0

Na Asensio też nie mają licencji, on też jest kompletnie niepodobny. Już nie będę mówił o długich włosach Khediry i Rakitica.

0

Też uważacie że Semedo i Dembele mają jednakowe twarze w FIFIE 18? Semedo to rozumiem, bo jest podobny, ale Dembele wygląda kompletnie inaczej.

2

No, Deulo daj z siebie jutro wszystko i pokaż to czego nie mogłeś pokazać w tym pierwszym meczu.

0

A w terminarzu pisze że Klasyk jest 20 Grudnia, to może zmienili na 23.

2

Jeśli chodzi ci o ten dzisiejszy wiatr, to dzisiaj głowę mi chciało urwać. Dobrze że ciepło się ubrałem.

0

Nope, jak Benzema zagrał ręką to "Piłka trafiła w rękę biednego Karimka i nie miał szans tego uniknąć", a Guerrero powinien wylecieć z boiska za tą swoją rękę, bo piłka leciała w światło bramki.

1

Bez Leo nie da rady, ale jak już jest 70 minuta i jest 5-0 z jakimś Eibar czy Las Palmas, to Valverde może go zmienić, przecież się nic złego nie stanie.

0

Sorry, pomyłka już zmęczony jestem.

0

Totków w tym sezonie nie można lekceważyć postawili się Realowi na Bernabeu remisując i mogą wygrać z Realem na Wembley. Real jest bez formy i gra jak gra. Niby LM to ich turniej, a w tym sezonie nawet w LM dobrze nie grają.

0

Jutro nam wystarczy zwycięstwo, a Juve remisuję z Sportingiem Lizbona i tylko katastrofa by nam zabrała 1 miejsce.

1

Akurat teraz gdy awans jest praktycznie pewny, to nie widać sensu żeby Messi grał w każdym meczu w LM tak jak co sezon, szczególnie że już ma 30 lat.

0

Fatalnie to mało powiedziane, co to jest?

20

Umtiti to najlepszy ŚO na świecie aktualnie, a nie jakis tam Ramos.

0

Skoro tak piszesz, to jest twoje zdanie.

7

Fajnie, ale nie dostał nawet za to żółtej kartki. Mam na myśli Ramos za podwójne zaatakowanie przeciwników. Odepchnął jednego i póżniej sapał do drugiego.

1

Ronaldo się promuję przez tą nową reklamę FIFY, jestem pewien że to mu daje dużo do medialności. Bycie twarzą najbardziej znanej gry piłkarskiej na świecie robi swoje. Cały czas tą puszczają tą reklamę, a ja chciałbym zadać pytanie kiedy ostatnio zdobył taką bramkę jak z tej reklamy, ale się już powstrzymam. Real pomaga wygrywać Ronaldo osiągnięcia indywidualnie, ale medialność też robi swoje.

0

Malaga prowadzi własnie 1-0 z Celtą, tego im było trzeba jeśli chcą uniknąć spadku. Celta w tym sezonie bardzo słaba. Unzue niedługo wywalą jak tak dalej pójdzie.

4

Pewnie usunął konto lub zniknął, jak ten co miał warzyć piwo. Już wiele było tutaj takich osobników co zakładali się i przegrywali.

2

Tak go nie lubię, to tutaj bardzo dobrze napisał.

0

Wygląda to bardzo dobrze, jak ta przewaga się utrzyma do Lutego to będzie rewelacyjnie. Real jeszcze nie grał z takimi drużynami jak Bilbao (W) i Atletico (W), a to będą bardzo trudne mecze. Jedynie mogli widzieć naszą stratę pkt z Atletico na Calderon, a tam był prawdopodobnie obok San Sebastian najtrudniejszy wyjazd w sezonie. Aktualnie Barcelona się nie zatrzymuję i idzie po swoje. My pewnie też jeszcze zgubimy pkt, ale jestem pewien że Real również.

0

To samo co Ramos.

0

Ktoś ostatnio podawał że Vermaelen nie zagra do końca sezonu, a tutaj jest na 4 zdj i trenuję normalnie?

0

Ja też narzekałem w trakcie meczu na Valverde że się bronimy i że nie wprowadził Deulofeu, ale to nam wyszło na dobre, bo czekaliśmy na okazję i wbiliśmy Bilbao gwóźdź do trumny.

3

Jeśli nazywasz Valverde pseudo-trenerem, to sam ukończ kurs trenerski i zostań trenerem Barcelony.

0

Casillas powinien zakończyć karierę właśnie po MŚ w Brazylii, a pamiętam że się jeszcze pchał na ostatnie EURO i się kłócił z Del Bosque. Właśnie Loew powinien zrobić to co Klinsmann w 2006 roku.

6

Wydaję mi się że jeśli Neuer miałby do końca sezonu problemy z kontuzjami, to na MŚ godnie by go zastąpił nasz Ter Stegen. Wątpliwe że jeśli Neuer pauzowałby ponad 3/4 sezonu, to Loew wystawiłby go jako podstawowego bramkarza na MŚ.

2

Szkoda że Suarez jednak tego nie wykończył, ale cieszę się że Paulinho doszedł do tej piłki.

2

Pierwsza zmiana w 83 minucie. W tamtym sezonie bym mógł to zrozumieć, bo nikt nic nie dawał z ławki, ale teraz mamy Deulofeu i Denisa, a wolimy ich kisić jak ogórki.

2

Umtiti niech lepiej tak nie robi z tymi oklaskami.

5

Valverde tak się ze zmianami spieszy jak Nawałka lub jeszcze lepiej jak Enrique.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?