0

Dawać Szwajcarów lub Angoli.

2

Właśnie tacy dziennikarze jak Iwański uważają że Ronaldo to najlepszy piłkarz, widzą jego 5 spotkań w sezonie i tak oceniają.

3

Canavarro wygląda młodziej jak wtedy co grał w piłkę.

0

Jak słyszę Rosyjski to mi się nie dobrze robi, zaraz obok Niemieckiego mój drugi nie lubiany język.

0

Nie dziwię się że Brad Pit z nią wziął rozwód.

4

Nie wszyscy którzy odeszli z Barcelony skończyli jak Thiago przykładowo Bojan, Tello, Cuenca, Dos Santos i mi się wydaję że Rafinha podzieli ich los.

1

Fabregas taką klepkę potrafił swego czasu zagrać z tymi zawodnikami, ale on też się nie nadawał, bo w ogóle nie biegał, a Rakitic może bardziej biega, ale piłka czasami się odbija od niego jak siekiera od sęka, nie ma za grosz techniki do takiej gry.

0

Rozwinął w Polsce kulturę i edukacje co nie zmienia faktu że był jednym z najsłabszych władców Polski i do tego przydupas Rosji.

0

To by był chyba gol kolejki jakby Bakambu to wsadził.

1

Wiadomo że Rakitic był w sezonie 2014 2015 jedną z kluczowych postaci i moim zdaniem był najlepszym zawodnikiem Berlińskiego Finału, ale słabo mi się robi jak czytam takie komentarze jak na górze. Ivan może w tym sezonie zagrał 2 dobre spotkania, a się zachowują jakby grał dobrze cały czas. Akurat mecz z Juve miał mocno przeciętny.

2

Już mnie męczą fani, którzy są wdzięczni Rakiticowi za ten Finał w LM z przed ponad 2 lat.

1

Nie zgodzę się Rakitic gra lepiej od Paulinho i Iniesty, szczególnie od Iniesty który zagrał dobrze z Juve, obok Ter Stegena najlepszy zawodnik tamtego meczu. Paulinho również się prezentuję lepiej od Rakitica, tylko miał pecha że nie udało mu się strzelić bramki z Juventusem.

0

Akurat Ratamahatta przesadza, z zawodników których wymienił to jedynym rozczarowaniem jest Renato Sanches, uważany jeszcze ponad rok temu na EURO za największy talent Portugalskiej piłki jaki wyszedł w ostatnich latach.

0

Jak mamy 3 pomocników niepotrzebnych Rafinha, Turan czy Gomes i to jaka jakość jest? Chyba na Celtę Vigo.

0

Po Złotego Buta niech idzie, tylko żeby Górni Zabrze nie został Mistrzem.

0

Mnie nie obchodzi twoje zdanie na ten temat, Pax podawał bzdurne argumenty ja nie podałem wcale, bo szkoda było wymieniać.

0

Jeśli wierzyć stroną internetowym to PSG na koszulkach za Neya zarobiło malutko. Neymar ma 100% praw do swojego wizerunku więc też za wiele na nim nie zarobili. Powiem tyle, że jak przejdzie do Realu to kibice Barcelony mu tego nie wybaczą.

0

Komentarz usunięty

4

Myślałem że ten grubas wyleje tą całą wodę z basenu.

0

Niech sobie będzie za kim chce, tylko niech się nie dziwi że póżniej jest na niego hejt. Za błędy trzeba płacić.

0

Propaganda była w TVP tak samo za rządów PO, tylko obecny rząd wiele osób pozwalniał z tamtej telewizji dlatego tak się to przyjęło że tam jest największa propaganda.

0

Akurat Niemcy, Francja, Hiszpania i Belgia to kraje bogatsze od nas i robią co im się żywnie podoba, dlatego UE przymyka oko na ich wybryki.

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

Napisz jeszcze że PiS chce przywrócić karę śmierci i uczynić Dudę dożywotnim Prezydentem, tak jak Łukaszenka jest w Białorusi.

0

Nie znam ich prywatnie, ale widziałem kilku Niemców w barze, wywołali bójkę i próbowali uciec. Ukraińcy też się u nas nie potrafią zachowywać, to jest tak jakbyś zaprosił do domu gościa, a on ci wchodzi bez pytania w butach czy się rządzi. Nie mówię że wszyscy są tacy sami, na pewno jest grupka normalnych osób. Ale w większości gdzieś ponad 3/4 Ukraińców to Banderowcy i się nie wstydzą czynów swoich przodków, a o Niemcach to szkoda gadać.

4

Jak Ukraińcom jest tak żle, to po jakie licho do nas przyjeżdżają i studiują? To taki zakłamany naród że szkoda gadać, zaraz po Niemcach drugi nielubiany przeze mnie kraj.

0

Sam wczoraj byłem pod wrażeniem jego gry i mówiłem że to "Henry2", ale i tak aktualnie mi się wydaję że Griezmann to dalej lepszy i bardziej dojrzały piłkarz niż Martial.

2

Afera Amber Gold to była poważna sprawa, a to było za rządów PO. "Samobójstwo" jednego z krytyków partii rządzącej. Za czasów PZPR było rozkradanie jakiego już chyba nie będzie. Ale zobacz sobie kto był i jest Prezydentem Warszawy i dlaczego ta osoba nie siedzi w więzieniu. Masz rację za czasów PO patologią było się stawiać Niemcom czy Francuzom, trzeba było siedzieć cicho w kącie.

0

Zachęcanie do nakładania kar na swój kraj to jak plucie na Godło.

0

Z wyjątkiem Griezmanna to chciałbym w Barcelonie Wernera, ale nie wiem czy by się w Barcelonie sprawdził, wydaję mi się że Niemiec to 9 egzekutor i tylko stoi na szpicy, a w Barcelonie 9 musi być bardziej uniwersalna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?