Na tematy piłki nożnej się może wypowiadać, bo całkiem dobrze czasami coś napisze, ale na takie tematy już nie za bardzo bo gada bzdury i się ośmiesza.
Z drugiej strony szkoda Misiaczka, bo chciał przyjść i prawdopodobnie odjechał mu ostatni pociąg do Barcelony. A przyjście Coutinho może wiele nie polepszyć, bo my potrzebujemy Rozgrywającego, a Brazylijczyk to ŚPO. Mam nadzieję że Roberto da jakoś radę na tej pozycji.
37
I dobrze to nasz najważniejszy rezerwowy.
1
Wiadomo już ile będzie zarabiał Dembele i jak ogólnie wyglądają pensje wszystkich naszych zawodników?
2
Na tematy piłki nożnej się może wypowiadać, bo całkiem dobrze czasami coś napisze, ale na takie tematy już nie za bardzo bo gada bzdury i się ośmiesza.
0
Zrezygnowali przez zarząd porąbany zarząd Nicei.
3
Jeśli to prawda co powiedział Neymar do Coutinho, to tracę do niego całą sympatie.
0
Też nie wiem po co zamontowali te słupy, tylko kasa poszła w błoto.
1
No niezła dziewuszka trzeba przyznać.
0
I tak nikt nic nie wygra, to wielka ściema.
0
Haha mówili że ten cały Vallejo, Theo Hernandez, Llorente i Ceballos to poziom Dembele. Nakupowali szrotu, a teraz szukają wymówek.
0
To nie zawsze działa cierpliwości fichado będzie jutro.
0
Kolejny świetny zawodnik z Bundesligi ucieka Bayernowi z przed nosa.
1
No, tym się zajmują, ale sprzedać niepotrzebnych piłkarzy też trzeba, powinni jeszcze dorzucić Rafinhe i Douglasa.
1
Z drugiej strony szkoda Misiaczka, bo chciał przyjść i prawdopodobnie odjechał mu ostatni pociąg do Barcelony. A przyjście Coutinho może wiele nie polepszyć, bo my potrzebujemy Rozgrywającego, a Brazylijczyk to ŚPO. Mam nadzieję że Roberto da jakoś radę na tej pozycji.
0
Tylko tyle że Lipsk odrzucał już oferty po 70 mln Euro i też Keita nie byłby tanią opcją.
3
To tylko Meilissa nie ma co się obawiać, ona jest tak rzetelna jak Onet.
0
Spokojnie zaraz Melissa wszystko zdementuję, tak jak przy Dembele :D
0
Około 50 tys, ale nie jestem pewien. Dużo więcej jak na prezentacji Dembele.
0
To teraz pytanie, gdzie są te piwa? :D
0
Trochę długo to trwa konferencja miała być o 14:30 nie wyrobią się.
0
Wydaję mi się że pomocnicy w formacji 4-1-2-3 grają wyżej, a w formacji 4-3-3 grają bliżej defensywnego pomocnika.
5
Nie wiem nawet czy Dembele nie jest aktualnie najszybszym piłkarzem na świecie, tutaj się ściga z Walkerem, który jest bardzo szybki
13
Średnia ta dziennikarka nie rozumiem jarania się nią, Polki są dużo ładniejsze, a do tego ona gada jak papuga.
26
Może bronił dobrze, ale przy drugiej bramce Realu kompletnie się nie popisał..
3
Przecież mogą przyjść obaj, nie obraziłbym się.
26
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/21175252_890155444470712_1975007696_n.png?oh=d9c303e26148e4a7fcea17337745e14d&oe=59A56C5C Przeczytajcie fragement o Benzemie z Wikipedii, normalnie padłem jak to zobaczyłem.
1
I te 96 polubień...
56
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/21208890_890149067804683_1319576269_n.png?oh=f560f3a08a617d31fcbd3ba4668cdfb2&oe=59A59369 I taką inteligencją się popisał redaktor naczelny Realmadrid.pl
0
Real miał w zeszłym sezonie Moratę, a teraz nie mają Napastnika.
2
To sobie nie dawaj, ale nie dziw się potem że inni mają bekę z tej strony, jak widzą bez przerwy ciśniecie po Ronaldo.
2
Nie, tylko zaniża poziom strony wiecznymi głupimi zdjęciami z Ronaldo i przez to nie jesteśmy lepsi od kibiców Realu.