3

Ćwiąkała na siłę szuka plusów w transferze Paulinho. Twierdzi że taki ktoś jak Paulinho jest potrzebny Barcelonie i że wcale nie dziwi się jeśli Valverde go chciał. Miałem go za mądrzejszego człowieka.

1

Wiadomo że Messi był najlepszy w tym meczu, ale ogólnie cała Barcelona jako drużyna zagrała bardzo dobrze, jedyny minus to bramka Jamesa, obrona zawaliła konkretnie.

0

Nawet ten argument z kolegą dla Neymara był idiotyczny i bezsensu. Będzie jeszcze dostawał 5 mln Euro rocznie, więcej jak podstawowi zawodnicy dużo więcej jak Umtiti, trochę więcej od Alby i prawie tyle samo co Pique...

44

Barcelona: Semedo. I dużo lepiej to wygląda.

0

Wydaję mi się że Valverde nie miał zbyt wiele do powiedzenia, to była jakiś nieczysty interes Bartomeu. Przecież nawet on nie jest takim idiotą żeby sprowadzić ogóra z Chin i to za takie pieniądze.

2

Po tej tragicznej kontuzji Falcao z 2014 roku myślałem że nie wróci do gry z czasów Atletico, ale to dalej bardzo dobry snajper.

0

On się wszystkim zadowoli, nawet jakby przyszedł Dąbrowski i Robak.

0

I tak wymyślają głupoty na temat alkoholu żeby nie kupować, a narkotyki są dużo bardziej niebezpieczne.

0

A co pisali na temat alkoholu?

0

Raczej istnieje, ale zarząd nie uważa żeby robił coś na niekorzyść klubu.

0

Może chcę przejść do Espanyolu, poziomem gry by tam pasował.

4

Dalej tam wierzę że ten Paulinho to zasłona dymna, ten zarząd nie może być głupszy od PZPN za czasów Grzegorza Laty.

0

Jak tutaj wiele osób powie co myśli na temat tego transferu, to dostanie bana. Raczej logiczne że pozamyka japy, ale wszystkim raczej nie.

1

Logicznie że też bym wolał wychowanków ,ale jakbym już miał wybierać kogoś z Chin to własnie Oscara.

16

Wolałbym już Oscara kupić, chociaż młodszy od Paulinho i w Chelsea jak grał to na jakimś poziomie.

0

Słodsza od czekolady i karmelu.

4

Najgłupszy komentarz jaki dzisiaj przeczytałem. (Oczywiście nie obrażam Ciebie, kazdy może napisać coś głupiego)

0


Przecież Bartomeu może ze swojej kasy zrobić ten transfer, najważniejsze żeby nie z kasy klubowej.

1

Porównaj sobie go do Xaviego w życiowej formie czy do Fabregasa.

1

I właśnie uratować miało Bartomeu sprowadzenie Dembele, Coutinho i Seriego, ale widzę że on chcę pod koniec swojego sterowania klubem zostawic jak największy syf. Pisze że pod koniec, bo zaraz będzie wotum nieufności i nie chcę mi sié wierzyć że nie zbiorą wystarczającej liczby podpisów.

9

Kiedyś Iniesta, Xavi, Fabregas i Thiago, a teraz Iniesta(u schyłku kariery) Rakitic, Gomes i Paulinho. Aż się słabo robi.

7

Niby każdy kibic powinien wspierać swojego nowego zawodnika, ale w tym przypadku się normalnie nie da.

0

Ciekawie co powie Fernandez na konferencji jak już sprowadzi tego...

0

Mathieu nie był taki zły, pierwszy sezon bardzo dobry, a drugi taki sobie.

0

29 latek, umiejętności zdecydowanie za małe na taki klub, gra w Chinach, zarobki duże. Ten transfer nie ma zalet.

0

Nawet o transfer Mathieu nie byłem taki zły jak teraz, mam nadzieję że to nie jest pomysł Valverde.

1

Lepiej wydać 40 mln Euro na Seriego, ale zarząd woli za tyle kupić Paulinho, który nie jest wart 20.

0

Sprowadzenie Paulinho=walka o Puchar Króla 4 miejsce w Lidze i 1/8 LM.

1

Mam nadzieję że to tylko plotka/wymysły Daily Mail i że nic nie ma na rzeczy, bo jeżeli to ma być wzmocnienie, to szkoda gadać...

0

Przestań się dzieciaku kompromitować. Iniesta w wieku Isco nie był wcale od niego lepszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?