Będzie można płakać, bo z czym my zostaniemy? Z Gomesem, Rafinhą czy Ardą i znowu naszym celem będzie PK, bo nic innego nie wygramy z takimi zawodnikami.
Modric był nikim jak przychodził do Realu? Jeden z najlepszych pomocników Ligi Angielskiej, a Kroos jeden z najlepszych Ligi Niemieckiej, jesli chodzi o Casemiro to się zgodzę
Barcelona podobno odrzuciła 45 mln Euro za Gomesa, oni za rok po słabym sezonie prawdopodobnie go sprzedadzą za 20 mln Euro, ten zarząd to niestety frajerzy.
On na razie nie jest zawodnikiem, ani Realu czy Barcelony, może się okazać że zostanie w Betisie, a to będzie najgorsza z możliwych decyzji biorąc pod uwagę jego rozwój.
To na jakiej pozycji będzie grał w Realu? U nas Iniesta jest podstawowym zawodnikiem i do tego często ma kontuzję i Ceballos będzie grał na jego pozycji i na brak minut nie będzie mógł narzekać. Sezon pogra jako zmiennik, a w następnym Iniesta będzie pełnił rolę Xaviego ze swojego ostatniego sezonu.
Teraz to my mamy lepsze argumenty żeby Ceballos przyszedł do nas. W Barcelonie będzie miał dużo więcej minut, będzie wyżej ceniony niż Gomes, Rafinha, Denis czy Arda, a w Realu zostanie wypożyczony i nawet jak wróci, to i tak będzie grzać trybuny lub ławkę rezerwowych.
"generalnie prasa (poza katalonska) " Czyli Marca, która co do transferów już nie raz się myliła. Tam piłkarzami niby pewnymi Realu byli Alves, Villa, Neymar, Suarez czy Ronaldinho, a wszyscy gdzie wylądowali?
A ja myślę że wybierze Barcę, bo w Realu nie miałby miejsca w składzie przy tylu zawodnikach w pomocy, a jakby grał, to tylko z drużynami z dołu tabeli i w mało ważnych meczach.
Wydaję mi się że Ceballos wybierze ofertę Barcelony, ponieważ zostanie od razu w 1 drużynie i nie pójdzie na wypożyczenie, a w Realu by poszedł i może by się zmarnował jakby wrócił bo tam jest cały czas przesyt, nawet przy prawdopodobny odejściu Jamesa. Modric, Kroos, Isco, Asensio, Kovacic i gdzie tam miejsce dla Ceballosa, na skrzydle też dla niego nie ma miejsca bo Asensio i Isco mogą tam zagrać jak kontuzji dostanie Ronaldo czy Bale, jest jeszcze tam Vazquez. U nas będzie miał więcej szans na grę ponieważ jest lepszy od praktycznie każdego naszego rezerwowego + Iniesta ma często kontuzję.
Portugalia to jeszcze jak się nic nie zmieni ma baraże, niech najpierw się dostaną na MŚ, bo z tym mają wieczne problemy i muszą grać dodatkowe mecze żeby wystąpić na MŚ.
13-15 lat? Przecież to również jeszcze dzieci, a mówią że kobiety i dzieci powinno się wpuszczać... Nie ważny jest wiek czy płeć, to i tak są zwierzęta.
Barca starała się o Marquinhosa i Pogbę, ale Sport podaję dużo więcej piłkarzy o których Barcelona nawet nie myślała, ogólnie to ta gazeta przesadza, ale o czymś trzeba pisać.
Kupienie Paulinho i Dembele to beznadziejny pomysł, około 90 mln Euro za Dembele poszłoby w błoto, ponieważ dalej by nie było lekarstwa na pomoc + Iniesta coraz starszy i Ivan "podaj piłkę do tyłu lub do najbliższego" Rakitic, oraz nieudolni rezerwowi jak Denis, Rafinha, Turan i Gomes.
0
Ceballos>>>>Arda, Gomes i Rafinha razem wzięci, więc jednak wolałbym żeby Hiszpan trafił do Barcelony.
1
Będzie można płakać, bo z czym my zostaniemy? Z Gomesem, Rafinhą czy Ardą i znowu naszym celem będzie PK, bo nic innego nie wygramy z takimi zawodnikami.
13
Modric był nikim jak przychodził do Realu? Jeden z najlepszych pomocników Ligi Angielskiej, a Kroos jeden z najlepszych Ligi Niemieckiej, jesli chodzi o Casemiro to się zgodzę
5
Barcelona podobno odrzuciła 45 mln Euro za Gomesa, oni za rok po słabym sezonie prawdopodobnie go sprzedadzą za 20 mln Euro, ten zarząd to niestety frajerzy.
26
W 2014 roku to była kompromitacja podnieść pensję o 8 mln i nie przedłużyć kontraktu.
0
Jesteśmy lepsi od Anglii i Kolumbi, na równi z Chile i trochę słabsi od Hiszpani i Francji.
2
Na pewno bardziej jak żona Messiego i porównywalna do Shakiry według mnie:)
0
On na razie nie jest zawodnikiem, ani Realu czy Barcelony, może się okazać że zostanie w Betisie, a to będzie najgorsza z możliwych decyzji biorąc pod uwagę jego rozwój.
2
To na jakiej pozycji będzie grał w Realu? U nas Iniesta jest podstawowym zawodnikiem i do tego często ma kontuzję i Ceballos będzie grał na jego pozycji i na brak minut nie będzie mógł narzekać. Sezon pogra jako zmiennik, a w następnym Iniesta będzie pełnił rolę Xaviego ze swojego ostatniego sezonu.
0
To jest twoja opinia.
1
Teraz to my mamy lepsze argumenty żeby Ceballos przyszedł do nas. W Barcelonie będzie miał dużo więcej minut, będzie wyżej ceniony niż Gomes, Rafinha, Denis czy Arda, a w Realu zostanie wypożyczony i nawet jak wróci, to i tak będzie grzać trybuny lub ławkę rezerwowych.
1
"generalnie prasa (poza katalonska) " Czyli Marca, która co do transferów już nie raz się myliła. Tam piłkarzami niby pewnymi Realu byli Alves, Villa, Neymar, Suarez czy Ronaldinho, a wszyscy gdzie wylądowali?
0
Tak samo była pewna Gomesa. Ja wiem że Verratti i Ceballos będą grać u nas.
0
A ja myślę że wybierze Barcę, bo w Realu nie miałby miejsca w składzie przy tylu zawodnikach w pomocy, a jakby grał, to tylko z drużynami z dołu tabeli i w mało ważnych meczach.
0
Wydaję mi się że Ceballos wybierze ofertę Barcelony, ponieważ zostanie od razu w 1 drużynie i nie pójdzie na wypożyczenie, a w Realu by poszedł i może by się zmarnował jakby wrócił bo tam jest cały czas przesyt, nawet przy prawdopodobny odejściu Jamesa. Modric, Kroos, Isco, Asensio, Kovacic i gdzie tam miejsce dla Ceballosa, na skrzydle też dla niego nie ma miejsca bo Asensio i Isco mogą tam zagrać jak kontuzji dostanie Ronaldo czy Bale, jest jeszcze tam Vazquez. U nas będzie miał więcej szans na grę ponieważ jest lepszy od praktycznie każdego naszego rezerwowego + Iniesta ma często kontuzję.
0
Jeśli dołączy do nas Verratti i Ceballos to jest raczej pewne że Rakitic zasiądzie na ławie, więc on nie jest nie do ruszenia.
0
Jak jest sytuacja kontrowersyjna sędzia powinien użyć VARu.
0
Soplica i Finlandia muszą być.
0
1 opcja to skrzydłowy, a 2 opcja chce zostać w MU, więc Sport się jak zwykle kompromituje.
0
Portugalia to jeszcze jak się nic nie zmieni ma baraże, niech najpierw się dostaną na MŚ, bo z tym mają wieczne problemy i muszą grać dodatkowe mecze żeby wystąpić na MŚ.
5
To chyba 10 letni kibice nie mający pojęcia o piłce lub idioci.
3
Na fioletowej bardziej przeżywają odpadnięcie Portugalczyków z tego turnieju niż odpadnięcie Polski z EURO.
0
No jak do swojego budżetu dołożą 60 mln za Jamesa i 70 za Moratę, to na pewno będą mieli więcej kasy na transfery niż my.
0
Obu? Żaden klub nie może sobie pozwolić by kupić 2 zawodników za około 250 mln Euro, a tyle około Mbappe i Dembele pewnie będą kosztować za rok.
19
13-15 lat? Przecież to również jeszcze dzieci, a mówią że kobiety i dzieci powinno się wpuszczać... Nie ważny jest wiek czy płeć, to i tak są zwierzęta.
3
Dembele dołączy do nas w 2018 roku, a obiad to można jeść z każdym i to o niczym nie świadczy.
1
Trzeba na transfery czekać do Lipca, może wreszcie ogłoszą Verrattiego.
4
Zostali oszukani przez tatusia Neymara i ich firmę, a się próbują zemścić na Barcelonie.
0
Barca starała się o Marquinhosa i Pogbę, ale Sport podaję dużo więcej piłkarzy o których Barcelona nawet nie myślała, ogólnie to ta gazeta przesadza, ale o czymś trzeba pisać.
2
Kupienie Paulinho i Dembele to beznadziejny pomysł, około 90 mln Euro za Dembele poszłoby w błoto, ponieważ dalej by nie było lekarstwa na pomoc + Iniesta coraz starszy i Ivan "podaj piłkę do tyłu lub do najbliższego" Rakitic, oraz nieudolni rezerwowi jak Denis, Rafinha, Turan i Gomes.