Ciekawe co Bartomeu powie jak się okienko skończy? Pewnie coś palnie o zmotywowanej drużynie lub że trener jest zadowolony z tego co ma. Rok temu była jednak dużo lepsza sytuacja, mieliśmy chociaż Neymara i tylko potrzebowaliśmy zastępcy Xaviego, a teraz potrzebujemy kogoś za Xaviego, Neymara i coraz słabszego Inieste.
No właśnie, Rakitic nie jest tutaj krytykowany, mimo że od ponad roku gra na poziomie Espanyolu, a Paulinho jest mimo że nie rozegrał jeszcze oficjalnego meczu.
Ogólnie Roberto jest sporo mądrzejszy od Rakitica i dużo szybciej myśli na boisku. Rakitic był niezastąpiony w pierwszym sezonie, w drugim grał średnio, a o trzecim szkoda gadać.
Uda się w sezonie coś osiągnąć jak skład będzie wyglądał tak: Stegen Semedo Pique Umtiti Alba Busquets Roberto Coutinho Dembele Suarez Messi, a na ławce: Cillessen, Digne, Iniesta, Mascherano, Alcacer, Seri, Marlon i Vidal. Arda, Rakitic, Gomes i Rafinha na sprzedaż.
A ja dalej od momentu dołączenia Gomesa czytam pierdoły przed meczem że "Gomes pozamyka wszystkim krytyką mordy swoją grą." Aż mnie krew zalewa jak czytam takie brednie.
Taka prawda że trzeba zobaczyć co ten Paulinho nam może zaoferować, bo może się okazać beznadziejny jak Gomes, a może też być sporo lepszy od Rakitica. Nie jestem i nie byłem pozytywnie nastawiony do tego transferu, ale trzeba jednak dać każdemu szansę.
Osłabienie i to duże, to że powtarzacie bez przerwy te same bzdury, że Real bez Ronaldo gra lepiej, to śmiech na sali. Real naturalnie gra pod niego i strzela bramki, nie wiadomo jakby bez niego wyglądał dwumecz z Bayernem czy z Atletico w LM, to dalej kluczowy piłkarz, mimo że dokłada nogę.
Messi też się już nie nadaję na Skrzydło. Szczególnie gdy na prawej stronie występuję Vidal. Wszystkie bramki padły właśnie po prawej stronie, bo tam były ogromne dziury i nie obwiniałbym w 100% Pique.
4
Nawet my mamy swojego Ramosa.
1
Ciekawe co Bartomeu powie jak się okienko skończy? Pewnie coś palnie o zmotywowanej drużynie lub że trener jest zadowolony z tego co ma. Rok temu była jednak dużo lepsza sytuacja, mieliśmy chociaż Neymara i tylko potrzebowaliśmy zastępcy Xaviego, a teraz potrzebujemy kogoś za Xaviego, Neymara i coraz słabszego Inieste.
0
Może jest, ale i tak go tutaj więcej osób broni.
2
No właśnie, Rakitic nie jest tutaj krytykowany, mimo że od ponad roku gra na poziomie Espanyolu, a Paulinho jest mimo że nie rozegrał jeszcze oficjalnego meczu.
0
Ogólnie Roberto jest sporo mądrzejszy od Rakitica i dużo szybciej myśli na boisku. Rakitic był niezastąpiony w pierwszym sezonie, w drugim grał średnio, a o trzecim szkoda gadać.
1
Uda się w sezonie coś osiągnąć jak skład będzie wyglądał tak: Stegen Semedo Pique Umtiti Alba Busquets Roberto Coutinho Dembele Suarez Messi, a na ławce: Cillessen, Digne, Iniesta, Mascherano, Alcacer, Seri, Marlon i Vidal. Arda, Rakitic, Gomes i Rafinha na sprzedaż.
1
Betis pojedziemy, a zarząd uzna że jest dobrze i nikogo już nie sprowadzi.
3
Kiedyś w Barcelonie Xavi i Iniesta, a w Realu Diarra i Khedira. A teraz Gomes i Rakitic, a w Realu Kroos i Modric. Jak to wszystko się zmienia.
6
I pomyśleć że za takie drewno jak Rakitic da się wyciągnąć 50 baniek.
0
Zarząd woli sprowadzać Gomesów czy innych Pauliniów, zamiast wprowadzać wychowanków do składu lub kupić jakiś kreatywnych pomocników.
0
Tak, szczególnie to było widać w ostatnim sezonie...
0
Podziękować zarządowi, bo to dzięki nim ten potencjał jest marnowany.
8
A ja dalej od momentu dołączenia Gomesa czytam pierdoły przed meczem że "Gomes pozamyka wszystkim krytyką mordy swoją grą." Aż mnie krew zalewa jak czytam takie brednie.
0
Pierwszy raz się z Tobą zgodzę, miał być Verratti lub Seri, a będzi Paulinho...
0
Gomesa trzeba wy*****lić tak jak Rakitica.
1
Tylko że Rakitic stzelil gola w FInale LM 2 lata temu i dobrze gra w defensywie...
0
Za Rosella chociaż był Xavi i Fabregas, a teraz jest Gomes i Rakitic dwa drewna.
1
Barcelona może grać bez pomocy, wyjdzie na to samo co gra z pomocą.
1
W ogóle się nawet nie spróbował rzucić, obudził się jak piłka już była od kilku sekund w bramce i to jest bramkarz?
0
Pomoc i bramkarz do wymiany, a zarząd tego nie widzi.
0
To akurat Ter Stegen mógł obronić.
1
Douglas lepszy od Semedo? Hahahaha ludzie po co wklejacie tutaj takie brednie?
0
To nie przypadek bo kosztował około 50 mln Euro, więc dostawał sporo szans, a i tak nic nie pokazywał.
0
Ja tam zawsze sprawdzam 1 zdanie 5 minut, upewniam się czy błędu nie zrobiłem.
0
W sumie to i tak będzie chyba lepiej wyglądało jak w City czy United.
1
Wiele filmów do Bartomeu pasuję wczoraj "Droga bez powrotu", a dzisiaj "Bez litości".
2
Taka prawda że trzeba zobaczyć co ten Paulinho nam może zaoferować, bo może się okazać beznadziejny jak Gomes, a może też być sporo lepszy od Rakitica. Nie jestem i nie byłem pozytywnie nastawiony do tego transferu, ale trzeba jednak dać każdemu szansę.
5
Osłabienie i to duże, to że powtarzacie bez przerwy te same bzdury, że Real bez Ronaldo gra lepiej, to śmiech na sali. Real naturalnie gra pod niego i strzela bramki, nie wiadomo jakby bez niego wyglądał dwumecz z Bayernem czy z Atletico w LM, to dalej kluczowy piłkarz, mimo że dokłada nogę.
0
Messi też się już nie nadaję na Skrzydło. Szczególnie gdy na prawej stronie występuję Vidal. Wszystkie bramki padły właśnie po prawej stronie, bo tam były ogromne dziury i nie obwiniałbym w 100% Pique.
0
A jakiś czas temu mówili "Isco nie stał obok Iniesty." On ma 25 lat i 3 razy wygrał LM, można go namaścić następcą Iniesty w kadrze Hiszpanii.