2

Ah szkoda piękna bramka Cristiano by była.

1

Ceballos chyba po raz pierwszy na boisku, bo go w tym sezonie jeszcze nie widziałem. Przejście do Realu, to chyba najgorsza jego decyzja.

1

Ale dziwne jest to że jak Messi w 2015 miażdżył wszystkich, to miał niewielką przewagę nad drugim Ronaldo, a Neymar był tylko trzeci.

0

Real z każdego rożnego robi zagrożenie trudno pokryć Ronaldo, Ramosa i Balea na raz.

0

Ronaldo po Finale LM mógł mieć kontuzję przez którą pauzowałby pół roku, a i tak dostałby ZP. Po Finale LM miał ją zaklepaną.

0

Isco nie wiele brakuję by dorównać Inieście.

2

Tylko żeby TVP się nie wygłupiło i nie puszczało póżniej meczu Bayernu z Celticem (bo Lewandowski) kosztem jakiegoś hitu.

0

Z Czerczesowem były niezłe jaja. On chciał wzmocnienia, to oni wymyślili że nie ma forsy. Ja właśnie Legię przestałem szanować za to jak potraktowali Ruska, ponieważ ob miał pomysł na Legię, a oni go mieli w czterech literach.

2

Bez przesady bramkarza w formie nie powinno się zmieniać. Cillessen dostanie szanse w 2 ostatnich meczach w LM i w Pucharze Króla.

3

W sumie z 3-4 rotację powinny być.

0

Taki skład powinien wyjść z Getafe: Ter Stegen Semedo Pique Umtiti Digne Rakitic Paulinho Iniesta Messi Suarez Dembele. Busquets i Alba powinni odpoczywać, bo grali praktycznie cały czas.

20

W Ekstraklasie nie ma czegoś takiego jak trener na lata.

2

Według mnie Dembele zagrał dość dobre spotkanie, nie wiadomo czy Deulofeu próbowałby tak brać ciężar gry na siebie. W Superpucharze z Realem grał od początku i grał fatalnie.

0

Faworytem do 1 miejsca w fazie grupowej LM jest zawsze Barcelona i to mimo słabego poprzedniego sezonu się nie zmieniło.

1

Juve bez szans. Chyba rzeczywiście Barca wraca na właściwe tory.

1

Tryplet i mnóstwo innych trofeów. To że nie obronił LM i że pomoc była tragiczna, nie zmienia że był świetnym trenerem dla Barcelony.

0

No i taki skład ma być, a nie tam jakieś wymysły SPORT że Roberto zajmie miejsce Semedo. Nelson gra aktualnie dobrze i będzie jeszcze lepiej, a Roberto na PO zagrał kilka spotkań dobrze w tamtym sezonie i do tego wrócił po kontuzji. Nie po to kupowano PO z prawdziwego zdarzenia żeby go nie wystawiać.

1

Jeszcze nie ma kalendarzowej jesieni, ale i tak jest okropna pogoda. Mam tylko nadzieję że zima nie będzie taka mrożna jak ostatnio.

2

Nie dałeś Umtitiego i do Bayernu dałeś Boatenga, który jest ostatnio wiecznie kontuzjowany.

0

Umtiti, Dembele, Pique za nisko. Pique ma 87, a taki Ramos 90. Dla mnie te overalle w Fifie to śmiech na sali. Bale 90? Kolejna perełka.

0

Mi tam się podoba, ważne że Nike nie trzyma się jednego i tego samego, tylko zmienia coś.

0

Jak on ma na Instagramie 31 mln obserwujących.

16

Akurat to jest bez różnicy, obaj w życiowej formie nie dorównywali Messiemu.

3

Buffona bym zrozumiał, ale Bale i 89? Ja nie wiem czy bym mu dał 85.

3

Nie dziwię się że Real ma tych zawodników tyle, obrona LM i Mistrzostwo, ale Bayern ma więcej niż my czy Juve? No tak Ribery pewnie 88, Robben 89-90, Muller po marnym sezonie 89, Boateng 3/4 sezonu z głowy, ale 89.

0

Na Juve w podstawie powinnien wyjść tak skład: Ter Stegen Semedo Pique Umtiti Alba Busquets Rakitic Iniesta Messi Suarez Deulofeu. Dlaczego Deulofeu? Ponieważ młody Francuz nie jest jeszcze gotowy na tak trudny mecz w podstawie i dopiero zagrał 20 minut z Espanyolem, a Gerard każdy mecz w lidze grał od początku i to dobrze. Wiadomo że to decyzja Valverde, ale myślę że tak będzie.

0

Lambert bardziej ma podobny głos do Mercurego? Chyba sobie jaja robisz. On piszczy jak baba w ciąży i zachowuję się jak pedzio.

0

Benzema w Realu jest nietykalny i to bardzo dobra wiadomość dla nas. Pozbyli się lepszego Moraty, który strzelił w tamtym sezonie 20 goli. Zmiennik który strzela 20 goli, to prawdziwy skarb. Benzema rozegrał ponad 1200 minut więcej od Moraty w tamtym sezonie i strzelił 1 bramkę mniej.

1

No wygląda ten komentarz obiecująco, ale zobaczymy jak kupimy i zagramy.

2

Zauważyłem że Mirosławski nie jest taki wnerwiający jak komentuje Bundeslige lub jakieś mecze gdzie nie gra Barca czy Real, a tak ogólnie to widać że Ćwiąkała musi mu przyznawać rację, a szkoda go, bo on zwykle mądrze mówi. Mam na myśli że Ćwiąkała mądrze mówi, ale nie potrzebnie przyznaję rację Mirosławskiemu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?