Ja ich próbowałem bronić, ale takiego zachowania nie da się bronić. To jest atak na zawodników własnego klubu. Wiadomo że Hiszpańscy kibice to ciapy pod względem dopingu w porównaniu do naszych, ale tam nie biją zawodników. Zawsze jak się słyszy w Europie że kibice pobili jakiś zawodników lub zrobili demolkę, to wiadomo że to chodzi o nas.
Ja dopiero 2 piwa wypiłem, ale czuć jakbym wypił z 4 Tyskie i kilka kieliszków wódki, walą w dekiel niesamowicie. Do tego mecz nudny jak flaki z olejem.
Sanchez przez kretynizm Wengera bardzo mało gra, a w City od strzelania jest Aguero lub Jesus więc De Bruyne nie musi dużo strzelać. Podobnie jak Hazard w Chelsea, który nigdy nie miał rewelacyjnych liczb.
Dobrze że nic nie jem, bo bym obrzygał monitor. Wiadomo że to ich sprawa, ale moim zdaniem wyglądają jak straszydła, tylko się oszpecili, szczególnie ten po prawej i to nie odwracalnie.
Ze Śląskiem się już raczej mało kto utożsamia, bo to jedna wielka dziura. Już mało kto mówi po Śląsku. A Katalonia to najbogatszy rejon w Hiszpanii, tak jak w Niemczech Bawaria.
Myślisz że dupeczką zależy żeby chłop wyglądał jak napakowany? Jeden mój kolega jest nawet wyższy od ciebie i pewnie chudszy, a miał więcej dziewczyn niż lat. Nie wiem co w nim takiego widzą, ale nie musi chodzic na siłownie by podrywać. Ale to jest twoja wola rób co chcesz.
Dopiero po MŚ mógłby zostać trenerem Bayernu, ale pewnie tak będzie jak zwolnią Nagelsmana, to zatrudnią Loewa żeby uratował Bayern. Nie mam nic do tego młodego trenera, ale on jest w wieku mojego starszego brata i jest młodszy od kilku ważnych zawodników jak Robben, Ribery czy Neuer i mógłby nie dać rady przez małe doświadczenie. Niektórzy doświadczeni trenerzy nie dawali rady w Bayernie np Van Gaal, Ancelotti teraz.
Socios są jak dzieci, są wyniki i jest wszystko w porządku. Barcelona jest niszczona od wewnątrz, ale ci ludzie tego nie widzą, bo wygrali 8 spotkań z rzędu.
Jeśli Chelsea i Manchesterom nie stanie na drodze Barca/Real to jest to całkiem możliwe. Bo Angielskie kluby są w stanie przejść Bayern, Juve, Atletico czy PSG. Ale z Barcą i Realem zawsze mieli problemy. United z Barcą 2 razy przegrało w Finale LM, a City dostawało baty i dwukrotnie odpadało z 1/8. Chelsea postawiła opór Barcelonie, ale też w 2012 cudem ją pozbawiła Obrony LM.
Też wątpię żeby Real sprowadził w ciągu najbliższych 3 lat jakiegoś napastnika, przez miłość Florka do Benzemy. Każdy inny Prezes by Benzeme dawno pogonił i to po 2 sezonach, a nie po 8-9 latach. Mayoral będzie zmiennikiem Benzemy, a póżniej jak Francuz odejdzie, to albo będzie już podstawowym Napastnikiem lub sprowadzą właśnie Wernera lub Mbappe.
Na PSG bym również nie stawiał, wygrali 3-0, ale Bayern bez Boatenga, Hummelsa, Robben nie grał od początku i ogólnie bez Neuera, który jest dużo lepszy od Uraicha.
Ja bym wyżej stawiał Bayern i Juve od jak Manchestery. Mistrzowie Włoch i Niemiec jak są w formie, to są silniejsi od United czy City, również od Atletico.
0
On jest tam jakimś szefem tych pajaców czy coś takiego.
0
Pewnie w to był zamieszany ten cały Staruch, bo tylko on ma takie pomysły.
0
Ja ich próbowałem bronić, ale takiego zachowania nie da się bronić. To jest atak na zawodników własnego klubu. Wiadomo że Hiszpańscy kibice to ciapy pod względem dopingu w porównaniu do naszych, ale tam nie biją zawodników. Zawsze jak się słyszy w Europie że kibice pobili jakiś zawodników lub zrobili demolkę, to wiadomo że to chodzi o nas.
4
Zawsze miałem sympatie do Enrique, ale on jak gra się nie klei to robi zmiany w 70-75 minucie, a Ernesto od razu.
0
Umtiti to wiadomo że odpoczynek, ale dlaczego Semedo mimo że bardzo dobrze gra, to raz gra, a raz nie gra?
0
Ja dopiero 2 piwa wypiłem, ale czuć jakbym wypił z 4 Tyskie i kilka kieliszków wódki, walą w dekiel niesamowicie. Do tego mecz nudny jak flaki z olejem.
0
Co sądzicie o Żywcu Porterze? Ja uważam że 2-3 piwa i kaplica. Nie jestem zwolennikiem tak mocnego piwa, ale kolega na mecz przyniósł.
0
Sanchez przez kretynizm Wengera bardzo mało gra, a w City od strzelania jest Aguero lub Jesus więc De Bruyne nie musi dużo strzelać. Podobnie jak Hazard w Chelsea, który nigdy nie miał rewelacyjnych liczb.
0
Nie no jak coś tam wygrywali to zakładał na siebie flagę Andaluzji.
0
Ciekawe co na to teraz Ramos? Przecież on jest z Andaluzji.
0
Piłkarzom takim jak Messi, Suarez, Semedo, Umtiti i innym zagranicznym lata to całe referendum. Więc po co mają śpiewać hymn Barcy?
0
Może mówię to dlatego, bo rzadko bywam na Śląsku, a może dlatego bo jestem Zagłębia Dąbrowskiego i nie przepadam za Ślązakami.
0
To synkowi/córce za 10 lat pokażesz jak na Filmikach ja grał najlepszy piłkarz w historii.
0
Dobrze że nic nie jem, bo bym obrzygał monitor. Wiadomo że to ich sprawa, ale moim zdaniem wyglądają jak straszydła, tylko się oszpecili, szczególnie ten po prawej i to nie odwracalnie.
0
Ze Śląskiem się już raczej mało kto utożsamia, bo to jedna wielka dziura. Już mało kto mówi po Śląsku. A Katalonia to najbogatszy rejon w Hiszpanii, tak jak w Niemczech Bawaria.
17
To jest taka feministka tej strony, no i oczywiście ma lewackie poglądy, ale u niej to normalka.
0
Nie wiem, nie jestem dziewczyną, ale pewnie na pieniądze.
3
Myślisz że dupeczką zależy żeby chłop wyglądał jak napakowany? Jeden mój kolega jest nawet wyższy od ciebie i pewnie chudszy, a miał więcej dziewczyn niż lat. Nie wiem co w nim takiego widzą, ale nie musi chodzic na siłownie by podrywać. Ale to jest twoja wola rób co chcesz.
2
To byli ludzie nie do uratowania, już pewnie mieli od małego mózgi wyprane.
0
Niech powyrywają te chwasty.
0
Dopiero po MŚ mógłby zostać trenerem Bayernu, ale pewnie tak będzie jak zwolnią Nagelsmana, to zatrudnią Loewa żeby uratował Bayern. Nie mam nic do tego młodego trenera, ale on jest w wieku mojego starszego brata i jest młodszy od kilku ważnych zawodników jak Robben, Ribery czy Neuer i mógłby nie dać rady przez małe doświadczenie. Niektórzy doświadczeni trenerzy nie dawali rady w Bayernie np Van Gaal, Ancelotti teraz.
0
Socios są jak dzieci, są wyniki i jest wszystko w porządku. Barcelona jest niszczona od wewnątrz, ale ci ludzie tego nie widzą, bo wygrali 8 spotkań z rzędu.
1
Nie no co rok na nowa konsolę nie, ale co 6-7 lat można wymienić na nowszą jak ktoś gra.
1
Kto normalny płaci tyle za Telefon? Ja mam za 350-400 zł i jestem zadowolony. Ludzie chyba nie mają co z pieniędzmi robić.
0
Błędnie myślisz, Barca ma słabszy skład niż rok temu, a lepiej gra. To jest różnica.
0
Jeśli Chelsea i Manchesterom nie stanie na drodze Barca/Real to jest to całkiem możliwe. Bo Angielskie kluby są w stanie przejść Bayern, Juve, Atletico czy PSG. Ale z Barcą i Realem zawsze mieli problemy. United z Barcą 2 razy przegrało w Finale LM, a City dostawało baty i dwukrotnie odpadało z 1/8. Chelsea postawiła opór Barcelonie, ale też w 2012 cudem ją pozbawiła Obrony LM.
0
Też wątpię żeby Real sprowadził w ciągu najbliższych 3 lat jakiegoś napastnika, przez miłość Florka do Benzemy. Każdy inny Prezes by Benzeme dawno pogonił i to po 2 sezonach, a nie po 8-9 latach. Mayoral będzie zmiennikiem Benzemy, a póżniej jak Francuz odejdzie, to albo będzie już podstawowym Napastnikiem lub sprowadzą właśnie Wernera lub Mbappe.
0
Na PSG bym również nie stawiał, wygrali 3-0, ale Bayern bez Boatenga, Hummelsa, Robben nie grał od początku i ogólnie bez Neuera, który jest dużo lepszy od Uraicha.
0
Ja bym wyżej stawiał Bayern i Juve od jak Manchestery. Mistrzowie Włoch i Niemiec jak są w formie, to są silniejsi od United czy City, również od Atletico.
0
Niesamowity również ten gościu co to opowiadał ma głos, taki charakterystyczny.