8

Widać że Semedo staje się powoli ulubieńcem kibiców. Nie mam nic do Vidala, ale jak tak dalej będzie Nelson grał to Hiszpan nie pogra.

13

Barcelona od czasu w SPH z Realem gra w innym stylu, ale prawdziwy sprawdzian przyjdzie z Juventusem w LM.

0

A w United i tak ławeczka.

0

Sensacyjnie Bayern przegrał z Hoffenheim 2-0. Tego się nie spodziewałem, ale tak myślę że Bawarczycy wygrają tytuł. Juve w tamtym sezonie też na początku dobrze nie grali, ale póżniej nadrobili.

1

Ja nie wiem jak ktoś może by słabym trenerem według kogoś, jak ten wygrał pierwszy raz w historii sekstet i wiele innych trofeów.

1

Koeman i Bilić są gorsi od Beniteza czy Pochettino?

0

Tak się cały czas zastanawiam, co ty masz na tym awatarze :)

1

Ale dzisiaj City stłamsiło Liverpool aż żal było patrzeć. Dla mnie to nie dobrze, bo bardzo lubię Liverpool i nie cierpię City, ale może teraz Coutinho zobaczy gdzie został. Będzie miał tylko większe pretensje do zarządu i Kloppa.

0

Real zremisował? Nie oglądałem. Ale widać w statystykach że brakuję im Moraty, on zawsze świetnie wchodził strzelał bramkę/dwie lub notował asystę, a teraz tego brakło. Może Ramos zacznie znowu strzelać kluczowe bramki, ale chyba obrońcy wiedzą już jak go kryć i już tak praktycznie co kilka kolejek nie będzie strzelał.

0

Costa wróci z wypożyczenia, Bayern może wreszcie sypnie kasą, sprowadzą Lemara i skrzydła mają obsadzone.

0

A i tak wątpliwe czy w Barcelonie Pepa byłby chociaż rezerwowym.

7

PSG jest lepsze od Bayernu czy Juventusu, bo tam gra Neymar? Nie przesadzaj.

8

Arda, Gomes i Rafinha, tacy zawodnicy nie powinni grać w Barcelonie.

1

Bo rozwalają ogórki Francuskie? MSN strzelało każdej drużynie i wygrało LM. Aktualnie nie ma co ich porównywać do dawnego tria Barcelony.

34

Real to chociaż LM potrafi wygrać, a PSG nawet w Półfinale nie może zagrać.

0

Mbappe bramka w debiucie.

0

PSG świetny atak Neymar, Cavani i Mbappe, ale obrona tragiczna. Silva jest cieniem samego siebie, a Marquinhos się za bardzo nie rozwinął.

0

Pierwszy raz się o tym dowiedziałem dzisiaj.

1

Jeden z starszych serii filmów, ale mój ulubiony, zresztą wszystkie filmy z tym aktorem lubię. Rambo robi ro****dol jak Schwarzenegger w Commando.

1

Można, to dalej jest Brązowy Medalista poprzednich MŚ, kiedyś takie porównania nie miał sensu, bo nas nie było na dwóch ostatnich MŚ, a Holandia zdobywała Srebro i Brąz. Teraz to Holandia dramatycznie zaniżyła loty i są na podobnym poziomie co Rumunia.

0

Polska prawdopodobnie jedzie na drugą imprezę z rzędu, a Holandia zobaczy MŚ w Rosji w telewizji, tak jak ostatnie EURO. Kryzys jeśli chodzi o Reprezentację dobiegł końca, a u Holandii trwa i będzie trwał, bo pokolenie świetnych zawodników się skończyło.

0

Ich problem, dobrze że to w Polsce się już skończyło.

0

Zobaczymy jak to będzie wyglądać w Paryżu. Ja i tak bym jeszcze nie stawiał PSG na równi z takimi klubami jak Barca, Real i Bayern. Nawet jak mają Neymara i Mbappe.

1

Z kim ma tam Messi grać? Jak mu nawet dobrze odegrać nie potrafią.

0

Teraz to PSG go Realowi nawet nie sprzeda za 300 mln Euro, on tam będzie grał przez co najmniej 6 lat.

0

Griezmann aktualnie jest trochę lepszy od Dybali, ma większe doświadczenie i praktycznie jest we wszystkim odrobinę lepszy, a w grze głową dużo jest lepszy, ale mają lewe nogi na podobnym poziomie.

0

Fajnie by było jakby Portugalczycy trafili na Włochów.

1

Myślisz że za obrońcę by tyle dali? Pique dać 400, Albie 400, Umtitiemu 300, Semedo 250 i są bezpieczni. Ostatni rekord transferowy jak padł to 222 mln Euro za Neymara i prędko nie zostanie pobity.

0

Muszą z Umtitim przedłużyć kontrakt i dać mu klauzulę 250-300 mln Euro, bo obecne 60 mln, to jest śmiech na sali. Widzę tutaj komentarze że piłkarze nie chcą klauzuli wyższych, bo może będą chcieli odejść. W Realu średniak Benzema ma wyższą klauzulę niż każdy nasz piłkarz. To jak to jest że Real może uzgadniać takie wysokie klauzulę, a my już nie.

1

To jest zbieg okoliczności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?