1

Skuteczność Deulofeu mnie przeraża.

0

Różnica jest taka że Liverpool czeka na Mistrzostwo dłużej jak Coutinho żyję, to nie dziwne że mało osiągnął, a w Iniesta grał w Barcelonie, która jest na TOPie od bardzo długo.

2

Brednie, akurat jakby przyszedł Coutinho, to on by był pierwszym wyborem. Nie można wystawiać Andresa tylko dlatego, bo jest Legendą i grał kilka lat temu świetnie.

0

Nie znam jej, to jakaś Youtuberka?

0

Lepsze według ciebie i według wszystkich co mają PS. Ja będę zachwalał Xboxa, bo już od prawie 10 lat na nim gram, wcześniej na 360, a teraz na ONE.

5

Dziwne że w ogóle chciał rozmawiać z tymi kobietami. Niech idą do tych Państw Islamskich skoro im w tej Polsce tak żle, tam się przekonają szybko jakie kobieta ma prawa.

8

Trochę Francja się skompromitowała, bo powinni gładko wygrać. Do tego Umtiti uratował remis tym wślizgiem, bo jakby nie ta interwencja, to bramkarz mógłby tego nie obronić.

3

Już Brazylia takim faworytem była 3 lata temu u siebie i wszyscy pamiętają jak skończyła, oczywiście takiego lania już nie dostaną, ale stawianie ich jako głównych faworytów to przesada i to spora.

1

Oni i Niemcy, to zdecydowani faworyci tych MŚ. Można dołożyć jeszcze do tego grona Hiszpanów.

0

To jest tak jakby postawić że Polska przegra jutro z Kazachstanem.

0

Bez środkowych obrońców grasz?

3

Roberto ma być zmiennikiem Rakitica?

0

W tamtym sezonie zagrał kilka meczów genialnych, ale miał mnóstwo przeciętnych i nawet Enrique nie mógł pomyśleć o jego zmianie, bo znowu była by wojna z Neymarem, tak jak w pierwszym sezonie Lucho w Barcelonie. Paco zmieniał Suareza i ten nie miał fochów, nawet Messi mimo że Enrique mówił że jest nietykalny, to nie miał problemów ze zmianami. Tylko Neymar miał fochy.

1

Bardzo nie dobrze. Ten grubas tak namiesza młodemu w głowie, że będzie miał w wieku 18 lat ego na poziomie Ronaldo.

0

Oby nigdy nie przyszedł, chyba że do Barcy B.

1

Nie skomentuję tego, bo nie chcę dostać bana.

0

Widać że na tej stronie tylko ja jeszcze się interesuję dzisiejszym meczem Polaków :D

0

W zimę?! Jak nie będzie mógł grać w LM? To mogą sobie za niego oczekiwać, nawet 80 mln za niego nie damy.

0

To jest próba odwrócenia uwagi przez Bartomeu, on powinien razem z Solerem i Fernadezem podać się do dymisji. Barto po prostu szuka kozłów ofiarnych.

1

Niech ten mecz się już skończy.

0

Ale nasz leją Duńczycy, tak jak Francja Holandię wczoraj.

3

Ty tak na serio?

0

Nie da się dzisiaj patrzyć na Błaszczykowskiego i Pazdana.

0

Nawałka powinien w przerwie złapać Pazdana za tą łysinę i włączyć mu filmik z jego akcjami z EURO 2016 i powiedzieć że tak ma grac.

2

Obok meczu z Armenią jest to najsłabszy mecz w Eliminacjach do MŚ, tylko że Dania to jednak dużo lepszy przeciwnik jak Armenia stąd ten wynik. Pazdan do zmiany, ale za kogo? Piszczek musiał zejść z powodu bólu brzucha, a na jego miejsce wszedł Cionek, który nominalnie jest ŚO.

0

Ta trójka wymieniona aktualnie to nawet butów mu nie może czyścić, oni już lepsi nie będą, a Zieliński jest coraz lepszy. Piszesz tak bo to Polak i trzeba go krytykować.

0

"Ramos: Piqué zawsze zachowywał się w reprezentacji wzorowo" Ale mu teraz Ramos słodzi, chyba się boją że Pique naprawdę chcę zakończyć Reprezentacyjną karierę po Mundialu, trzeba było wcześniej myśleć, a nie dopiero teraz go bronić.

0

Piotrek jest z pewnością kilka poziomów wyżej niż tacy piłkarze jak Gomes, Rafinha czy Arda. Ale Napoli go za mniej niż 60 mln Euro nie wypuści.

4

Jeszcze wezmą coś pod stołem, więc bym się tak nie cieszył :D

1

Może próbują namówić Bartre na powrót, aktualnie przy formie Pique by mógł z Umtitim na środku obrony grać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?