatalny, a w tym sezonie wreszcie się zaczął rzucać i gra nogami na najwyższym poziomie, styl Neuera to nie jest. On gra lepiej nogami od Neuera. Bramkarz Bayernu wychodzi tylko z bramki kiedy musi, a na pewno nie podaję tak jak nasz Marc.
MU może nie będzie go chciało sprzedać, ale sam zawodnik może będzie chciał odejść, szczególnie że gra niewiele. A będzie grał jeszcze mniej jak Ibra wróci do gry. United zacznie grać 2 napastników i nie będzie miejsca dla Martiala lub Ibra będzie zmiennikiem Lukaku i w tym przypadku Martial dostanie mecze w Pucharze Ligi Angielskiej lub mało ważne mecze w Pucharze Anglii.
Rakitic mnie dalej nie przekonuję, zagra 1 dobry mecz, a potem 3 takie jak ze Sportingiem Lizbona i 2 przeciętne, a co do reszty Arda, Rafinha, Munir, Gomes się zgadzam, powinni poszukać nowych klubów. Dignea bym zostawił, bo to solidny zmiennik Alby.
Ja akurat mam inne zdanie na ten temat. Nie będę bronił zarządu, bo wiadomo że to są ludzie, których nie powinno być. Ale Neymar chciał grać z klubem jak Alves i za to dużo stracił w moich oczach. Jeśli się nie wywiązał z umowy, to on jeszcze Barcelonie będzie musiał płacić za rozprawy sądowe.
Ciężko by mu było z CR, bo już ma takie ego jak on. A z wiekiem będzie miał jeszcze większe jak Portugalczyk. Jak się nie ogarnął w wieku 25 lat, to jego egoizm będzie rósł.
Widzę 3 najlepsze komentarze w ostatnich 22 godzinach o zawodniku, który jeszcze kilka miesięcy temu u nas grał. Myślicie że Neymar byłby w stanie coś takiego zrobić czy może to wymysł mediów? Zapraszam do dyskusji.
Nie można porównywać klubów do Reprezentacji. Klubowi kibicujesz jakiemu chcesz, a Reprezentacja to jest drużyna, która reprezentuje Kraj w którym się urodziłeś, wychowałeś i mieszkasz.
Bale to chociaż coś zagrał w tym sezonie, a Rafinha od początku Kwietnia tamtego roku ma praktycznie urlop. On, Turan i Vermaelen się bezużyteczni, powinni odejść w Styczniu.
5
Valverde tak się ze zmianami spieszy jak Nawałka lub jeszcze lepiej jak Enrique.
0
Roberto w ogóle nie powinien grać na PO w defensywie jest za słaby.
4
Jak ma go nie zjadać skoro Semedo nie gra.
0
Nawet nie ma mowy, nie ściągnie Rakitica. Gomes gra dzisiaj dobrze.
3
Trzeba ostudzić ten Athletic kolejnym golem, bo nie ciekawie to wygląda.
6
Nie spodziewałem się że Ter Stegen zaliczy aż taki wielki progres. Poprzedni sezon miał przeciętny, jak na jego możliwości to nawet fatalny, a w tym sezonie wreszcie się zaczął rzucać i gra nogami na najwyższym poziomie, styl Neuera to nie jest. On gra lepiej nogami od Neuera. Bramkarz Bayernu wychodzi tylko z bramki kiedy musi, a na pewno nie podaję tak jak nasz Marc.
1
Co teraz Gomes porobił wow.
0
Messiego nie ma co wyróżniać on w 3/4 meczach sezonu jest MEGA :)
2
Ja tych Niezwyciężonych zobaczyłem na TVP jak była przerwa meczu PSG-Bayern i się popłakałem, a u mnie nie często się zdarza.
1
0
Mourinho wyszedł trochę na tym zdj jak bezdomny.
0
Właśnie wolałbym Mistrzostwo dla United, bo uważam że City to, to samo co PSG i sympatia do Pepa tego nie zmienia.
1
Warto podkreślić że to jest 2 sezon Mourinho w klubie, czyli prawdopodobnie będzie lepszy niż pierwszy. Może wpadnie jakiś Półfinał LM i Mistrzostwo.
3
MU może nie będzie go chciało sprzedać, ale sam zawodnik może będzie chciał odejść, szczególnie że gra niewiele. A będzie grał jeszcze mniej jak Ibra wróci do gry. United zacznie grać 2 napastników i nie będzie miejsca dla Martiala lub Ibra będzie zmiennikiem Lukaku i w tym przypadku Martial dostanie mecze w Pucharze Ligi Angielskiej lub mało ważne mecze w Pucharze Anglii.
0
Martial się marnuję w MU, powinien grać w klubie w którym miałby pewny skład.
2
Rakitic mnie dalej nie przekonuję, zagra 1 dobry mecz, a potem 3 takie jak ze Sportingiem Lizbona i 2 przeciętne, a co do reszty Arda, Rafinha, Munir, Gomes się zgadzam, powinni poszukać nowych klubów. Dignea bym zostawił, bo to solidny zmiennik Alby.
3
Śmiesznie to by brzmiało w latach 1990-2013 na pewno nie teraz, bo myślę że możemy być Czarnym koniem tych Mistrzostw.
1
Verrattiemu ciężko będzie dorównać takiej Legendzie jak Pirlo. :)
1
Ja akurat mam inne zdanie na ten temat. Nie będę bronił zarządu, bo wiadomo że to są ludzie, których nie powinno być. Ale Neymar chciał grać z klubem jak Alves i za to dużo stracił w moich oczach. Jeśli się nie wywiązał z umowy, to on jeszcze Barcelonie będzie musiał płacić za rozprawy sądowe.
1
Ciężko by mu było z CR, bo już ma takie ego jak on. A z wiekiem będzie miał jeszcze większe jak Portugalczyk. Jak się nie ogarnął w wieku 25 lat, to jego egoizm będzie rósł.
0
Nie, że nie byłby w stanie czy nie, bo to wymysł mediów?
0
Widzę 3 najlepsze komentarze w ostatnich 22 godzinach o zawodniku, który jeszcze kilka miesięcy temu u nas grał. Myślicie że Neymar byłby w stanie coś takiego zrobić czy może to wymysł mediów? Zapraszam do dyskusji.
1
Komentarz usunięty
6
Nie można porównywać klubów do Reprezentacji. Klubowi kibicujesz jakiemu chcesz, a Reprezentacja to jest drużyna, która reprezentuje Kraj w którym się urodziłeś, wychowałeś i mieszkasz.
1
Chłopie po co wszystkich atakujesz? Może się lepiej wyjdz na dwór przewietrz, a nie lepiej nie, bo zaraz powiesz żeby nie decydował o twoim życiu.
0
Bale to chociaż coś zagrał w tym sezonie, a Rafinha od początku Kwietnia tamtego roku ma praktycznie urlop. On, Turan i Vermaelen się bezużyteczni, powinni odejść w Styczniu.
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty