1

Roberto kocham cię!!

0

To się musiało zemścić.

1

Pique gra dzisiaj jak profesor.

9

Gomes zagrał najlepszą piłkę w tym sezonie.

0

aJ Pique szkoda!!!

1

Za te oklaski powinien dostać 3 mecze.

1

Prędzej się spodziewałem że Casemiro wyleci.

3

Czerwony Ramos! Czerwony Ramos!

1

Casemiro z Bayernem 3 faule i 1 symulka, 1 faul po którym był karny i nie wyleciał z boiska.

0

Znowu Casemiro chroniony.

0

Niech Bale gra jak najdłużej.

0

Ale spalonego nie było jednak, przy golu Realu.

0

Gol Messi wspaniały!!!! Wspaniały!!

3

Spalony chyba był...

0

Przed meczem nie czułem ciśnienia, a teraz chcę mnie rozsadzić z nerwów.

0

Messi właśnie najlepsze Klasyki rozgrywał na Bernabeu.

1

No właśnie tak pisał na Twiterze i to jeszcze jak Barca wygrała 6-1 z PSG.

0

Trochę chyba popił ;d

7

Ćwiąkała wygląda maksymalnie na 20 lat.

0

Święcicki będzie komentował El Clasico? On na Twiterze mówił że nigdy nie skomentuje El Clasico.

1

Jakie ustawienie faktycznie będzie zobaczymy na boisku.

0

Probierza zaprosili, jeden z lepszych Polskich trenerów.

0

No i taki Puchar uratuję Wengera stanowisko, to będzie śmieszne jeśli zostanie na następny sezon. Jeśli Arsenal wygra ten puchar, to w tym klubie nic się nie zmieni.

11

Ozilowi to trzeba dać kroplówkę, bo nie wytrzyma tej końcówki.

0

Dudek to taka Legenda Realu, jak Douglas czy Vermalen Barcelony.

1

Podejście tamtego kibica jest takie "najlepiej w ogóle nie wychodzić na boisko, bo i tak dostaniemy wpierdol", Klasyki rządzą się swoimi prawami zwykle któraś drużyna wygrywa 1 bramką lub maksymalnie 2. Pogromy rzadko się zdarzają.

0

Jedyny zawodnik Realu jakiego lubię, ale mam nadzieję że po sezonie dalej Mistrzostwo będzie tytułem którego nie ma.

24

Tak jak pisałem wcześniej, takie podejście jest nie godne kibica Barcelony.

3

My też byliśmy niby w lepszej formie w zeszłym sezonie od Realu i przegraliśmy 1-2.

0

Strzelił 21 bramek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?