0

Bez bardzo dobrego trenera jakim był Luis Enrique, mimo jego kilku dziwnych decyzji, nie było by powrotu Barcelony z dołku w latach 2012-2014.

2

Alternatywa jest lepsza jak ten priorytet.

5

Dzisiaj chciałbym taki scenariusz, Juve przegrywa 0-1 po golu z 2 metrowego spalonego na początku meczu, ale strzela bramkę Higuain wyrównującą w 88 minucie, sędzia dolicza 5 minut, a bramkę w 95 minucie strzela Alves na 2-1 i daje tym trafieniem Puchar Juventusowi.

3

Znowu powtarza ktoś te bzdury?

1

Już mieszaliście Albę z gównem bo zobaczyliście tylko fragment wywiadu z nim, a tutaj jest cały, wyraża się z szacunkiem o LE.

2

Mam nadzieję że to będą 3 sezony pełne triumfu z nim na ławce.

13

Bo w Barcelonie gra sam Messi zapomniałem...

0

Tak.

0

Widziałem wielu uczestników Mam Talent, ale czegoś takiego w życiu nie widziałem.

0

Nigdy nie uszczęśliwisz wszystkich, byli zwolennicy Koemana, Kloppa, Simeone czy nawet Unzue. Niektórzy chcą trenera żółtodzioba, a inni doświadczonego.

0

Znowu niepotrzebnie robicie z Messiego dyktatora, on jak każdy zawodnik ma słuchać poleceń trenera, jest najlepszy na świecie, ale jest tylko zawodnikiem. Przynajmniej Lucho nie musial prosić Messiego o zmianę, tak jak robił to Guardiola. Wydaję mi się że Messi bardziej się słuchał Luisa jak Pepa.

0

Ostatnio mówił że zostaje w Realu.

0

Da radę w 100% mu ufam.

0

Mertens na LS, Insignie jako cofnięty Napastnik, Callejon jak PS i Milik na szpicy, tak to powinno wyglądac.

0

Niech najlepiej odzyska dobrą formę.

0

A Raul czy Frankowski to co? :D

5

Jak wyciągną 6 mln Euro, to będzie dobrze. Niestety jakby był to Real to można by było myśleć o 10 mln, ale tutaj dobrze będzie cokolwiek zarobić.

0

Nie zdziwię się jak notorycznie będą tracić gole ze stałych fragmentów gry.

0

Superpuchar Hiszpanii*.

1

Jakby Mourinho stawiał na Martiala, to Francuz nie byłby bez formy.

1

Tylko że Mundo i Sport to gazety Katalońskie, głównie piszą o Barcelonie, a Marca to gazeta Madrycka, ale pisze ogólnie to co się dzieję w Hiszpanii.

2

Zasługiwał na oklaski w 2015 roku, a mamy już praktycznie połowę 2017... Dalej go będziesz chwalił i wspominał jak grał kiedyś, mimo że teraz gra piach.

2

Rakitic nie trafił cudem do Barcelony, bo był w sezonie 2013 2014 jednym z najlepszych zawodników Sevilli. Tylko że tam grał wyżej, a u nas gra jako cofnięty pół prawy pomocnik, niby do zadań defensywnych, a nawet z tego się nie wywiązuję, co pokazują statystyki. Nie wiem dlaczego dalej ma tak dużo wyznawców na tej stronie, może dla tego że strzelił kiedyś gola w Finale LM.

0

To tylko przypadek, codziennie ktoś umiera, nawet jak Ramsey nie strzeli gola.

5

USA zrównało by w ciągu 20 minut całą Koreę płn z ziemią, ich dzieli ogromna przepaść jeśli chodzi o możliwości.

0

Po komentarzach, to było widoczne że jednak wielu na tej stronie tryplet zamydlił oczy.

2

Dla mnie musi przyjść ktoś inny niż Bartomeu czy Laporta, to praktycznie to samo. Przecież Bartomeu jest człowiekiem Rosella, a Rosell był w zarządzie Laporty, tylko że Rosell się pokłócił z Laportą i zaczęli się w wzajemnie oskarżać. Dla mnie są po jednych pieniądzach.

0

Każdy ma inne zdanie na ten temat.

0

Tylko że tutaj 80 % użytkowników była za Bartomeu w 2015 roku.

8

Robię screeny i trzymam cie za słowo, ale trochę podejście gimbusa, bo to gimbusy jarają się Popkiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?