0

Ja też stwierdzam fakty, że sędziowie mu za bardzo pobłażali w tym sezonie przykład GD, Bayern czy Bilbao.

37

"Casemiro: Rozegrałem 100 meczów dla Realu bez czerwonej kartki." Aż 4 razy co najmniej sędziowie w tym sezonie powinni go wywalić z boiska.

2

Mieliśmy sporo bramek po karnych, ale czy te karne były kontrowersyjne? Według mnie były zasłużone. Co do tych spalonych, to strzelaliśmy bramki, po spalonych, ale to często podczas pogromów, co bez tego i tak pewnie byśmy wygrali. A to co się wyprawiało w tym sezonie, to kpina.

0

Na pewno jakbyśmy grali jak z nut, to bylibyśmy w Finale LM, już mielibyśmy zapewnione Mistrzostwo. Choć mimo naszej nierównej formy i tak nam sędziowie dużo zabrali, punkty z Malagą i Betsem , to już nie mówię o LM, tylko o samej Lidze. Natomiast w LM nie potrafiliśmy wyciągnąć wniosków z lania od PSG, przeprowadziliśmy Historyczną Remontadę, jednak potem w Turynie nie graliśmy wiele lepiej jak w Paryżu. Trzeba liczyć że w przyszłym sezonie będzie prawdopodobnie Valverde i on jakoś to poukłada.

3

Przestań już gadać głupot, bo tylko tym ośmieszasz stronę, nawet jakby była przygotowana pod Real, to i tak nic nie poradzimy.

0

Szkoda że idzie trenować Reprezentację, może ich jakoś wyciągnie z tego bagna, chociaż wątpliwe.

0

Clos Gomez to Niemiec?

0

Nie wiadomo co będzie za 15-20 lat, a co dopiero za 40, ci co przewidują co będzie się mylą i to bardzo często.

0

Na razie to wygląda biednie, ale za te 43 lata technologia pójdzie jeszcze bardziej do przodu, roboty będą większe i będą się poruszać co najmniej tak jak ludzie.

2

Fani Realu też zawsze używają tego argumentu... "CR królem strzelców w LM, CR złota piłka", teraz nie będzie ani królem strzelców LM czy La Liga i złota piłka za 3 bardzo dobre mecze w tym roku, dla porównania Messi miał 3 słabe mecze w tym roku.

0

Obecny sezon ma bardzo dobry? a i tak jest słabszy od praktycznie każdego zawodnika środka pola Realu, na pewno jest słabszy od Krossa, Isco, Modrica, Kovacica i Asensio, może na równi w tym sezonie z Jamesem, bo obaj tylko bramki strzelają.

21

To nie moja wina że żyję praktycznie każdym meczem.

0

Był karny przy sytuacji z Carrasco?

5

Ktoś wczoraj twierdził że Savić jest lepszy od Glika hahahah :D

0

Włączyłem może nie przyniosę pecha.

1

Kazio Węgrzyn mi przypomina z głosu mojego wujka, który jak wypiję z parę piwek, to zaczyna swoje mądrości jeśli chodzi o piłkę. Ale Węgrzyn jest raczej trzeżwy, a mój wujek nie, więc to jest ta różnica.

8

Oj żebyś się nie zdziwił, już czytałem takie komentarze przed dwumeczem z Napoli, aż do dwumeczu z Bayernem czy teraz z Atletico.

0

Nie przesadzajmy honorówkę mogli wcisnąć i tak Juve ma pewny Finał.

1

Tak samo pisanie głupot "Zawsze chciałem żeby Dani został", ja dobrze pamiętam co pisali tutaj w sezonie 15/16, nie chcę ich ośmieszyć, bo bym pokazał screeny, jak to się mówi "w internetach nic nigdy nie ginie".

0

Na pewno sporo słabszy miał sezon 15/16 niż 14/15.

0

To już pretensje do Lucho, a nie do zarządu że olewał Vidala, mimo że ten grał całkiem dobrze, o ile dostawał szansę. Z Alvesem nie do końca wiadomo jak było, bo podobno były plotki że grał bardzo dobrze by dostać kontrakt, by potem znowu olewać. Żebyś żle nie pomyślała, ja nie stoję po stronie obecnego zarządu i też nie stoję po stronie Alvesa, to są tylko plotki.

1

Akurat przypomnę że parę miesięcy temu tutaj panowała euforia, bo Roberto grał bardzo dobrze, w komentarzach praktycznie nikt nie wspomniał o Alvesie, póżniej Roberto obniżył poziom i wszyscy zaczęli tęsknić za Danim.

0

No nie wiem, może dlatego że nie przedłużyli z nim kontraktu.

3

Mam nadzieję że Alves tak samo zagra z Realem, on przecież na 3/4 GD w których grał, to grał bardzo dobrze. Nie Cafu, nie Lahm, a Alves jest najlepszym PO w Historii.

0

Teraz jesteśmy mądrzejsi, ale jak Roberto grał bardzo dobrze na PO, to nikt tu nawet nie wspomniał o Alvesie, a pamiętam co tu było gdy Alves grał kaszanę 80% użytkowników go żywcem chciała wypieprzyć z klubu.

1

Nawet z jakbyśmy mieli Alvesa w tym sezonie, to i tak nie dalibyśmy radę przejść Juventus, jeden zawodnik, nawet bardzo dobry nic by u nas nie zmienił, tu chodzi o zaangażowanie, a tego praktycznie w pierwszym meczu z Juve nie było.

0

Jednak lepiej oglądać mecze niż same statystyki... Nie bronię go dlatego, bo jest naszym rodakiem, każdy Obrońca błędy popełnia i to się nie zmieni.

0

Fajnie, tylko że oni często się bronią w 11 na własnej połowie, więc Savic nie ma zbyt wielu okazji by popełnić błąd, bo przeciwnik rzadko do niego dochodzi, bo pomoc dość często przecina ataki przeciwników.

0

Tylko popatrz na to że Atletico jak zagra defensywnie, a często to robi, to praktycznie żaden przeciwnik nawet nie dojdzie do Godina czy Savica, bo czyszczą wszystko środkowi pomocnicy, nawet Antoś się cofa do obrony jak trzeba, więc jak Savic ma popełniać błędy?

0

Tylko że Savic nawet nie jest liderem obrony, bo to jest królestwo Godina. Ale on kompletnie gubi się w obronie i jest według mnie strasznie brutalny, oczywiście jest najlepszym Czarnogórskim Obrońcą, ale w Reprezentacji liderem obrony jest Glik + tak samo jest w Monaco. Ogólnie to oprócz lepszej gry w obronie, jest bardziej bramkostrzelnym Stoperem niż Savic. Tylko że Savic gra jednak w lepszym klubie i to jest ta jego przewaga nad Glikiem. Savic potrafi zrobić świetny ślizg, ale na bardzo dużym ryzyku i to jest niebezpieczne dla drużyny, bo może nie trafić czysto i wylecieć z boiska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?