0

Messi, Iniesta, Xavi i Suarez, wydaję mi się że dawali więcej niż Neymar.

2

Za Bellerina mamy lepszego Semedo. Chyba nikt nie wierzył że Barca nie sprzeda Neymara i wyda ponad 50 mln Euro za Bellerina + ponad 100 na Verrattiego i około 90 na Dembele.

0

Do końca wierzył że Neymar zostanie?

5

Szacunek za gola w Finale LM, gola z Villarreal z sezonu 2015 2016 lub za ostatni mecz z PSG mu się należy. Szkoda tylko że wybrał pieniądze PSG.

0

Ciężko spać przy takiej duchocie, ja się polałem przed snem zimną wodą, może jakoś się uda zasnąć.

0

Vidal się tradycyjnie zagotował.

12

Żeby się tylko Sturidge kontuzji nie nabawił, ładnie podciął w stylu Messiego, szkoda że to taka szklanka, bo umiejętności ma duże.

0

W Chelsea i United akurat nie ma za dużo miejsca, pokupowali dopiero nowych Napastników. Myślę że do City mógłby odejść, na pewno Aguero wygryzłby ze składu.

0

Nie można oceniać Bayernu po meczach towarzyskich, ale to wygląda gorzej jak rok temu. Zresztą Bayernowi Pepa sporo brakowało do Bayernu Juppa z sezonu 2012 2013, a Bayern Ancelottiego nie ma nawet startu do Bayernu z 2013 roku. Rok temu został chociaż sprowadzony młoda gwiazda EURO 2016, nikt się nie spodziewał że w sezonie zaliczy taki zjazd formy. W tym roku nie kupili nikogo dobrego, okienko jeszcze nie jest zamknięte, ale czas szybko leci.

0

Szejk ma przynajmniej kasy jak lodu i zawsze miał, a stary Neymara bez swojego syna pewnie dalej by mieszkał na ruderze lub faweli, a teraz to wielki bogacz. Wypłaciłbym mu tylko 5 mln Euro i niech się cieszy.

1

Bardziej nienawiść do jego starego, który dyma na hajs klub jak tylko się da. Jeszcze synowi robi wodę z mózgu, też dziwne że 25 latek tak się daje.

3

Dajcie mu tą ostatnią premie i niech w********la.

0

Tak, to samo co podawało Verrattiego w Barcelonie. Ja czekam na Fichado.

0

Dostanie te 300 mln jeśli przejdzie do PSG, innej opcji nie ma.

5

Powinien odejść, trzeba dać szansę Marlonowi, teraz już nie ma Mathieu, więc Marlon może dostać jego minuty.

81

Była Barcelona wielka przed Neymarem i będzie po nim.

28

Widać że Semedo z meczu na mecz gra coraz pewniej i lepiej. Z Juve zagrał słabo, z United lepiej, a teraz zagrał najlepsze spotkanie sparingowe i to El Clasico.

10

Jak się zastanawia nad zostaniem w Barcelonie, to niech lepiej odejdzie.

0

A przypadkiem nie trzeba mieć określonej liczby dni na serwisie? Żeby mieć avatar.

13

Widziałem komentarze że chcielibyście powrotu Sancheza do klubu, to jest moim zdaniem głupota, bo on już ma praktycznie 29 lat i jeszcze w dodatku znowu przy Messim by się zablokował. My musimy sprowadzić zawodnika który nie ma więcej jak 25 lat.

0

Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

0

Wygrają Mistrzostwo Francji i Puchar, bo już im wysprzedane Monaco nie przeszkodzi, więc masz rację.

0

Jaki los sobie znowu zarząd zgotował? Teraz mogą z Szejkami grać, oni muszą zapłacić klauzule lub dać nam Verrattiego i trochę zbić cenę, myślę że 100-120 mln Euro + Verratti byłoby bardzo dobre.

0

120 mln Euro + Verratti może być.

0

Akurat Neymar z Alvesem robił co chciał w dwumeczu z Juve.

0

Neymar bawi się obecną sytuacją, zamiast powiedzieć że zostaje czy odchodzi, to milczy i to jest najgorsze. Zachowuje się tak jakby miał w dupie klub i kibiców.

14

Semedo może mu ostro wszedł, ale przynajmniej nie poszedł się do niego rzucać, tylko odszedł na bok, a to przecież Neymar go dalej prowokował.

17

Diario Gol to akurat szmatławiec.

0

Geniusz Zubi na taką drużynę jak Marsyllia, a nie Barcelona.

1

Niby dlaczego mam dawać tobie argumenty? Przecież ty dajesz same beznadziejne argumenty, a to jest właśnie jak brak argumentów. To twój każdy post o rządzie to prowokacje i tylko się ośmieszasz, tym szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?