Ćwiąkała na siłę szuka plusów w transferze Paulinho. Twierdzi że taki ktoś jak Paulinho jest potrzebny Barcelonie i że wcale nie dziwi się jeśli Valverde go chciał. Miałem go za mądrzejszego człowieka.
Wiadomo że Messi był najlepszy w tym meczu, ale ogólnie cała Barcelona jako drużyna zagrała bardzo dobrze, jedyny minus to bramka Jamesa, obrona zawaliła konkretnie.
Nawet ten argument z kolegą dla Neymara był idiotyczny i bezsensu. Będzie jeszcze dostawał 5 mln Euro rocznie, więcej jak podstawowi zawodnicy dużo więcej jak Umtiti, trochę więcej od Alby i prawie tyle samo co Pique...
Wydaję mi się że Valverde nie miał zbyt wiele do powiedzenia, to była jakiś nieczysty interes Bartomeu. Przecież nawet on nie jest takim idiotą żeby sprowadzić ogóra z Chin i to za takie pieniądze.
I właśnie uratować miało Bartomeu sprowadzenie Dembele, Coutinho i Seriego, ale widzę że on chcę pod koniec swojego sterowania klubem zostawic jak największy syf. Pisze że pod koniec, bo zaraz będzie wotum nieufności i nie chcę mi sié wierzyć że nie zbiorą wystarczającej liczby podpisów.
3
Ćwiąkała na siłę szuka plusów w transferze Paulinho. Twierdzi że taki ktoś jak Paulinho jest potrzebny Barcelonie i że wcale nie dziwi się jeśli Valverde go chciał. Miałem go za mądrzejszego człowieka.
1
Wiadomo że Messi był najlepszy w tym meczu, ale ogólnie cała Barcelona jako drużyna zagrała bardzo dobrze, jedyny minus to bramka Jamesa, obrona zawaliła konkretnie.
0
Nawet ten argument z kolegą dla Neymara był idiotyczny i bezsensu. Będzie jeszcze dostawał 5 mln Euro rocznie, więcej jak podstawowi zawodnicy dużo więcej jak Umtiti, trochę więcej od Alby i prawie tyle samo co Pique...
44
Barcelona: Semedo. I dużo lepiej to wygląda.
0
Wydaję mi się że Valverde nie miał zbyt wiele do powiedzenia, to była jakiś nieczysty interes Bartomeu. Przecież nawet on nie jest takim idiotą żeby sprowadzić ogóra z Chin i to za takie pieniądze.
2
Po tej tragicznej kontuzji Falcao z 2014 roku myślałem że nie wróci do gry z czasów Atletico, ale to dalej bardzo dobry snajper.
0
On się wszystkim zadowoli, nawet jakby przyszedł Dąbrowski i Robak.
0
I tak wymyślają głupoty na temat alkoholu żeby nie kupować, a narkotyki są dużo bardziej niebezpieczne.
0
A co pisali na temat alkoholu?
0
Raczej istnieje, ale zarząd nie uważa żeby robił coś na niekorzyść klubu.
0
Może chcę przejść do Espanyolu, poziomem gry by tam pasował.
4
Dalej tam wierzę że ten Paulinho to zasłona dymna, ten zarząd nie może być głupszy od PZPN za czasów Grzegorza Laty.
0
Jak tutaj wiele osób powie co myśli na temat tego transferu, to dostanie bana. Raczej logiczne że pozamyka japy, ale wszystkim raczej nie.
1
Logicznie że też bym wolał wychowanków ,ale jakbym już miał wybierać kogoś z Chin to własnie Oscara.
16
Wolałbym już Oscara kupić, chociaż młodszy od Paulinho i w Chelsea jak grał to na jakimś poziomie.
0
Słodsza od czekolady i karmelu.
4
Najgłupszy komentarz jaki dzisiaj przeczytałem. (Oczywiście nie obrażam Ciebie, kazdy może napisać coś głupiego)
0
Przecież Bartomeu może ze swojej kasy zrobić ten transfer, najważniejsze żeby nie z kasy klubowej.
1
Porównaj sobie go do Xaviego w życiowej formie czy do Fabregasa.
1
I właśnie uratować miało Bartomeu sprowadzenie Dembele, Coutinho i Seriego, ale widzę że on chcę pod koniec swojego sterowania klubem zostawic jak największy syf. Pisze że pod koniec, bo zaraz będzie wotum nieufności i nie chcę mi sié wierzyć że nie zbiorą wystarczającej liczby podpisów.
9
Kiedyś Iniesta, Xavi, Fabregas i Thiago, a teraz Iniesta(u schyłku kariery) Rakitic, Gomes i Paulinho. Aż się słabo robi.
7
Niby każdy kibic powinien wspierać swojego nowego zawodnika, ale w tym przypadku się normalnie nie da.
0
Ciekawie co powie Fernandez na konferencji jak już sprowadzi tego...
0
Mathieu nie był taki zły, pierwszy sezon bardzo dobry, a drugi taki sobie.
0
29 latek, umiejętności zdecydowanie za małe na taki klub, gra w Chinach, zarobki duże. Ten transfer nie ma zalet.
0
Nawet o transfer Mathieu nie byłem taki zły jak teraz, mam nadzieję że to nie jest pomysł Valverde.
1
Lepiej wydać 40 mln Euro na Seriego, ale zarząd woli za tyle kupić Paulinho, który nie jest wart 20.
0
Sprowadzenie Paulinho=walka o Puchar Króla 4 miejsce w Lidze i 1/8 LM.
1
Mam nadzieję że to tylko plotka/wymysły Daily Mail i że nic nie ma na rzeczy, bo jeżeli to ma być wzmocnienie, to szkoda gadać...
0
Przestań się dzieciaku kompromitować. Iniesta w wieku Isco nie był wcale od niego lepszy.