Lucho też nam trochę przegrał, bo jak mógł wypuścić Rudego na Juventus i to w pierwszym składzie, jak on zagrał w tamtym czasie może 10-15 spotkań w sezonie.
Prawda jest taka że Bartomeu miał uratować swój stołek transferami Dembele, Coutinho oraz Seriego. Jak mu się udało sprowadzić Dembele, to myślałem że jakoś to będzie, ale i tak trzeba sprowadzić jeszcze Seriego i Coutinho. Póżniej się dowiedziałem o zerwanych negocjacjach z Niceą, a teraz kończy się okienko transferowe. Została zaniedbana pomoc, od 2 lat nie ma piłkarza pokroju Xaviego, a teraz jeszcze trzeba szukać kogoś za Iniestę. Wcześniej były problemy z sprowadzeniem kogoś za Puyola, ale zarząd po 2 przespanych letnich okienkach transferowych sprowadził świetnego Umtitiego, a wcześniej próbowali nieudolnie sprowadzić Luiza, Aggera i Silve, a jeszcze kupowali szklanego Vermaelena i starego Mathieu( który się okazał dobrym stoperem, ale na 2-3 sezony). Nie jest tragicznie jak dużo osób tutaj pisze, ale nie jest też dobrze i mam nadzieję że MarioVeb wreszcie to zrozumie.
Jedynie co jest dzisiaj pocieszające to mecz Polski, pamiętam jak jeszcze 4 lata temu martwiłem się jak nadchodził mecz naszej Reprezentacji, a teraz dobrze że nie ma już powodów do zmartwień, mam nadzieję że przez kolejne lata dalej będę dumny z oglądania Biało-czerwonych.
Paulinho w tym sezonie gra lepiej od Rakitica i taka jest prawda. Nie wiem dlaczego tutaj jest dalej mnóstwo fanboyów Rakitica, 2 lata temu zrozumiałbym, ale teraz gdy gra taką kaszanę.
Ludzie wiadomo że sprowadzili Paulinho który przez jakieś 90% kibiców był niechciany, ale on się może okazać lepszy od Rakitica, Rafinhy czy Gomesa, wielkim minusem jest jego wiek i cena. Semedo nas kosztował 30 mln Euro + 20 zmiennych, ale zobaczcie ile City zapłaciło za Danilo który jest sporo słabszy od Portugalczyka. My podobno psujemy rynek bo sprowadzamy 20 letniego Dembele za 105 mln Euro+ 40 zmiennych, a PSG nie psuję? Sprowadzili Neymara za 222 mln Euro i 18 latka za którego zapłacą 180 mln, do tego on jest dalej wielką niewiadomą.
Mnie to nie boli, ale ta statystyka świetnie pokazuje komu strzela w Reprezentacji. Robią z niego Boga, bo ma 78 bramek w Reprezentacji, ale ponad połowę naładował takim rywalom jak Estonia, Łotwa czy Wyspy Owcze.
Nawet 222 mln Euro za Neymara to też przesada, a ta kasa za Mbappe to już w ogóle przegięcie. Pół bardzo dobrego sezonu zagrał. A Dembele już w Renns się wyróżniał.
Zresztą Suarez potrzebuję kogoś żeby mu wystawił piłkę na tacy lub czasami sam coś genialnego wymyśli, a tak to kto mu dogra? Cavani który sam żyje z podań? W pomocy Urugwaju grają sami drwale.
0
Lucho też nam trochę przegrał, bo jak mógł wypuścić Rudego na Juventus i to w pierwszym składzie, jak on zagrał w tamtym czasie może 10-15 spotkań w sezonie.
1
Akurat Thiago też nie ma zdrowia i wchodzi na taki poziom, na jaki jego brat nie mógłby wejść, nawet jakby był zdrowy.
0
A co takiego Rafinha wznosi do gry? Przed kontuzją grał nie żle, a teraz gra na poziomie Getafe.
1
Prawda jest taka że Bartomeu miał uratować swój stołek transferami Dembele, Coutinho oraz Seriego. Jak mu się udało sprowadzić Dembele, to myślałem że jakoś to będzie, ale i tak trzeba sprowadzić jeszcze Seriego i Coutinho. Póżniej się dowiedziałem o zerwanych negocjacjach z Niceą, a teraz kończy się okienko transferowe. Została zaniedbana pomoc, od 2 lat nie ma piłkarza pokroju Xaviego, a teraz jeszcze trzeba szukać kogoś za Iniestę. Wcześniej były problemy z sprowadzeniem kogoś za Puyola, ale zarząd po 2 przespanych letnich okienkach transferowych sprowadził świetnego Umtitiego, a wcześniej próbowali nieudolnie sprowadzić Luiza, Aggera i Silve, a jeszcze kupowali szklanego Vermaelena i starego Mathieu( który się okazał dobrym stoperem, ale na 2-3 sezony). Nie jest tragicznie jak dużo osób tutaj pisze, ale nie jest też dobrze i mam nadzieję że MarioVeb wreszcie to zrozumie.
1
Jedynie co jest dzisiaj pocieszające to mecz Polski, pamiętam jak jeszcze 4 lata temu martwiłem się jak nadchodził mecz naszej Reprezentacji, a teraz dobrze że nie ma już powodów do zmartwień, mam nadzieję że przez kolejne lata dalej będę dumny z oglądania Biało-czerwonych.
0
Paulinho w tym sezonie gra lepiej od Rakitica i taka jest prawda. Nie wiem dlaczego tutaj jest dalej mnóstwo fanboyów Rakitica, 2 lata temu zrozumiałbym, ale teraz gdy gra taką kaszanę.
0
Tym bardziej że to trwa jeszcze krócej, bo to tylko 'kopiuj i wklej".
10
Ludzie wiadomo że sprowadzili Paulinho który przez jakieś 90% kibiców był niechciany, ale on się może okazać lepszy od Rakitica, Rafinhy czy Gomesa, wielkim minusem jest jego wiek i cena. Semedo nas kosztował 30 mln Euro + 20 zmiennych, ale zobaczcie ile City zapłaciło za Danilo który jest sporo słabszy od Portugalczyka. My podobno psujemy rynek bo sprowadzamy 20 letniego Dembele za 105 mln Euro+ 40 zmiennych, a PSG nie psuję? Sprowadzili Neymara za 222 mln Euro i 18 latka za którego zapłacą 180 mln, do tego on jest dalej wielką niewiadomą.
0
Nie chce mi się wierzyć że to jest ironia, bo niektórzy przesadnie histeryzują.
1
Trzeba było zostawić Marlona i wywalić Verme, lub wypożyczyć Marlona, wywalić Verme i kupić Martineza.
0
Dobra, to teraz pytanie. Ile czasu zajęło ci pisanie tych bredni?
0
Nie zrozumiałeś mnie...
4
Mnie to nie boli, ale ta statystyka świetnie pokazuje komu strzela w Reprezentacji. Robią z niego Boga, bo ma 78 bramek w Reprezentacji, ale ponad połowę naładował takim rywalom jak Estonia, Łotwa czy Wyspy Owcze.
0
Nawet 222 mln Euro za Neymara to też przesada, a ta kasa za Mbappe to już w ogóle przegięcie. Pół bardzo dobrego sezonu zagrał. A Dembele już w Renns się wyróżniał.
0
Brazylia ma nawet szansę z Niemcami czy Francją powalczyć o Mistrza Świata, a Argentyna jest w prawie tak dramatycznej sytuacji jak Holandia
0
Argentyna ma nóż na gardle, a grała tak jakby prowadziła 2-0.
4
Di Maria dopiero schodzi w 91 minucie, co ten Sampaoli odwala? On powinien zejść po połowie.
0
Suareza w ogóle na boisku nie powinno być.
0
Ciekawszy mecz rozgrywała Portugalia z Wyspami Owczymi.
0
Gra w tym meczu Biglia?
1
Na grillu to chociaż jest wesoło.
0
Przecież go nie faulował, tylko się poślizgnął, co ten sędzia wyprawia?
6
Nigdy w życiu.
0
Zresztą Suarez potrzebuję kogoś żeby mu wystawił piłkę na tacy lub czasami sam coś genialnego wymyśli, a tak to kto mu dogra? Cavani który sam żyje z podań? W pomocy Urugwaju grają sami drwale.
1
Suarez gra beznadziejnie słabo.
0
Mógł mu nogę połamać.
0
Bo tam grał najlepiej w Realu w sezonie 2013 2014 grał za BBC bliżej lewej strony.
0
Jak się komuś jakiś zawodnik nie podoba to może o tym pisać, byle tylko go przesadnie nie szkalować.
0
Co wzniósłby Lemar w naszej pomocy? Chciałbym wiedzieć. Bronisz go bo strzelił 2 bramki najsłabszej Holandii od lat? Czy może jest jakiś inny powód.
1
Luisito zgolił by tą brodę, bo wygląda jak zabójca, taki bogacz, a go na golarkę nie stać? :D