4

Nawet my mamy swojego Ramosa.

1

Ciekawe co Bartomeu powie jak się okienko skończy? Pewnie coś palnie o zmotywowanej drużynie lub że trener jest zadowolony z tego co ma. Rok temu była jednak dużo lepsza sytuacja, mieliśmy chociaż Neymara i tylko potrzebowaliśmy zastępcy Xaviego, a teraz potrzebujemy kogoś za Xaviego, Neymara i coraz słabszego Inieste.

0

Może jest, ale i tak go tutaj więcej osób broni.

2

No właśnie, Rakitic nie jest tutaj krytykowany, mimo że od ponad roku gra na poziomie Espanyolu, a Paulinho jest mimo że nie rozegrał jeszcze oficjalnego meczu.

0

Ogólnie Roberto jest sporo mądrzejszy od Rakitica i dużo szybciej myśli na boisku. Rakitic był niezastąpiony w pierwszym sezonie, w drugim grał średnio, a o trzecim szkoda gadać.

1

Uda się w sezonie coś osiągnąć jak skład będzie wyglądał tak: Stegen Semedo Pique Umtiti Alba Busquets Roberto Coutinho Dembele Suarez Messi, a na ławce: Cillessen, Digne, Iniesta, Mascherano, Alcacer, Seri, Marlon i Vidal. Arda, Rakitic, Gomes i Rafinha na sprzedaż.

1

Betis pojedziemy, a zarząd uzna że jest dobrze i nikogo już nie sprowadzi.

3

Kiedyś w Barcelonie Xavi i Iniesta, a w Realu Diarra i Khedira. A teraz Gomes i Rakitic, a w Realu Kroos i Modric. Jak to wszystko się zmienia.

6

I pomyśleć że za takie drewno jak Rakitic da się wyciągnąć 50 baniek.

0

Zarząd woli sprowadzać Gomesów czy innych Pauliniów, zamiast wprowadzać wychowanków do składu lub kupić jakiś kreatywnych pomocników.

0

Tak, szczególnie to było widać w ostatnim sezonie...

0

Podziękować zarządowi, bo to dzięki nim ten potencjał jest marnowany.

8

A ja dalej od momentu dołączenia Gomesa czytam pierdoły przed meczem że "Gomes pozamyka wszystkim krytyką mordy swoją grą." Aż mnie krew zalewa jak czytam takie brednie.

0

Pierwszy raz się z Tobą zgodzę, miał być Verratti lub Seri, a będzi Paulinho...

0

Gomesa trzeba wy*****lić tak jak Rakitica.

1

Tylko że Rakitic stzelil gola w FInale LM 2 lata temu i dobrze gra w defensywie...

0

Za Rosella chociaż był Xavi i Fabregas, a teraz jest Gomes i Rakitic dwa drewna.

1

Barcelona może grać bez pomocy, wyjdzie na to samo co gra z pomocą.

1

W ogóle się nawet nie spróbował rzucić, obudził się jak piłka już była od kilku sekund w bramce i to jest bramkarz?

0

Pomoc i bramkarz do wymiany, a zarząd tego nie widzi.

0

To akurat Ter Stegen mógł obronić.

1

Douglas lepszy od Semedo? Hahahaha ludzie po co wklejacie tutaj takie brednie?

0

To nie przypadek bo kosztował około 50 mln Euro, więc dostawał sporo szans, a i tak nic nie pokazywał.

0

Ja tam zawsze sprawdzam 1 zdanie 5 minut, upewniam się czy błędu nie zrobiłem.

0

W sumie to i tak będzie chyba lepiej wyglądało jak w City czy United.

1

Wiele filmów do Bartomeu pasuję wczoraj "Droga bez powrotu", a dzisiaj "Bez litości".

2

Taka prawda że trzeba zobaczyć co ten Paulinho nam może zaoferować, bo może się okazać beznadziejny jak Gomes, a może też być sporo lepszy od Rakitica. Nie jestem i nie byłem pozytywnie nastawiony do tego transferu, ale trzeba jednak dać każdemu szansę.

5

Osłabienie i to duże, to że powtarzacie bez przerwy te same bzdury, że Real bez Ronaldo gra lepiej, to śmiech na sali. Real naturalnie gra pod niego i strzela bramki, nie wiadomo jakby bez niego wyglądał dwumecz z Bayernem czy z Atletico w LM, to dalej kluczowy piłkarz, mimo że dokłada nogę.

0

Messi też się już nie nadaję na Skrzydło. Szczególnie gdy na prawej stronie występuję Vidal. Wszystkie bramki padły właśnie po prawej stronie, bo tam były ogromne dziury i nie obwiniałbym w 100% Pique.

0

A jakiś czas temu mówili "Isco nie stał obok Iniesty." On ma 25 lat i 3 razy wygrał LM, można go namaścić następcą Iniesty w kadrze Hiszpanii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?