0

Nie będę już tego szukał, bo niektórzy od tamtego czassu pododawali tysiące innych komentarzy, ale jak będą MŚ i trafimy na Portugalie, to postaram się porobić screeny przed meczem.

3

Kto wychodził w trakcie meczu ten wychodził. Nie można wszystkich wrzucać do jednego worka. Też po blamażu na EURO 2012 kibice śpiewali "Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało"

1

Komentarz usunięty

2

Są takie osoby na tej stronie co kibicują nie Argentynie, ale Messiemu. Tak samo na stronie Realu, to kibicują Ronaldo tak np jak na ostatnich turniejach. Wiele osób się tutaj rok temu śmiało z kibiców Realu że kibicują Portugalii ze względu na Ronaldo, a tutaj jest to samo. I to ci co piszą teraz że kibicowaliby Argentynie mogę się założyć że śmiali się wówczas z kibiców Realu.

4

Nie, nie jesteś patriotą.

2

Na idiotyczne komentarze miałem nie odpowiadać, bo nie chcę dostać bana, ale jak widzę takie "perełki", to nie mogę nie odpowiedzieć. Porównujesz wybierane jedzenie do kibicowania Reprezentacji swojego kraju? Powinni wprowadzać na tej stronie żeby wpisywać swój PESEL w tym przypadku by było wiadome kto ile ma lat.

5

Komentarz usunięty

6

"o co jednak nazywasz zdradą narodu... wyjazd na wakacje nad inne morze niż polskie jest zdradą narodu? Praca poza granicami naszego państwa, płacenie podatków w innych krajach niż nasz też jest zdradą narodu? " Straszne bzdury to ty właśnie napisałaś i mam nadzieję że się ze mną zgadzasz. Co ma spędzanie wakacji w innym kraju, do dopingowaniu swojej Reprezentacji kraju w którym się urodziłaś?. Próbujesz się beznadziejnie bronić atakując innych i ci to nie wychodzi.

0

To wielka szkoda, może jak wyjdziemy z grupy to trafimy na nich w 1/8.

10

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

Ja akurat nie lubię Rosji i Niemiec, ale na to ma wpływ bardziej historia. Chciałbym żebyśmy w grupie trafili na Rosję i chciałbym żebyśmy ich ośmieszyli na ich własnej ziemi. Według mnie mój wymarzony Finał to Polska-Niemcy i zwycięstwo Polaków nie ważne w jakich okolicznościach. Ta Generacja zawodników zasługuje na sukces z Reprezentacją, a już na EURO był spory niedosyt, bo mogliśmy nawet zagrać w Finale.

2

Awans Holandii jest raczej wykluczony, a przecież tam gra nasz Cillessen, więc to cię nie martwi?

0

No to nie mają żadnych szans.

2

Przepisy przepisami, ale Policja momentami się przyczepi o byle co.

1

Neymar to 25 latek z umysłem 8 latka, pewnie jego dobry ojczulek go na nas nabuntował. A PSG właśnie za transfer Neymara powinno zostać wykluczone z LM na obecny sezon.

6

Reus w pierwszym składzie Niemiec? Niech najpierw ze szpitala wyjdzie, według mnie Draxler powinien być za niego.

3

3 skład Hiszpanii wygląda lepiej jak 1 skład Holandii.

0

Pady są zdecydowanie lepsze.

1

Ja tam wolę chwalić to co mam.

0

Ja nie mam Pleja, ale od lat mam konsole Microsoftu wpierw 360, a teraz właśnie ONE. Dlatego według mnie XBOX jest lepszy od konsoli Sony.

3

Myślę że kupił lepszą konsole.

11

Napij się przed weselem setkę Soplicy kolorowej lub czystej i będziesz rozlużniony.

26

Pewnie nic mu nie jest, niepotrzebnie miałby grać skoro Szkopy już awansowali.

0

Wystarczy zamienić Masche na Umtitiego i już jest większa fizyczność/pewność w obronie. Choć Umtiti moim zdaniem ma trochę za niski Overall powinien mieć z 2-3 więcej.

0

MŚ bez najlepszego piłkarza w historii piłki nożnej to nie to samo. Zrozumiałbym brak Argentyny jakby w Argentynie nie grał Messi, ale tam gra i dużo innych gwiazd. Argentyna ma prawie taki skład dobry jak Francja czy Niemcy, a gra tam cały czas dobrze tylko Messi i Dybala, a reszta to dno.

6

Najlepsze to jest to że jak Pique strzeli bramkę dla Reprezentacji, to ci ludzie co na niego gwizdali, będą go wychwalać. Tak samo było w meczu z Czechami na ostatnim EURO. Póżniej się do niego znowu doczepili, bo odciął rękawy z barwami La Roja. Jakoś Puyol i Xavi zwijali getry i kibice nie mieli z tego powodu pretensji.

0

Złych wyników w Realu nie miał, wygrał po 12 latach LM z Realem, ale wyleciał bo Florkowi odwaliło, bo chciał żeby LM obronił. Nie muszę mówić kogo zatrudnił po nim. W Bayernie podobnie liczą na LM, pamiętam jak przyszedł Guardiola, to liczyli na powtórkę z 2012/2013.

2

Według mnie jedynie gdzie coś może osiągnie to własnie w Milanie. Milan jest głodny sukcesów po tych kilku latach posuchy. Ancelotti może już nie jest taki jak kiedyś, ale myślę że jeszcze coś jako trener osiągnie. Mówią że to jest miękka faja, a jako jedyny trener do tej pory wygrał 3 razy LM.

0

Maciek Makuszewski i ogólnie wszyscy zawodnicy którzy graja w Polskiej Lidze. Pamiętam jak Pazdan był niedoceniany przed EURO, a na turnieju skała nie do przejścia. Mączyński miał nie dać rady zastąpić Krychę, a świetnie się spisał z Czarnogórą na Narodowym, jakby nie ta kontuzja to najlepszy piłkarz tego meczu.

4

Ja myślę że powinien wrócić na "stare śmieci" i poprowadzić Milan lub już pójść na emeryturę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?