4

Mascherano to jest historyczny moment, pierwsza bramka dla Barcelony!!

1

Do karnego powinien podejść Alcacer.

1

Alcacer brameczka, trochę mu Mascherano przeszkodził , ale i tak strzelił gola. Fajnie że rezerwowi strzelają.

0

Alena dostał sporo minut, musi się pokazać.

0

Pewnie wygramy co najmniej 5-0, to jest ostatnia drużyna w tabeli. Ciężko to będzie mieć dzisiaj Real.

0

Po 3 pkt Vamos Barcelono!! Olele Olala, ser del Barça es el millor que hi ha!!!

2

Real może nie wygrać w tym sezonie Mistrzostwa, więc w przyszłym sezonie też będą się działy cyrki, tak jak w tym.

18

Ramos jednak zawieszony na 1 mecz i dostał karę 600 Euro do zapłaty, a Real 350, przecież dla nich taka kara to jak dla nas kara zapłaty 2 groszy. Szkoda że to jest tylko mecz, dostał by pewnie 3, jakby Messi przez to pauzował z 4-3 miesiące, ale jak mu nóg nie połamał to się nic nie stało według Komitetu Rozgrywek.

0

Myślę że skoro udało wam się nas wywalić z LM, to wygracie te rozgrywki.

0

To pokazuję tylko że nie możemy nie wygrać tego Mistrzostwa.

7

W Barcelonie pytają "Kim jest Guti?"

0

Kovacic, Isco i Asensio musieli grzać ławkę bo gra Bale, który jest warty więcej jak ta trójka razem wzięta, czy jest w formie czy nie musi grać, gość kosztował około100 mln Euro.

0

I to już jego słynne "Fodase", to jest chyba wulgaryzm po Portugalsku. Ronaldo ostatnio w Klasykach gówno gra, a ma pretensje do kolegów.

38

Umówmy się że do Messiego go nie porównujcie, wiadomo że to bardzo dobrze rokujący piłkarz, ale Messi już w w jego wieku miał 3 Złote Piłki i 2 Złote Buty, oraz 3 LM i wiele innych klubowych tytułów.

1

W sezonie 2014 2015 Barcelona nie miała praktycznie żadnych wad, jedyną ich wadą było lekceważenie przeciwnika przy pewnej dominacji, dominowaliśmy Juve w Finale i przez nasze rozlużnienie Juve nam wbiło bramkę na 1-1, trochę też zlekceważyliśmy Bayern jak prowadziliśmy na Alianz 1-2, ale to już Finał mieliśmy pewny.

13

Wnioski są takie że to Rakitic powinien wykonywać rożne, a nie Neymar. Przynajmniej po jego dośrodkowaniu jest jakieś zagrożenie, były 2 takie sytuacje 1 miał Pique, a drugiej był dość blisko Messi. Po prostu Rakitic celniej dośrodkowuję , Neymar robi to tak mocno że piłka odbija się od adresata, a nie spada mu idealnie na głowę.

6

Nie lubię Pola, ale ten jego program jest całkiem dobry.

0

Są podwójne standardy Ramos nie zostanie zawieszony dodatkowo za te oklaski, najwyżej dostanie jakiś dodatkowy mecz o ile TAD to rozpaczy. To są właśnie największe jaja w tym wszystkim.

0

Ale mówię o sezonie 2011 2012, a to jest jeden sezon, my byliśmy Mistrzami w 2010 2011.

22

https://pbs.twimg.com/media/C-IaOsIWsAAoG3q.jpg:large hehehe tego jeszcze nie widziałem ;d

1

Real ładnie by oglądał nasze plecy, jakbyśmy mogli wrócić do sytuacji z 2014 roku, gdzie sędzia nas w ostatniej kolejce oskubał z Ligi. W sezonie 2015 2016 prawdopodobnie dalej byśmy walczyli o LM, jakby podyktował tego karnego, który się nam należał po ręce Gabiego, oczywiście graliśmy w tamtym meczu kiepsko, ale ten gol mógłby być dla nas wodą na młyn. Oczywiście jeszcze wrócę do Ligi z sezonu 2011 2012 w którym Królewscy wspólnie z sędziami wznieśli Mistrzostwo. Ogólnie to jakby nie sędziowie to Real nie miałby 1 LM i Mistrzostwa. Nie wyglądało by to dla nich tak kolorowo bez czyjejś pomocy.

23

Ten Klasyk pokazał że Ramos, to ten sam facet co za czasów Mou, tylko za czasów Mourinho im nie szło i przelewał swoją frustrację na boisku, a teraz 3 sezony i 2 LM, wielki Kapitan i moralista się z niego zrobił, dzisiaj Realowi nie szło i pokazał co potrafi, Atletico też może to zrobić.

0

Nie można obwiniać Zidana, trzeba go pochwalić że zdjął Casemiro, bo pewnie Grubasek nie wytrzymałby tej karuzeli od Messiego i złapał by czerwoną kartkę.

19

Teraz jest gadka że "Ramos kierował te oklaski do Pique, a nie do arbitra, będzie pauzował 1 mecz", moim zdaniem Ramos powinien dostać 3 mecze jak Neymar lub więcej.

4

Co zrobił Ronaldo dzisiaj że tak się wydziera na swoich kolegów? Spartaczył świetną piłkę od Asensio i tyle go było widać. Co do tego karnego, to bardzo dyskusyjny, ja bym nie zagwizdał, sędzia również tego nie zrobił.

0

Roberto to dzik i powinien grać w pomocy, jest szybki, dynamiczny jak Modric i jeszcze te podania, Vidal powinien przejść na PO.

1

Widać było dzisiaj ciężką pracę Suareza w defensywie przy rożnych Realu, on wybił z 4 takie dośrodkowania, a jak wiemy Real bardzo wielkie stwarza zagrożenie z rożnego czy z wolnego przy dośrodkowaniach.

1

Mówiłem przed meczem, że Messi najlepsze Klasyki grał na Bernabeu 2 gole w LM i zwycięstwo 0-2 + ten słynny rajd, hat trick i 3-4, teraz te 2 bramki i pokaz fenomenalnej gry.

1

Ten mecz kompletnie rozwiewa wątpliwości o kto jest najlepszym piłkarzem na świecie.

10

Dobra wygraliśmy dalej walczymy o Ligę, ale teraz czekam na 4 mecze zawieszenia dla Sergio Ramosa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?