0

Ta sytuacja co Las Palmas wychodzili 4 na 2, to miał więcej szczęścia.

0

Vallejo póki co gra pewniej niż Ramos.

0

El Jarek i Klatus po meczu będą manipulować pewnie.

0

Ja się nawet nie śmieję z Benzemy, po tym co wczoraj Suarez odwalał.

0

No z tym Vallejo mogą być jaja, drugi raz w sezonie gra.

4

Suarez podobnie.

0

Raczej trzeba wykreślić Chelsea, bo Messi im bramki jeszcze nie strzelił.

0

Nie spodziewałem się że Paco strzeli 2 bramki, chyba lepiej w jego przypadku być nie mogło. Pewnie nawet jakby strzelił hat tricka, to by zszedł z boiska, zamiast słabego Suareza.

1

Suarez coś musi mieć na Valverde że ten cały czas go trzyma na boisku.

0

Paulinho ty dziku.

4

Co ten Święcicki ma z tą szafą? Jakieś nieprzyjemne wspomnienia z dzieciństwa?

0

Ręka ręką, ale strzał Suareza marny. Nie wiem czy ta piłka wpadła by do bramki gdyby nie ta ręka.

3

Luis Suarez 13 spotkań 3 gole, Paco Alcacer 6 spotkań 3 gole.

1

Paco Alcacer prawie jak Morata w poprzednim sezonie w Realu.

0

0

Tylko nie wylewajcie wiadra pomyj na Alcacera jak zagra piach, bo Paco nie gra z drużynami pokroju Eibar, Las Palmas, a wychodzi na Sevillę. Valverde robi praktycznie to samo co Enrique w tamtym sezonie, tylko ratuję go to że ma mocniejszą ławkę.

0

Tylko nie przesadzaj z alkoholem, żebyś coś z tych urodzin pamiętał.

0

Poćwiczysz i będziesz grał lepiej :)

0

Jak gram, jakby ktoś był chętny do grania to TurningChart219 się nazywam.

0

Całkowity zakaz też nic nie da, bo ludzie mieszkający na Południu Polski pojadą do Czech i kupią zapasy na cały miesiąc i pewnie taniej wyjdzie. Ci co mieszkają bliżej zachodu do Niemiec i też nakupują. A inni ludzie będą protestować na ulicy i będą zamieszki.

0

Niektórzy alkoholicy idą tam pod przymusem, tak jak mój wujek, który musiał iść na odwyk na ponad miesiąc, bo by inaczej poszedł siedzieć. Odwyk nic nie dał, tylko państwo na niego wydało. Dużo alkoholików idzie się leczyć pod przymusem, osoby które piją po 40 lat nie zostaną cudownie wyleczone.

15

Te polecenia dają pieniądze?

0

No tak "kopiuj wklej" jest bardziej męczące jak napisanie słowa w skrócie.

0

Ter Stegen Alves Puyol Pique Alba Busquets Xavi Iniesta Neymar Suarez Messi.

1

Niech dalej gra Nacho w wyjściowym składzie, to Real będzie grał jak gra.

0

Mówisz to po tym jak PSG zlało drużynę, która nie potrafi w 4 spotkaniach strzelić bramki w LM. Spurs to bardzo mocna drużyna w tym sezonie, ale wydaję mi się że dojdą maksymalnie do Ćwierćfinału.

0

Mina Raula mówi wszystko.

4

Ali podwójnie ośmieszył Casemiro.

18

Casemiro po prostu jest żałosny i nic tego nie zmieni.

0

Ja pamiętam, tak dobrze Atletico w pierwszym meczu grało, że gdyby nie szczęście, to na rewanż nie mieli by po co wychodzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?