0

Niesamowity również ten gościu co to opowiadał ma głos, taki charakterystyczny.

1

Chyba ta dobra miejscówka, bo raz w tygodniu to trochę mało.

2

Trzeba było oglądać 1 mecz na Camp Nou, tam też były błędy na naszą niekorzyść.

1

Akurat jedyną drużyną która jest w stanie wywalić Real z LM, to my. Nie Bayern, nie PSG, a tym bardziej nie Atletico. Atletico ma patent na nas, ale z Realem przegrali 2 Finały LM, raz ich Real wywalił z LM w Ćwierćfinale, a teraz ostatnio w Półfinale.

1

Ta i zawsze jest tak samo, co najmniej do Półfinału dochodzą lub wygrywają 3x LM w 4 lata..

0

Takie są fakty, akurat widać że kolega chciałby zmienić stronę 1 komentarzem, a tak się nie da. Takie komentarze były, są i będą, tego się nie zmieni.

9

Jak ci się nie podoba to możesz się wylogować lub nie musisz tutaj zaglądać. Zawsze są tutaj bóle dupy jak coś jest na korzyść Realu.

2

Zaczynam chłopaka coraz bardziej lubić, od początku go bardziej chciałem jak Bellerina.

0

Nie rób z Krychowiaka jakiegoś wielkiego technika, po prostu się wpasował w Ligę Angielską i tyle.

0

Umtiti? To były wymysły pismaków, a Alcacer w ogóle nie jest potrzebny i jest za słaby na Barcelone.

2

Chyba raczej ktoś nienormalny uważa Dybalę za przereklamowanego piłkarza, lub ogląda 6 spotkań co sezon w jego wykonaniu.

0

Dalej jest w stanie strzelić 35-40 goli w sezonie, ale o Złotego Buta już nie powalczy, jak jest kontuzjowany przez pierwsze 2 kolejki lub zostaje zawieszony na aż 4 ligowe spotkania, to mu uciekają. Musiałby strzelać tak jak Suarez w 2016 roku, żeby dogonić Messiego czy Falcao.

0

No właśnie to mnie martwi że nie ma Suareza, który 2 razy zdobył Złotego Buta i w jednym sezonie ligowym potrafił strzelić 40 bramek, mam nadzieję że zacznie poważnie strzelać/

0

Nie nasz cyrk i nie nasze małpy.

3

Sevilla najwyżej się może bić o 4 miejsce z Valencią i o nic wyżej. Atletico pewnie będzie miało tradycyjnie 3 miejsce lub spróbuje powalczyć o Mistrza, ale i tak ich głównym celem jest LM.

0

Atletico-Chelsea to będzie autobus kontra autobus, ciekawy mecz to będzie PSG-Bayern.

2

Takie błędy są również w PESie.

5

Ostatni PES w jaki mi się dobrze grało to 11, obecnie to robią dziadostwo, jedyny + jaki mają to LM coś czego Fifa nie ma.

2

Wszystko jedno, ale jeśli ktoś miałby spaść według mnie, to Getafe, Malaga i Espanyol.

0

Hajto jest zawsze obiektem drwin w Cafe Futbol, ale tutaj zgasił Borka jak chciał.

1

No w sumie zawsze był ktoś kto dał Pique odpocząć Milito, Marquez, Mathieu czy Bartra. U Busquetsa był kiedyś Keita i sporadycznie Masche, ale to tyle.

0

Busquets ma prawie 40 spotkań rozegranych więcej od Pique?

0

Griezmann akurat raz grał w Finale LM w tym samym roku co były ME, ale i tak ma większe doświadczenie od Dybali.

0

Chyba o to chodzi zobacz od 5:18

0

Bez 3-4 zawodników skład nie może być najsilniejszy, a nie ma również Pique.

0

Aleix na PO, Denis na LS i może być.

0

Słyszałem że to jest 1990, a wygląda młodziej niż niektórzy z 1997-1999.

0

Na miejscu Korei Północnej bym podkulił ogon i przeprosił, bo przez nich zginie wiele niewinnych osób.

0

Efekt będzie taki że Korea zostanie zrównana z ziemią.

2

Zdecydowanie wolę ten Włoski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?