3

W sumie dobrze że nie na 200.

2

Ja ci wierzę, coś takiego mówił.

0

Jak na 20 latka według mnie jest wart, patrząc na dzisiejszy rynek.

1

Jest coraz lepiej!

0

To chyba jest jakiś redaktor Katalońskie Sportu.

1

To wygląda jakby Neymar planował od początku Wakacji przejść do PSG, a jeśli tak było jak mówił Alves, to tracę do niego całą swoją sympatie.

2

Za młody? Jeśli ma dobrze poukładane w głowie, to wypali. To nie jest 20 latek sprowadzany z jakiejś Ligi ogórkowej, tylko z Bundesligi.

0

I będziemy grali na LS Deulofeu? Za tą kasę co dostali za Neymara muszą zrobić 2 Topowe transfery.

0

On to opowiada wszystko za bardzo dramatycznie.

1

Tylko że Benzeme nikit nie kupi za 1/10 tej kwoty, więc nie potrzebnie go tak zabezpieczyli.

1

Ty to zawsze tak wpadasz w panikę?

0

Dla mnie to No Name, bo jeszcze nic nie pokazał, grał w słabej lidze Francuskiej. 1 mecz w kadrze mając 23 lata? On nawet nie zostanie powołany na MŚ, bo tam są dużo lepsi pomocnicy od niego.

0

Tolisso to No Name, a James nawet jako rezerwowy nie mieścił się w Realu, rzeczywiście świetne transfery. Ten Gnabry może wypali.

0

W Bayern się w ogóle nie wzmocnił, sprowadził tylko jakiś przeciętniaków. Na Bundeslige to starczy, ale w LM daleko nie zajdą.

0

To tylko plotki gazet, znowu piszą jakby Messi rządził w klubie.

2

Zdecydowanie Monaco i Porto.

0

Dzisiaj pisze wyjątkowo dużo, bo siedzę w domu, a jutro pewnie maksymalnie 5 komentarzy napisze.

0

"Mundo Deportivo i Sport zgadzają się w kwestii transferów. Coutinho, Ousmane Dembélé i Iñigo Martinez blisko Barçy."

0

Ty to masz dobrze masz żonę, dziecko i możesz sobie pić.

12

"LFP nie dostała jeszcze certyfikatu zawodniczego Neymara od LaLiga/RFEF. Na tę chwilę Neymar nie może grać w sobotę z Amiens." Kolejna Informacja od Kręcidło.

0

Mogę to usłyszeć raz na pare dni, ale teraz to słyszę co najmniej 3-4 razy dziennie.

0

Dziwne że to ma tyle wyświetleń, przecież nie jest to po Angielsku.

0

Ładnie kolego wyjaśniłeś jego ojca.

2

Właśnie jak Neymar odszedł, to nie było żadnej informacji o Paulinhno czy o tym chłopaku siostry Neymara.

2

On już powinien pakować walizki, jak przyjdzie Martinez. Niech w innym klubie spędza 3/4 sezonu w szpitalu.

0

Mnie nie napieprza bo nie mam kaca, ale jest duszno i ciężko się oddycha.

2

Coutinho ma przyjść za ponad 100 baniek na jego pozycję i myślisz że będzie siedział na ławce?

0

Jak Iniesta będzie znowu pół sezonu siedział w szpitalu, to tak będzie. To jest mój typ, ale może za Seriego być nawet Roberto. Poza tym Coutinho to jest pozycja Iniesty.

2

Wyjściowy skład: Stegen Vidal Pique Umtiti Alba Busquets Seri Coutinho Dembele Suarez Messi. Ławka: Martinez Iniesta Rakitic Dinge Mascherano Cillessen D.Suarez Semedo Samper Alenia Alcacer Gomes Deulofeu Roberto. Marlon na wypożyczenie, a Turan, Vermaelen, Rafinha, Munir, Douglas definitywnie odchodzą, a wy jak uważacie?

11

Messi nie jest taki jak Neymar że chce żeby do klubu sprowadzano kolegów. Przyjdzie Coutinho, Dembele, Seri i Martinez.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?