Sensacyjnie Bayern przegrał z Hoffenheim 2-0. Tego się nie spodziewałem, ale tak myślę że Bawarczycy wygrają tytuł. Juve w tamtym sezonie też na początku dobrze nie grali, ale póżniej nadrobili.
Ale dzisiaj City stłamsiło Liverpool aż żal było patrzeć. Dla mnie to nie dobrze, bo bardzo lubię Liverpool i nie cierpię City, ale może teraz Coutinho zobaczy gdzie został. Będzie miał tylko większe pretensje do zarządu i Kloppa.
Real zremisował? Nie oglądałem. Ale widać w statystykach że brakuję im Moraty, on zawsze świetnie wchodził strzelał bramkę/dwie lub notował asystę, a teraz tego brakło. Może Ramos zacznie znowu strzelać kluczowe bramki, ale chyba obrońcy wiedzą już jak go kryć i już tak praktycznie co kilka kolejek nie będzie strzelał.
Można, to dalej jest Brązowy Medalista poprzednich MŚ, kiedyś takie porównania nie miał sensu, bo nas nie było na dwóch ostatnich MŚ, a Holandia zdobywała Srebro i Brąz. Teraz to Holandia dramatycznie zaniżyła loty i są na podobnym poziomie co Rumunia.
Polska prawdopodobnie jedzie na drugą imprezę z rzędu, a Holandia zobaczy MŚ w Rosji w telewizji, tak jak ostatnie EURO. Kryzys jeśli chodzi o Reprezentację dobiegł końca, a u Holandii trwa i będzie trwał, bo pokolenie świetnych zawodników się skończyło.
Zobaczymy jak to będzie wyglądać w Paryżu. Ja i tak bym jeszcze nie stawiał PSG na równi z takimi klubami jak Barca, Real i Bayern. Nawet jak mają Neymara i Mbappe.
Griezmann aktualnie jest trochę lepszy od Dybali, ma większe doświadczenie i praktycznie jest we wszystkim odrobinę lepszy, a w grze głową dużo jest lepszy, ale mają lewe nogi na podobnym poziomie.
Myślisz że za obrońcę by tyle dali? Pique dać 400, Albie 400, Umtitiemu 300, Semedo 250 i są bezpieczni. Ostatni rekord transferowy jak padł to 222 mln Euro za Neymara i prędko nie zostanie pobity.
Muszą z Umtitim przedłużyć kontrakt i dać mu klauzulę 250-300 mln Euro, bo obecne 60 mln, to jest śmiech na sali. Widzę tutaj komentarze że piłkarze nie chcą klauzuli wyższych, bo może będą chcieli odejść. W Realu średniak Benzema ma wyższą klauzulę niż każdy nasz piłkarz. To jak to jest że Real może uzgadniać takie wysokie klauzulę, a my już nie.
8
Widać że Semedo staje się powoli ulubieńcem kibiców. Nie mam nic do Vidala, ale jak tak dalej będzie Nelson grał to Hiszpan nie pogra.
13
Barcelona od czasu w SPH z Realem gra w innym stylu, ale prawdziwy sprawdzian przyjdzie z Juventusem w LM.
0
A w United i tak ławeczka.
0
Sensacyjnie Bayern przegrał z Hoffenheim 2-0. Tego się nie spodziewałem, ale tak myślę że Bawarczycy wygrają tytuł. Juve w tamtym sezonie też na początku dobrze nie grali, ale póżniej nadrobili.
1
Ja nie wiem jak ktoś może by słabym trenerem według kogoś, jak ten wygrał pierwszy raz w historii sekstet i wiele innych trofeów.
1
Koeman i Bilić są gorsi od Beniteza czy Pochettino?
0
Tak się cały czas zastanawiam, co ty masz na tym awatarze :)
1
Ale dzisiaj City stłamsiło Liverpool aż żal było patrzeć. Dla mnie to nie dobrze, bo bardzo lubię Liverpool i nie cierpię City, ale może teraz Coutinho zobaczy gdzie został. Będzie miał tylko większe pretensje do zarządu i Kloppa.
0
Real zremisował? Nie oglądałem. Ale widać w statystykach że brakuję im Moraty, on zawsze świetnie wchodził strzelał bramkę/dwie lub notował asystę, a teraz tego brakło. Może Ramos zacznie znowu strzelać kluczowe bramki, ale chyba obrońcy wiedzą już jak go kryć i już tak praktycznie co kilka kolejek nie będzie strzelał.
0
Costa wróci z wypożyczenia, Bayern może wreszcie sypnie kasą, sprowadzą Lemara i skrzydła mają obsadzone.
0
A i tak wątpliwe czy w Barcelonie Pepa byłby chociaż rezerwowym.
7
PSG jest lepsze od Bayernu czy Juventusu, bo tam gra Neymar? Nie przesadzaj.
8
Arda, Gomes i Rafinha, tacy zawodnicy nie powinni grać w Barcelonie.
1
Bo rozwalają ogórki Francuskie? MSN strzelało każdej drużynie i wygrało LM. Aktualnie nie ma co ich porównywać do dawnego tria Barcelony.
34
Real to chociaż LM potrafi wygrać, a PSG nawet w Półfinale nie może zagrać.
0
Mbappe bramka w debiucie.
0
PSG świetny atak Neymar, Cavani i Mbappe, ale obrona tragiczna. Silva jest cieniem samego siebie, a Marquinhos się za bardzo nie rozwinął.
0
Pierwszy raz się o tym dowiedziałem dzisiaj.
1
Jeden z starszych serii filmów, ale mój ulubiony, zresztą wszystkie filmy z tym aktorem lubię. Rambo robi ro****dol jak Schwarzenegger w Commando.
1
Można, to dalej jest Brązowy Medalista poprzednich MŚ, kiedyś takie porównania nie miał sensu, bo nas nie było na dwóch ostatnich MŚ, a Holandia zdobywała Srebro i Brąz. Teraz to Holandia dramatycznie zaniżyła loty i są na podobnym poziomie co Rumunia.
0
Polska prawdopodobnie jedzie na drugą imprezę z rzędu, a Holandia zobaczy MŚ w Rosji w telewizji, tak jak ostatnie EURO. Kryzys jeśli chodzi o Reprezentację dobiegł końca, a u Holandii trwa i będzie trwał, bo pokolenie świetnych zawodników się skończyło.
0
Ich problem, dobrze że to w Polsce się już skończyło.
0
Zobaczymy jak to będzie wyglądać w Paryżu. Ja i tak bym jeszcze nie stawiał PSG na równi z takimi klubami jak Barca, Real i Bayern. Nawet jak mają Neymara i Mbappe.
1
Z kim ma tam Messi grać? Jak mu nawet dobrze odegrać nie potrafią.
0
Teraz to PSG go Realowi nawet nie sprzeda za 300 mln Euro, on tam będzie grał przez co najmniej 6 lat.
0
Griezmann aktualnie jest trochę lepszy od Dybali, ma większe doświadczenie i praktycznie jest we wszystkim odrobinę lepszy, a w grze głową dużo jest lepszy, ale mają lewe nogi na podobnym poziomie.
0
Fajnie by było jakby Portugalczycy trafili na Włochów.
1
Myślisz że za obrońcę by tyle dali? Pique dać 400, Albie 400, Umtitiemu 300, Semedo 250 i są bezpieczni. Ostatni rekord transferowy jak padł to 222 mln Euro za Neymara i prędko nie zostanie pobity.
0
Muszą z Umtitim przedłużyć kontrakt i dać mu klauzulę 250-300 mln Euro, bo obecne 60 mln, to jest śmiech na sali. Widzę tutaj komentarze że piłkarze nie chcą klauzuli wyższych, bo może będą chcieli odejść. W Realu średniak Benzema ma wyższą klauzulę niż każdy nasz piłkarz. To jak to jest że Real może uzgadniać takie wysokie klauzulę, a my już nie.
1
To jest zbieg okoliczności.