Skoro na PO trzeba posiadać technikę, to na ŚP tym bardziej, a nie wydaję mi się żeby Paulinho posiadał. No chyba że chcą go sprowadzić do Barcy B, to tam może grać.
Jak będzie grał w przyszłym sezonie tyle co grał w poprzednim, to Nawałka może go nie powołać, niby z jakiej racji ma zająć miejsce zawodnika, który gra w klubie i jest w lepszej formie, narazie Krycha nie ma startu do Mączyńskiego.
PiS nie chcę przyjmować tych bydlaków do Polski i nie chce być przydupasem Niemiec i nie jest, a za tej twojej partii to by właśnie było. Wiadomo wy oskarżacie tą partię o miesięcznice, ja też uważam że trochę się z tym wygłupiają, ale wolę to 100 razy bardziej, jak słynne "incydenty", a to by było za PO.
Odszedł przez pazerność, jakby kochał ten klub, to zgodziłby się na obniżenie zarobków, wiele można zarzucić obecnemu zarządowi ale na pewno nie to że Alves odszedł przez nich.
Jak sprowadzi Paulinho i jakiś inny wynalazek, a Barcelona przez to wygra tylko PK, znowu odpadnie w Ćwierćfinale LM i znowu będą oglądać plecy Realu w LL, to jego dni są policzone. Będzie dużo więcej podpisów do Wotum Nieufności.
To że go nie ruszą to jest twoje zdanie, ale jak sprowadzi tego ogórka z Chin, to Socios go żywcem na taczkach wyrzucą z klubu, nie darują mu tego. Miał sprowadzić najlepszych zawodników na świecie, a Paulinho daleko do Rakitica. To że ma w klubie być jeszcze przez kilka następnych lat, nie oznacza że może niszczyć i szkodzić klubowi.
Barcelona upada właśnie odkąd Neymar został piłkarzem Barcelony, poza sezonami 2014/15 i 2015/16 w klubie się dzieją złe rzeczy. Wszystko się zaczęło od Neymargate i przekrętów jeszcze wojna z Santosem, oraz sprowadzenie Douglasa. A teraz próbowali nieskutecznie (na szczęście klubu) sprowadzić jakiegoś Launa, póżniej kochanka siostry Neymara, a teraz próbują sprowadzić Paulinho. Piłkarzem jest wybitnym, ale przez jego sprowadzenie mocno ucierpiał wizerunek klubu.
Broniłem cię, a ty ten klub z dnia na dzień doprowadzasz do ruiny, chcesz sprowadzić jakiegoś cieniasa co nawet w przeciętnych Kogutach stracił miejsce w składzie.
Llorente jeszcze nic kompletnie nie pokazał, a jak sprowadzą Ceballosa to odejdzie James, a to i tak nasza pomoc będzie blado wyglądała pod względem kreacji. Modric>Iniesta Kroos>Rakitic Busquets>Casemiro Kovacic>Denis Isco>Rafinha Ceballos>Gomes, to będzie masakra jak jeszcze sprowadzą Paulinho.
Rozumiem że nie chcesz zawodnika, który deklarował ze woli Real i nie chce u na grać, ale podobnie było z Modriciem i Isco którzy woleli Barcelonę, a wylądowali w Realu.
0
Skoro na PO trzeba posiadać technikę, to na ŚP tym bardziej, a nie wydaję mi się żeby Paulinho posiadał. No chyba że chcą go sprowadzić do Barcy B, to tam może grać.
0
Nie dziwię mu się, trzeba wrócić na tron w Europie i w Hiszpanii.
1
Szkoda że z Fernandezem, bo on może Raulowi utrudnić negocjacie.
0
Najpierw my coś odwaliliśmy i Alves odszedł, a teraz Juve coś miało odwalić? Nie wydaję mi się.
3
Bardzo dobra informacja, od początku go wolałem bardziej jak Bellerina.
0
Czyli w Niemczech pól kadry, to nie Niemcy, a we Francji prawie 3/4 kadry, to nie Francuzi, idąc twoją logiką.
0
Jak będzie grał w przyszłym sezonie tyle co grał w poprzednim, to Nawałka może go nie powołać, niby z jakiej racji ma zająć miejsce zawodnika, który gra w klubie i jest w lepszej formie, narazie Krycha nie ma startu do Mączyńskiego.
1
Skoro był legalny, to nie ma żadnych podstaw żeby Barcelona została ukarana.
1
Paulinho w Totkach był przeciętniakiem i teraz miałby wejść na najwyższy poziom w wieku 29 lat?
2
I tak MARCA i inne Madryckie szmatławce będą pisać że transfer Neya został przeprowadzony nieprawidłowo.
4
PiS nie chcę przyjmować tych bydlaków do Polski i nie chce być przydupasem Niemiec i nie jest, a za tej twojej partii to by właśnie było. Wiadomo wy oskarżacie tą partię o miesięcznice, ja też uważam że trochę się z tym wygłupiają, ale wolę to 100 razy bardziej, jak słynne "incydenty", a to by było za PO.
0
Paulinho mógłby przyjść jakby miał 20-25 lat i Verratti byłby zakontraktowany, a tak to Verratti nie jest zakontraktowany i Paulinho ma 29 lat.
0
Jeśli twierdzisz że PiS i PO to takie same gówno, to pokazujesz jak się mało znasz na polityce.
2
Odszedł przez pazerność, jakby kochał ten klub, to zgodziłby się na obniżenie zarobków, wiele można zarzucić obecnemu zarządowi ale na pewno nie to że Alves odszedł przez nich.
6
No tak, wszystko co gorsze to zawsze Ronaldo... Mi się bardziej podoba jak żona Messiego.
0
Właśnie o to chodzi i to cieszy.
1
Vallejo to nie transfer, on po prostu wrócił z wypożyczenia.
8
Widać jak mało na ten temat wiesz.
0
Jak sprowadzi Paulinho i jakiś inny wynalazek, a Barcelona przez to wygra tylko PK, znowu odpadnie w Ćwierćfinale LM i znowu będą oglądać plecy Realu w LL, to jego dni są policzone. Będzie dużo więcej podpisów do Wotum Nieufności.
0
To że go nie ruszą to jest twoje zdanie, ale jak sprowadzi tego ogórka z Chin, to Socios go żywcem na taczkach wyrzucą z klubu, nie darują mu tego. Miał sprowadzić najlepszych zawodników na świecie, a Paulinho daleko do Rakitica. To że ma w klubie być jeszcze przez kilka następnych lat, nie oznacza że może niszczyć i szkodzić klubowi.
1
Barcelona upada właśnie odkąd Neymar został piłkarzem Barcelony, poza sezonami 2014/15 i 2015/16 w klubie się dzieją złe rzeczy. Wszystko się zaczęło od Neymargate i przekrętów jeszcze wojna z Santosem, oraz sprowadzenie Douglasa. A teraz próbowali nieskutecznie (na szczęście klubu) sprowadzić jakiegoś Launa, póżniej kochanka siostry Neymara, a teraz próbują sprowadzić Paulinho. Piłkarzem jest wybitnym, ale przez jego sprowadzenie mocno ucierpiał wizerunek klubu.
0
Broniłem cię, a ty ten klub z dnia na dzień doprowadzasz do ruiny, chcesz sprowadzić jakiegoś cieniasa co nawet w przeciętnych Kogutach stracił miejsce w składzie.
0
Tylko że samo MSN i najlepszy piłkarz w historii nam meczów nie wygra, potrzebujemy topowego Rozgrywającego żeby mógł napędzać MSN.
1
Llorente jeszcze nic kompletnie nie pokazał, a jak sprowadzą Ceballosa to odejdzie James, a to i tak nasza pomoc będzie blado wyglądała pod względem kreacji. Modric>Iniesta Kroos>Rakitic Busquets>Casemiro Kovacic>Denis Isco>Rafinha Ceballos>Gomes, to będzie masakra jak jeszcze sprowadzą Paulinho.
8
Cieszę się że ktoś taki nie przejdzie do Barcelony, oby tylko nie przyszedł jeszcze ten cały Paulinho i chłopak siostry Neymara.
0
Hehehe a może wyglądać jeszcze gorzej jak do pomocy sprowadzą Paulinho, pomoc Paulinho-Rakitic-Gomes może być słabsza jak pomoc Legii.
0
Kto to w ogóle jest i gdzie gra?
0
Piłkarze co grają w 2 lidze nie są zawodowymi?
0
Jakby nie ten Bigillia i Conti to można było tak powiedzieć.
0
Rozumiem że nie chcesz zawodnika, który deklarował ze woli Real i nie chce u na grać, ale podobnie było z Modriciem i Isco którzy woleli Barcelonę, a wylądowali w Realu.