Pożegnać Turana, Rafinhe, Douglasa, Vermaelena i Munira. Włączyć do składu Sampera, Marlona, Ortola, Alenie oraz tego Vitinho jak wypali w presezonie. Ten 1 transfer (mam nadzieję że Verratti) i kadra kompletna.
A może to przez niekompetencje Enrique Roberto nie był wystawiany w pomocy, on jest lepszy od Ardy, Gomesa, Denisa i Rafinhi razem wziętych, a na pewno jest również lepszy od Rakitica. Nie chcę podważać kompetencji Lucho, bo bardzo dużo zrobił dla tego klubu, ale czasami za bardzo kombinował, nie było by tego 3-0 z Juve, jakby nie postawił na Masche i Rudego w pierwszym składzie, nie byłoby tego 4-0 z PSG jakby nie wystawił Gomesa w pierwszym składzie czy innych zawodników którzy w ogóle nie powinni być w planach na ważne mecze.
Tak, ale presja że przychodzi za takie wielkie pieniądze może mieć na niego wpływ, mogę się mylić ale tak czasami jest. Tak ogólnie to City się fajnie zbroi może coś namieszają w tym sezonie w LM, myślę że stać ich na Mistrzostwo Anglii i 1/4 LM jest w ich zasięgu.
To bardzo ciekawe, bo Bonucci od lat był filarem defensywy w Juve, bardzo dziwne jest jego odejście, a Alves tylko sezon pograł w Juve. Rzeczywiście Juve po przerwie zagrało drugą połowę bardzo słabo, może był coś na rzeczy.
Oby tylko Semedo nie był takim przeciętniakiem jak Danilo, bo przecież tamten też brylował w Lidze Portugalskiej, przyszedł do Realu za nie małe pieniądze i się wszystko wyjaśniło jakiej klasy jest to piłkarz.
Taki ktoś nie może do nas przejść, jest po prostu za słaby. Już sam fakt że gra w Chinach powinien dać zarządowi do myślenia, każdemu powinno się dać szanse, ale nie tym razem.
Tak jak ktoś niżej pisał to świetnie wygląda obrona pod względem wieku, ale pomoc już niestety nie Iniesta 33 Rakitic 29 Busquets 29, oczywiście są też młodzi jak Denis 23, Gomes 23 czy Rafinha 24, ale ich to bym nawet nie liczył bo nic nam nie dają.
Piłkarz świetny, ale poza boiskiem pokazuję że jest burakiem. Wszyscy myśleli że on wypowiada się w podobny sposób co Pique, ale Pique bawi się w grę słów w której nie ma na celu nikogo obrazić, a Alves beznadziejnie dogryza i ostatnio zachowuję się jak burak.
Klose to nie był wielki Napastnik? 71 goli w Reprezentacji w 137 meczach, piękne liczby jak na Reprezentacje. W Hiszpanii był Torres, wchodził z ławki, ale został Królem Strzelców EURO 2012.
23
Pożegnać Turana, Rafinhe, Douglasa, Vermaelena i Munira. Włączyć do składu Sampera, Marlona, Ortola, Alenie oraz tego Vitinho jak wypali w presezonie. Ten 1 transfer (mam nadzieję że Verratti) i kadra kompletna.
0
Ładnie go tam Kowalewski czy Ćwiąkała zjechali. Nie wiem ile on ma lat, ale brak mu pokory.
3
"Chcą wszystko i nic w tym samym czasie." Takiego mema kiedyś o nich widziałem czy coś podobnego, są dziwne, ale właśnie za to je kochamy.
36
Theo mi trochę mnie przypomina, też nie umiem za bardzo podbijać, ale nie jestem zawodowym piłkarzem tak jak on, więc jemu nie wypada.
0
A może to przez niekompetencje Enrique Roberto nie był wystawiany w pomocy, on jest lepszy od Ardy, Gomesa, Denisa i Rafinhi razem wziętych, a na pewno jest również lepszy od Rakitica. Nie chcę podważać kompetencji Lucho, bo bardzo dużo zrobił dla tego klubu, ale czasami za bardzo kombinował, nie było by tego 3-0 z Juve, jakby nie postawił na Masche i Rudego w pierwszym składzie, nie byłoby tego 4-0 z PSG jakby nie wystawił Gomesa w pierwszym składzie czy innych zawodników którzy w ogóle nie powinni być w planach na ważne mecze.
1
Jak jest w formie, a aktualnie to Mączyński go wciąga nosem.
0
Ta konferencja to fake.
0
Ibra i Pirlo również grali w tych 3 klubach.
0
Tak, ale presja że przychodzi za takie wielkie pieniądze może mieć na niego wpływ, mogę się mylić ale tak czasami jest. Tak ogólnie to City się fajnie zbroi może coś namieszają w tym sezonie w LM, myślę że stać ich na Mistrzostwo Anglii i 1/4 LM jest w ich zasięgu.
0
Może być tak przepłacony jak i przereklamowany jak Stones.
0
Legenda Legendą, ale teraz jest słabszy od Cillessena i od Ter Stegena tym bardziej.
0
To bardzo ciekawe, bo Bonucci od lat był filarem defensywy w Juve, bardzo dziwne jest jego odejście, a Alves tylko sezon pograł w Juve. Rzeczywiście Juve po przerwie zagrało drugą połowę bardzo słabo, może był coś na rzeczy.
7
To że był Bolkiem to wiadomo od dawna, tylko że to było za rządów PO przez Media maskowane.
0
Jesteś trollem, bo napisałeś że chcesz powrotu Bruno Alvesa, a on nigdy u nas nie grał, żeby miał wracać + jest stary i za słaby.
5
Oby tylko Semedo nie był takim przeciętniakiem jak Danilo, bo przecież tamten też brylował w Lidze Portugalskiej, przyszedł do Realu za nie małe pieniądze i się wszystko wyjaśniło jakiej klasy jest to piłkarz.
0
A to ten ciężko chory kibic Sunderlandu, szkoda go jeszcze w tak młodym wieku był...
0
Kto to w ogóle był? Bo naprawdę nie wiem.
1
Hahahahahahaha.
2
Taki ktoś nie może do nas przejść, jest po prostu za słaby. Już sam fakt że gra w Chinach powinien dać zarządowi do myślenia, każdemu powinno się dać szanse, ale nie tym razem.
2
Tak jak ktoś niżej pisał to świetnie wygląda obrona pod względem wieku, ale pomoc już niestety nie Iniesta 33 Rakitic 29 Busquets 29, oczywiście są też młodzi jak Denis 23, Gomes 23 czy Rafinha 24, ale ich to bym nawet nie liczył bo nic nam nie dają.
12
Zieliński to świetny młody pomocnik, ale on wolałby grać w Realu.
0
Piłkarz świetny, ale poza boiskiem pokazuję że jest burakiem. Wszyscy myśleli że on wypowiada się w podobny sposób co Pique, ale Pique bawi się w grę słów w której nie ma na celu nikogo obrazić, a Alves beznadziejnie dogryza i ostatnio zachowuję się jak burak.
0
Można powiedzieć że za Taty to był jego najsłabszy sezon, a i tak wykręcił liczby podobne do Ronaldo, który miał jeden z najlepszych sezonów.
0
PiS to najgorsza opcja? Chyba jesteś KODowcem/POwcem z wypranym mózgiem.
0
Na pewno nie za czasów Taty Martino, był nawet bliski odejścia.
3
Tylko że Ukraińcy nie toczą wojny Religijnej i się nie wysadzają, tak jak te bydlaki, więc dałeś beznadziejne porównanie...
2
30-35 mln Euro będzie trzeba za niego zapłacić, to będzie tańsza opcja i myślę że lepsza jak za Bellerina.
0
Bo wpierw się powinno zaklepać te Topowe transfery, a dopiero pózniej uzupełnienie składu.
0
Klose to nie był wielki Napastnik? 71 goli w Reprezentacji w 137 meczach, piękne liczby jak na Reprezentacje. W Hiszpanii był Torres, wchodził z ławki, ale został Królem Strzelców EURO 2012.
2
Przecież to pisze tylko ten kretyn Durczok, ja bym go nawet nie brał na poważnie.