0

On jest tam jakimś szefem tych pajaców czy coś takiego.

0

Pewnie w to był zamieszany ten cały Staruch, bo tylko on ma takie pomysły.

0

Ja ich próbowałem bronić, ale takiego zachowania nie da się bronić. To jest atak na zawodników własnego klubu. Wiadomo że Hiszpańscy kibice to ciapy pod względem dopingu w porównaniu do naszych, ale tam nie biją zawodników. Zawsze jak się słyszy w Europie że kibice pobili jakiś zawodników lub zrobili demolkę, to wiadomo że to chodzi o nas.

4

Zawsze miałem sympatie do Enrique, ale on jak gra się nie klei to robi zmiany w 70-75 minucie, a Ernesto od razu.

0

Umtiti to wiadomo że odpoczynek, ale dlaczego Semedo mimo że bardzo dobrze gra, to raz gra, a raz nie gra?

0

Ja dopiero 2 piwa wypiłem, ale czuć jakbym wypił z 4 Tyskie i kilka kieliszków wódki, walą w dekiel niesamowicie. Do tego mecz nudny jak flaki z olejem.

0

Co sądzicie o Żywcu Porterze? Ja uważam że 2-3 piwa i kaplica. Nie jestem zwolennikiem tak mocnego piwa, ale kolega na mecz przyniósł.

0

Sanchez przez kretynizm Wengera bardzo mało gra, a w City od strzelania jest Aguero lub Jesus więc De Bruyne nie musi dużo strzelać. Podobnie jak Hazard w Chelsea, który nigdy nie miał rewelacyjnych liczb.

0

Nie no jak coś tam wygrywali to zakładał na siebie flagę Andaluzji.

0

Ciekawe co na to teraz Ramos? Przecież on jest z Andaluzji.

0

Piłkarzom takim jak Messi, Suarez, Semedo, Umtiti i innym zagranicznym lata to całe referendum. Więc po co mają śpiewać hymn Barcy?

0

Może mówię to dlatego, bo rzadko bywam na Śląsku, a może dlatego bo jestem Zagłębia Dąbrowskiego i nie przepadam za Ślązakami.

0

To synkowi/córce za 10 lat pokażesz jak na Filmikach ja grał najlepszy piłkarz w historii.

0

Dobrze że nic nie jem, bo bym obrzygał monitor. Wiadomo że to ich sprawa, ale moim zdaniem wyglądają jak straszydła, tylko się oszpecili, szczególnie ten po prawej i to nie odwracalnie.

0

Ze Śląskiem się już raczej mało kto utożsamia, bo to jedna wielka dziura. Już mało kto mówi po Śląsku. A Katalonia to najbogatszy rejon w Hiszpanii, tak jak w Niemczech Bawaria.

17

To jest taka feministka tej strony, no i oczywiście ma lewackie poglądy, ale u niej to normalka.

0

Nie wiem, nie jestem dziewczyną, ale pewnie na pieniądze.

3

Myślisz że dupeczką zależy żeby chłop wyglądał jak napakowany? Jeden mój kolega jest nawet wyższy od ciebie i pewnie chudszy, a miał więcej dziewczyn niż lat. Nie wiem co w nim takiego widzą, ale nie musi chodzic na siłownie by podrywać. Ale to jest twoja wola rób co chcesz.

2

To byli ludzie nie do uratowania, już pewnie mieli od małego mózgi wyprane.

0

Niech powyrywają te chwasty.

0

Dopiero po MŚ mógłby zostać trenerem Bayernu, ale pewnie tak będzie jak zwolnią Nagelsmana, to zatrudnią Loewa żeby uratował Bayern. Nie mam nic do tego młodego trenera, ale on jest w wieku mojego starszego brata i jest młodszy od kilku ważnych zawodników jak Robben, Ribery czy Neuer i mógłby nie dać rady przez małe doświadczenie. Niektórzy doświadczeni trenerzy nie dawali rady w Bayernie np Van Gaal, Ancelotti teraz.

0

Socios są jak dzieci, są wyniki i jest wszystko w porządku. Barcelona jest niszczona od wewnątrz, ale ci ludzie tego nie widzą, bo wygrali 8 spotkań z rzędu.

1

Nie no co rok na nowa konsolę nie, ale co 6-7 lat można wymienić na nowszą jak ktoś gra.

1

Kto normalny płaci tyle za Telefon? Ja mam za 350-400 zł i jestem zadowolony. Ludzie chyba nie mają co z pieniędzmi robić.

0

Błędnie myślisz, Barca ma słabszy skład niż rok temu, a lepiej gra. To jest różnica.

0

Jeśli Chelsea i Manchesterom nie stanie na drodze Barca/Real to jest to całkiem możliwe. Bo Angielskie kluby są w stanie przejść Bayern, Juve, Atletico czy PSG. Ale z Barcą i Realem zawsze mieli problemy. United z Barcą 2 razy przegrało w Finale LM, a City dostawało baty i dwukrotnie odpadało z 1/8. Chelsea postawiła opór Barcelonie, ale też w 2012 cudem ją pozbawiła Obrony LM.

0

Też wątpię żeby Real sprowadził w ciągu najbliższych 3 lat jakiegoś napastnika, przez miłość Florka do Benzemy. Każdy inny Prezes by Benzeme dawno pogonił i to po 2 sezonach, a nie po 8-9 latach. Mayoral będzie zmiennikiem Benzemy, a póżniej jak Francuz odejdzie, to albo będzie już podstawowym Napastnikiem lub sprowadzą właśnie Wernera lub Mbappe.

0

Na PSG bym również nie stawiał, wygrali 3-0, ale Bayern bez Boatenga, Hummelsa, Robben nie grał od początku i ogólnie bez Neuera, który jest dużo lepszy od Uraicha.

0

Ja bym wyżej stawiał Bayern i Juve od jak Manchestery. Mistrzowie Włoch i Niemiec jak są w formie, to są silniejsi od United czy City, również od Atletico.

0

Niesamowity również ten gościu co to opowiadał ma głos, taki charakterystyczny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?