5

Valverde tak się ze zmianami spieszy jak Nawałka lub jeszcze lepiej jak Enrique.

0

Roberto w ogóle nie powinien grać na PO w defensywie jest za słaby.

4

Jak ma go nie zjadać skoro Semedo nie gra.

0

Nawet nie ma mowy, nie ściągnie Rakitica. Gomes gra dzisiaj dobrze.

3

Trzeba ostudzić ten Athletic kolejnym golem, bo nie ciekawie to wygląda.

6

Nie spodziewałem się że Ter Stegen zaliczy aż taki wielki progres. Poprzedni sezon miał przeciętny, jak na jego możliwości to nawet fatalny, a w tym sezonie wreszcie się zaczął rzucać i gra nogami na najwyższym poziomie, styl Neuera to nie jest. On gra lepiej nogami od Neuera. Bramkarz Bayernu wychodzi tylko z bramki kiedy musi, a na pewno nie podaję tak jak nasz Marc.

1

Co teraz Gomes porobił wow.

0

Messiego nie ma co wyróżniać on w 3/4 meczach sezonu jest MEGA :)

2

Ja tych Niezwyciężonych zobaczyłem na TVP jak była przerwa meczu PSG-Bayern i się popłakałem, a u mnie nie często się zdarza.

1

Ten film jest trochę dłuższy, ale też powinno się go obejrzeć.

0

Mourinho wyszedł trochę na tym zdj jak bezdomny.

0

Właśnie wolałbym Mistrzostwo dla United, bo uważam że City to, to samo co PSG i sympatia do Pepa tego nie zmienia.

1

Warto podkreślić że to jest 2 sezon Mourinho w klubie, czyli prawdopodobnie będzie lepszy niż pierwszy. Może wpadnie jakiś Półfinał LM i Mistrzostwo.

3

MU może nie będzie go chciało sprzedać, ale sam zawodnik może będzie chciał odejść, szczególnie że gra niewiele. A będzie grał jeszcze mniej jak Ibra wróci do gry. United zacznie grać 2 napastników i nie będzie miejsca dla Martiala lub Ibra będzie zmiennikiem Lukaku i w tym przypadku Martial dostanie mecze w Pucharze Ligi Angielskiej lub mało ważne mecze w Pucharze Anglii.

0

Martial się marnuję w MU, powinien grać w klubie w którym miałby pewny skład.

2

Rakitic mnie dalej nie przekonuję, zagra 1 dobry mecz, a potem 3 takie jak ze Sportingiem Lizbona i 2 przeciętne, a co do reszty Arda, Rafinha, Munir, Gomes się zgadzam, powinni poszukać nowych klubów. Dignea bym zostawił, bo to solidny zmiennik Alby.

3

Śmiesznie to by brzmiało w latach 1990-2013 na pewno nie teraz, bo myślę że możemy być Czarnym koniem tych Mistrzostw.

1

Verrattiemu ciężko będzie dorównać takiej Legendzie jak Pirlo. :)

1

Ja akurat mam inne zdanie na ten temat. Nie będę bronił zarządu, bo wiadomo że to są ludzie, których nie powinno być. Ale Neymar chciał grać z klubem jak Alves i za to dużo stracił w moich oczach. Jeśli się nie wywiązał z umowy, to on jeszcze Barcelonie będzie musiał płacić za rozprawy sądowe.

1

Ciężko by mu było z CR, bo już ma takie ego jak on. A z wiekiem będzie miał jeszcze większe jak Portugalczyk. Jak się nie ogarnął w wieku 25 lat, to jego egoizm będzie rósł.

0

Nie, że nie byłby w stanie czy nie, bo to wymysł mediów?

0

Widzę 3 najlepsze komentarze w ostatnich 22 godzinach o zawodniku, który jeszcze kilka miesięcy temu u nas grał. Myślicie że Neymar byłby w stanie coś takiego zrobić czy może to wymysł mediów? Zapraszam do dyskusji.

1

Komentarz usunięty

6

Nie można porównywać klubów do Reprezentacji. Klubowi kibicujesz jakiemu chcesz, a Reprezentacja to jest drużyna, która reprezentuje Kraj w którym się urodziłeś, wychowałeś i mieszkasz.

1

Chłopie po co wszystkich atakujesz? Może się lepiej wyjdz na dwór przewietrz, a nie lepiej nie, bo zaraz powiesz żeby nie decydował o twoim życiu.

0

Bale to chociaż coś zagrał w tym sezonie, a Rafinha od początku Kwietnia tamtego roku ma praktycznie urlop. On, Turan i Vermaelen się bezużyteczni, powinni odejść w Styczniu.

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?