3

Ibrahimovic gra jeszcze w PSG?

0

Lepiej jednak sprowadzić Coutinho do pomocy, a do ataku Dembele.

9

Jeszcze niech powie że musi wyżywić ojca, matkę, siostrę i syna, coś takiego jak Silva.

1

Jeszcze United ma takie możliwości jak City i PSG, nie mają ciapatych, ale sądząc po Pogbie i innych drogich transferach, na pewno się zaliczają do czołówki.

0

O tym się przekonasz prawdopodobnie już w sobotę, ale bym się tym meczem nie sugerował, bo to pierwszy.

0

Neymar i tak już nie pójdzie do Realu, nie ma co się bać. Szejki za dużo pięniędzy w niego włożyli. Chyba że PSG nie będzie odnosiło żadnych sukcesów, czyli maksymalnie 1/8 Finału LM i 2-3 miejsce w Lidze, to może będzie chciał odejść, ale i tak zrobią że podkuli ogoń jak Verratti. Barcelona przy tym nieprawdopodobnie dobrze zarobiła w jego miejsce sprowadzi 2/3 Topowych zawodników. Mógł zostać może w tym sezonie byśmy się podnieśli z kolan i wygrali znowu wszystko, on zapomniał że prędzej czy pózniej Barcelona zawsze się podnosi.

0

Pewnie powie że chce wygrać LM i Mistrzostwo Francji, a Barcelona nie mogła mu tego dać :))

2

Poszedłby tam, bo przekonały go pieniądze. Sprawa z Verrattim nie ma tu nic wspólnego, powstają tylko o tym idiotyczne memy.

0

Akurat sprawy z aferami transferowymi ucichły, to teraz znowu się zaczną, ale to już nie będzie nasz zmartwienie.

10

Mając tyle kasy trzeba sprowadzić kogoś do pomocy i zastępce Neymara. Coutinho do pomocy, a Dembele za Neymara. Czasu jest coraz mniej.

0

PSG i LM, wybierz jedno.

0

Inny piłkarz by miał płacone, ale na pewno nie tyle co Ney i jego ojciec.

0

Łącznie Neymar i jego stary więcej zarabiali jak Messi, a to znacznie ograniczało budżet Barcelony. Teraz z ogromną pensją został Messi i już nie ma tego problemu.

0

Ja się trzymam oficjalnej kwoty.

11

Kupiliśmy go za 86 mln Euro, sprzedaliśmy za 222. Lepiej patrzcie i podziwiajcie bo Barcelona częściej kupuje piłkarzy za grube miliony i sprzedaje za grosze. Barcelona zaoszczędzi nie tylko na gigantycznej pensji Neymara, ale i na premiach jego ojca.

0

Widocznie to jest twój limit, słabej głowy nie masz, bo mojego kolegę boli po 2.

3

Najbardziej burackie pożegnanie zaraz po Figo, nawet nie powiedział słowa... Już chciałbym Fazę Grupową lub Ćwierćfinał LM i tą porcję gwizdów na Camp Nou. Nawet nie chodzi o samo przejście do Paryża, tylko że od 2 tyg olewał kibiców bez słowa wyjaśnienia.

0

Chyba tak, ale szkoda że nie dali 120 mln Euro + Verratti. Według mnie lepsza opcja.

0

Oficjalnie nie zapłacą Barcelonie tych pieniędzy, tylko dadzą te pieniądze Neymarowi żeby rozwiązał kontrakt z Barceloną. Nie mogą osobiście zapłacić tych pieniędzy przez Finansowe Fair Play, mogliby zostać wywaleni z LM na 2-3 lata.

1

Dlaczego Suarez na szaro? przecież gra w Barcelonie.

0

To nie jest 2 mln Euro, tylko ponad 200. Na pewno Szejki mu dały te pieniądze w obawie przed UEFA.

0

Screeny są, ale nie warto ich ośmieszać.

0

PSG dało mu te pieniądze, więc Neymar jest najdroższym piłkarzem w historii piłki nożnej.

8

Na 99% więcej PSG będzie miało brudu po tym transferze jak u nas, już Senior o to zadba.

0

Nic takiego nie będzie, jeśli zostanie aktywowana klauzula "Anty-Real". A jeśli Real kupi go za 200 mln, to część tej kwoty idzie do nas.

0

Od kilku lat wiadomo że Tebas to człowiek Pereza, więc logiczne że będzie działał na naszą szkodę. On jakby mógł to by chciał żeby Neymar od nas odszedł za darmo.

0

No, do mnie też, ciekawe co chce.

3

Jest więcej plusów w odejściu Neymara niż minusów. Kupimy młodego/zdolnego Dembele, może się okazać tak dobry jak Neymar. Nie będziemy wypłacać absurdalnych wynagrodzeń Seniorowi (na dziwki i balangi). Na pewno Dembele nie dostanie od razu więcej kasy jak Pique czy Iniesta, a tak właśnie było z Neymarem. Minusy są takie że Neymara łączyła wielka przyjażń i chemia na boisku z Messim, rozumieli się bez słów i potrafił być liderem drużyny jak Messiego nie było. Ogólnie jest to najlepszy LS na świecie.

0

Dlaczego niezbyt lubiany Villa? Nie wydaję mi się żeby Messi miał jakiś problem z Davidem.

0

Jest lepszy w obronie i nie gorszy w ataku. Dla mnie ma wszystko by grać na poziomie Alvesa. Bellerin by kosztował 50-60 mln Euro, a Semedo 30+ zmienne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?