0

Ceballos>>>>Arda, Gomes i Rafinha razem wzięci, więc jednak wolałbym żeby Hiszpan trafił do Barcelony.

1

Będzie można płakać, bo z czym my zostaniemy? Z Gomesem, Rafinhą czy Ardą i znowu naszym celem będzie PK, bo nic innego nie wygramy z takimi zawodnikami.

13

Modric był nikim jak przychodził do Realu? Jeden z najlepszych pomocników Ligi Angielskiej, a Kroos jeden z najlepszych Ligi Niemieckiej, jesli chodzi o Casemiro to się zgodzę

5

Barcelona podobno odrzuciła 45 mln Euro za Gomesa, oni za rok po słabym sezonie prawdopodobnie go sprzedadzą za 20 mln Euro, ten zarząd to niestety frajerzy.

26

W 2014 roku to była kompromitacja podnieść pensję o 8 mln i nie przedłużyć kontraktu.

0

Jesteśmy lepsi od Anglii i Kolumbi, na równi z Chile i trochę słabsi od Hiszpani i Francji.

2

Na pewno bardziej jak żona Messiego i porównywalna do Shakiry według mnie:)

0

On na razie nie jest zawodnikiem, ani Realu czy Barcelony, może się okazać że zostanie w Betisie, a to będzie najgorsza z możliwych decyzji biorąc pod uwagę jego rozwój.

2

To na jakiej pozycji będzie grał w Realu? U nas Iniesta jest podstawowym zawodnikiem i do tego często ma kontuzję i Ceballos będzie grał na jego pozycji i na brak minut nie będzie mógł narzekać. Sezon pogra jako zmiennik, a w następnym Iniesta będzie pełnił rolę Xaviego ze swojego ostatniego sezonu.

0

To jest twoja opinia.

1

Teraz to my mamy lepsze argumenty żeby Ceballos przyszedł do nas. W Barcelonie będzie miał dużo więcej minut, będzie wyżej ceniony niż Gomes, Rafinha, Denis czy Arda, a w Realu zostanie wypożyczony i nawet jak wróci, to i tak będzie grzać trybuny lub ławkę rezerwowych.

1

"generalnie prasa (poza katalonska) " Czyli Marca, która co do transferów już nie raz się myliła. Tam piłkarzami niby pewnymi Realu byli Alves, Villa, Neymar, Suarez czy Ronaldinho, a wszyscy gdzie wylądowali?

0

Tak samo była pewna Gomesa. Ja wiem że Verratti i Ceballos będą grać u nas.

0

A ja myślę że wybierze Barcę, bo w Realu nie miałby miejsca w składzie przy tylu zawodnikach w pomocy, a jakby grał, to tylko z drużynami z dołu tabeli i w mało ważnych meczach.

0

Wydaję mi się że Ceballos wybierze ofertę Barcelony, ponieważ zostanie od razu w 1 drużynie i nie pójdzie na wypożyczenie, a w Realu by poszedł i może by się zmarnował jakby wrócił bo tam jest cały czas przesyt, nawet przy prawdopodobny odejściu Jamesa. Modric, Kroos, Isco, Asensio, Kovacic i gdzie tam miejsce dla Ceballosa, na skrzydle też dla niego nie ma miejsca bo Asensio i Isco mogą tam zagrać jak kontuzji dostanie Ronaldo czy Bale, jest jeszcze tam Vazquez. U nas będzie miał więcej szans na grę ponieważ jest lepszy od praktycznie każdego naszego rezerwowego + Iniesta ma często kontuzję.

0

Jeśli dołączy do nas Verratti i Ceballos to jest raczej pewne że Rakitic zasiądzie na ławie, więc on nie jest nie do ruszenia.

0

Jak jest sytuacja kontrowersyjna sędzia powinien użyć VARu.

0

Soplica i Finlandia muszą być.

0

1 opcja to skrzydłowy, a 2 opcja chce zostać w MU, więc Sport się jak zwykle kompromituje.

0

Portugalia to jeszcze jak się nic nie zmieni ma baraże, niech najpierw się dostaną na MŚ, bo z tym mają wieczne problemy i muszą grać dodatkowe mecze żeby wystąpić na MŚ.

5

To chyba 10 letni kibice nie mający pojęcia o piłce lub idioci.

3

Na fioletowej bardziej przeżywają odpadnięcie Portugalczyków z tego turnieju niż odpadnięcie Polski z EURO.

0

No jak do swojego budżetu dołożą 60 mln za Jamesa i 70 za Moratę, to na pewno będą mieli więcej kasy na transfery niż my.

0

Obu? Żaden klub nie może sobie pozwolić by kupić 2 zawodników za około 250 mln Euro, a tyle około Mbappe i Dembele pewnie będą kosztować za rok.

19

13-15 lat? Przecież to również jeszcze dzieci, a mówią że kobiety i dzieci powinno się wpuszczać... Nie ważny jest wiek czy płeć, to i tak są zwierzęta.

3

Dembele dołączy do nas w 2018 roku, a obiad to można jeść z każdym i to o niczym nie świadczy.

1

Trzeba na transfery czekać do Lipca, może wreszcie ogłoszą Verrattiego.

4

Zostali oszukani przez tatusia Neymara i ich firmę, a się próbują zemścić na Barcelonie.

0

Barca starała się o Marquinhosa i Pogbę, ale Sport podaję dużo więcej piłkarzy o których Barcelona nawet nie myślała, ogólnie to ta gazeta przesadza, ale o czymś trzeba pisać.

2

Kupienie Paulinho i Dembele to beznadziejny pomysł, około 90 mln Euro za Dembele poszłoby w błoto, ponieważ dalej by nie było lekarstwa na pomoc + Iniesta coraz starszy i Ivan "podaj piłkę do tyłu lub do najbliższego" Rakitic, oraz nieudolni rezerwowi jak Denis, Rafinha, Turan i Gomes.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?