Ja tam nie mam nic do Paulinho to solidny zawodnik, nie jest crackiem, ale jest sporo lepszą opcją niż ten Lima, który ma 26 lat i gra w Lidze Brazylijskiej, jakby był takim talentem to w wieku 19-22 lat opuściłby Brazylię.
26 lat ma i gra w lidze słabszej nawet od Ekstraklasy? Wolne żarty. Jeśli Bartomeu go zakontraktuje to powinien wylecieć na zbity pysk, ten transfer ma powiązania z transferem Neymara.
Polska zasługuje na miejsce w 10, ale bycie przed Hiszpanią, Francją, Włochami czy nawet Portugalią to przesada, a Szwajcarii i Brazylii to już w ogóle nie skomentuję.
Powoływanie doświadczonych zawodników dorosłej Reprezentacji Polski, którzy rozegrali ponad 20 spotkań jest głupie. Powinni się wykazać zawodnicy młodsi w wieku 18-21 lat, a nie 23 letni zawodnicy.
Jese zniszczyła kontuzja, obecnie jest przeciętnym zawodnikiem, może nawet za słabym na jakiś dobry klub, a Kapustce wyszedł jeden mecz rok temu na EURO i tyle było po nim, mam nadzieję że jeszcze coś pokaże.
0
Nie znam Hiszpańskiego, ale tam było coś o socios klubu.
0
Czepiasz się o go, a całkiem dobrze prawi.
0
Raczej Puchar Ligi Europy, bo na Ligę Mistrzów z takimi transferami szans nie mają.
2
Alena musi dostawać w przyszłym sezonie jakieś szanse od Valverde, bo chłopak ma wielki potencjał i to na miarę Asensio.
18
Nikt nie słucha? a Oczy Zielone Akcentu mają ponad 100 mln wyświetleń na Youtube.
0
Ja tam nie mam nic do Paulinho to solidny zawodnik, nie jest crackiem, ale jest sporo lepszą opcją niż ten Lima, który ma 26 lat i gra w Lidze Brazylijskiej, jakby był takim talentem to w wieku 19-22 lat opuściłby Brazylię.
2
Bo może im coś odwalić i sprowadzą Paulinho, a nie sprowadzą Verrattiego.
0
Najpierw muszą zakontraktować Verrattiego, a dopiero potem jakiego solidnego zawodnika.
0
Ja dalej za nim nie tęsknie bo jak był u nas, to był strasznie nieudolny. "Naszym transferem na obronę jest Puyol." i inne głupie decyzję.
0
Teraz będzie jeszcze lepiej grał, lub zaliczy zjazd formy, z miłością różnie bywa. Oby jednak było to pierwsze, bo to jest talent na miarę Iniesty.
0
Messi i Ronaldo za Gento i Zarre, a Iniesta za Cruyffa.
1
Jakbyś napisał logicznie że chodzi o następny sezon, to bym zrozumiał.
0
Nie zdobyli Pucharu Króla.
0
Ja go kojarzę właśnie z tego że nawet w 1/4 nie zrobił takiej kariery jak jego tatuś, a się ma za Bóg wie kogo.
0
Nie przeginaj, też nie lubię, a nawet nie cierpie Ramosa, ale Mustafi nie jest lepszy od niego.
0
Kogo poza Neymarem i Jesusem ta śmieszna liga wypuściła ostatnio?
0
26 lat ma i gra w lidze słabszej nawet od Ekstraklasy? Wolne żarty. Jeśli Bartomeu go zakontraktuje to powinien wylecieć na zbity pysk, ten transfer ma powiązania z transferem Neymara.
0
Niestety Arda nie pasuję do naszego systemu, świetnie pasował do Atletico gdzie grała na lewej pomocy lub na 10.
1
Polska zasługuje na miejsce w 10, ale bycie przed Hiszpanią, Francją, Włochami czy nawet Portugalią to przesada, a Szwajcarii i Brazylii to już w ogóle nie skomentuję.
4
Real potrafi sprzedawać zawodników, ale już widzę jak dostają za 32 letniego zawodnika 200 mln Euro.
1
Powoływanie doświadczonych zawodników dorosłej Reprezentacji Polski, którzy rozegrali ponad 20 spotkań jest głupie. Powinni się wykazać zawodnicy młodsi w wieku 18-21 lat, a nie 23 letni zawodnicy.
7
Jese zniszczyła kontuzja, obecnie jest przeciętnym zawodnikiem, może nawet za słabym na jakiś dobry klub, a Kapustce wyszedł jeden mecz rok temu na EURO i tyle było po nim, mam nadzieję że jeszcze coś pokaże.
0
Niestety taka prawda, dla nas to jest przykre.
5
Oddałbym Denisa i Rafinhe za Asensio.
0
Llorente i Vinicius czy jak mu tam skończą w Getafe.
1
Tylko że po tym nie będzie żalów i nikt nie będzie płakał bo to tylko u21.
13
Jak zaniedbali pomoc nie szukając następcy Xaviego, to teraz muszą kupić Topowego pomocnika za grube miliony.
5
Maldini ma rację w 100%.
1
Zdecydowanie lepiej by to wyglądało jakby ten emblemat KMŚ był naklejony na środku.
0
Ja tam czekam na lepsze źródła jak Diario.