Wiesz kim jest El Jarek? Przecież to logiczne że będzie wybielał swój klub, on z żyję z tego że dobrze pisze o Realu, jakby mógł to by napisał że Barca ma 1mld długu.
"on tyle albo i więcej wyciąga w jeden dzień." A ty siedzisz w portfelu szejków że wiesz ile mają kasy? To że szejki, to nie oznacza że mają tyle kasy że dna nie widać. Jakby tak było to każdy piłkarz w PSG zarabiał by po 50 mln Euro rocznie.
Marca i AS bardzo często się mylą nawet jeśli chodzi o ich Real, ostatnio podawali że Real to najbardziej wartościowy klub na świecie, a wyszło że jest za United i nami. Nawet rok temu pisali głupoty jak kupiliśmy Gomesa że będziemy musieli w sumie za niego zapłacić 70 mln Euro i że będziemy musieli oddać Firmie DIS 40 mln Euro, to było akurat w sprawie Neymara.
Marca jest najmniej wiarygodnym żródłem jeśli chodzi o informacje o Barcelonie, nawet ostatnio pewien użytkownik wkleił rubrykę z najbardziej rzetelnymi żródłami i najmniej, no i Marca/AS byli w tych najmniej rzetelnych.
Dla mnie to jest tresowanie dziecka jak psa, nie można dziecku odbierać dzieciństwa, jakby płakała z jakiejś błahostki, a ona się uderzyła w głowę i mogła sobie coś zrobić, a ten jej ojciec nie powinien się przyznawać że w ogóle nic nie zrobił, on w ogóle nie powinien opowiadać takich historii, bo mu mogą dziecko zabrać.
Fabsfan? Ten dzieciak jednym z najpopularniejszych użytkowników tej strony? Na pewno nie pod względem inteligencji, bo 80% jego komentarzy nie dało się czytać. Messiacha nie widziałem dawno.
To jest bardzo dobra opcja, Rakitic ma 29 lat, to jest ostatnia opcja włączyć go w jakąś transakcje lub sprzedać, bo za rok i tak pewnie byśmy go sprzedali za 25-30 mln Euro.
Też mi się tak teraz wydaję że transfer Paulinho to ściema. Ronaldo był oskarżony o podatki, napomniał coś że chce odejść i media zaczęły pisać o jego odejściu, przestały pisać o podatkach, a póżniej powiedział że zostaje i sprawa jego odejścia również ucichła. Tak samo jest z transferem Verrattiego, specjalnie się zainteresowali Paulinho żeby Media nie pisały nic o Verrattim, oczywiście zarząd nie jest taki głupi by sprowadzić tego przeciętniaka z Chin.
Benzema potrafi grać tylko pod Ronaldo, bo inaczej nie potrafi grać. Real lepszego Napastnika od niego nie potrzebuje, mimo że na rynku jest co najmniej 15 lepszych od Francuza. Nawet Karim w Reprezentacji, jakby wrócił nie jest potrzebny mają Antosia, Lacazzeta, młodego Mbappe.
Może nie być fejkiem, ponieważ obaj zawodnicy wylecieli z klubu, może psuli atmosferę w szatni. Jeśli rzeczywiście Alves tak powiedział do Bonucciego, to było tak wredne jak to co powiedział Ronaldo do Xaviego o Złotych Piłkach.
0
Na pewno dużo lepsza opcja jak skorumpowany Villar.
0
To chyba raczej normalne, bo ma 53 lata.
0
Wiesz kim jest El Jarek? Przecież to logiczne że będzie wybielał swój klub, on z żyję z tego że dobrze pisze o Realu, jakby mógł to by napisał że Barca ma 1mld długu.
0
To pewnie za Realem też, bo oni też chcą przebudować stadion...
0
Podobno ponad 400 mln Euro, ale dokładnie nie wiem ile.
0
"on tyle albo i więcej wyciąga w jeden dzień." A ty siedzisz w portfelu szejków że wiesz ile mają kasy? To że szejki, to nie oznacza że mają tyle kasy że dna nie widać. Jakby tak było to każdy piłkarz w PSG zarabiał by po 50 mln Euro rocznie.
0
No, a ile by chcieli?
0
Wiesz ile już było takich newsów? A póżniej Verratti przepraszał za swojego agenta i zrobił z niego debila.
0
Isco od FIFY 13 sprowadzam do Barcelony w Trybie Menedżerskim.
0
Marca i AS bardzo często się mylą nawet jeśli chodzi o ich Real, ostatnio podawali że Real to najbardziej wartościowy klub na świecie, a wyszło że jest za United i nami. Nawet rok temu pisali głupoty jak kupiliśmy Gomesa że będziemy musieli w sumie za niego zapłacić 70 mln Euro i że będziemy musieli oddać Firmie DIS 40 mln Euro, to było akurat w sprawie Neymara.
0
Marca jest najmniej wiarygodnym żródłem jeśli chodzi o informacje o Barcelonie, nawet ostatnio pewien użytkownik wkleił rubrykę z najbardziej rzetelnymi żródłami i najmniej, no i Marca/AS byli w tych najmniej rzetelnych.
0
Ok jako rezerwowy może zostać, ale na pierwszy skład jest za słaby.
0
Jest na głównej.
0
Kup sobie Sodę, mi przechodzi po tym.
1
Przypominam że Keita nas nie kosztował nas 35-40 mln Euro i przychodził z Europejskiego klubu.
7
Alba i Pique mi się nasuwają, oj Xavi czasami palnie bzdurę :D
0
Dla mnie to jest tresowanie dziecka jak psa, nie można dziecku odbierać dzieciństwa, jakby płakała z jakiejś błahostki, a ona się uderzyła w głowę i mogła sobie coś zrobić, a ten jej ojciec nie powinien się przyznawać że w ogóle nic nie zrobił, on w ogóle nie powinien opowiadać takich historii, bo mu mogą dziecko zabrać.
4
I znowu się obudzimy w Ćwierćfinale LM z ręką w nocniku, zrozumcie że transfer klasowego ŚP jest potrzebny.
1
Mam nadzieję że Valverde wie o co prosi...
7
Fabsfan? Ten dzieciak jednym z najpopularniejszych użytkowników tej strony? Na pewno nie pod względem inteligencji, bo 80% jego komentarzy nie dało się czytać. Messiacha nie widziałem dawno.
0
Przecież Semedo to PO, a Gomes gra w pomocy.
2
Nie cierpię Górnika, ale bardziej nie cierpię Legi, niech im strzelą 3.
1
To jest bardzo dobra opcja, Rakitic ma 29 lat, to jest ostatnia opcja włączyć go w jakąś transakcje lub sprzedać, bo za rok i tak pewnie byśmy go sprzedali za 25-30 mln Euro.
0
Ja widziałem że ktoś kto dzisiaj na stronie podawał i właśnie RAC1 było żródłem.
0
Też mi się tak teraz wydaję że transfer Paulinho to ściema. Ronaldo był oskarżony o podatki, napomniał coś że chce odejść i media zaczęły pisać o jego odejściu, przestały pisać o podatkach, a póżniej powiedział że zostaje i sprawa jego odejścia również ucichła. Tak samo jest z transferem Verrattiego, specjalnie się zainteresowali Paulinho żeby Media nie pisały nic o Verrattim, oczywiście zarząd nie jest taki głupi by sprowadzić tego przeciętniaka z Chin.
1
Messi chyba trochę przytył, ale to zrzuci po kilku treningach. Suarez z brodą wygląda grożnie, oby taki był w nadchodzącym sezonie :)
0
Dlaczego tak uważasz?
2
Benzema potrafi grać tylko pod Ronaldo, bo inaczej nie potrafi grać. Real lepszego Napastnika od niego nie potrzebuje, mimo że na rynku jest co najmniej 15 lepszych od Francuza. Nawet Karim w Reprezentacji, jakby wrócił nie jest potrzebny mają Antosia, Lacazzeta, młodego Mbappe.
0
To dlaczego wyrzucili go z klubu razem z Bonuccim?
15
Może nie być fejkiem, ponieważ obaj zawodnicy wylecieli z klubu, może psuli atmosferę w szatni. Jeśli rzeczywiście Alves tak powiedział do Bonucciego, to było tak wredne jak to co powiedział Ronaldo do Xaviego o Złotych Piłkach.