2

Lepiej dla nas, bo on jest sporo słabszy od Poulsena.

0

On raczej czeka aż ktoś wykona karnego w środek bramki.

0

Zwykle się z tobą nie zgadzam, ale tutaj masz 100% racji.

1

Tylko za kwotę większą jak 30 mln Euro, widać że może nam na skrzydle dużo dać, jest ważnym zmiennikiem.

0

Ta "klauzula strachu" jest bez sensu, zawodnik wypożyczony powinien pokazać przeciwko swojej drużynie swoje możliwości. Bardzo dobrze że będzie mógł zagrać przeciwko nam, jak strzeli bramkę to trudno, obyśmy tylko wygrali oba mecze.

0

Iniesta nie może wejść w buty Xaviego ponieważ nie ma potrafi tak kontrolować tempa czy tak dokładnie podawać jak Generał. Nie można Inieste na siłę wpychać do składu, choć wolałbym go obejrzeć na pozycji Xaviego bardziej jak Rakitica.

1

Valdes to chyba z sympatii, on na poziomie Neuera w swoich najlepszych latach się nie zbliżył.

1

1. Buffon
2. Casillas
3. Van der Sar
4. Khan
5. Neuer Tak bym wytypował bo Buffon cały czas jest w TOP, a Casillas od 4 lat nie jest w 10 najlepszych bramkarzy.

1

To nie ma wątpliwości że go przewyższa, ale to jest 25 letni piłkarz z dużo większym doświadczeniem. Porównując Neya w wieku 20 lat do Dembele, to Francuz wychodziłby lepiej.

1

Na pewno Dembele może zagrać na LS i PS, a Neymar nie dałby rady na Prawym Skrzydle. Dobrze że go kupiliśmy, bo Bayern już szukał następcy Robbena.

50

Powstrzymałbym się z tym "Hala Madrid" na stronie rywala, ale masz w sumie rację ta strona dużo lepiej wygląda jak fioletowa.

0

Ten mem pewnie powstał po Superpucharze Hiszpanii.

0

Jak mają dobrego Navasa, to po co im De Gea. Wiadomo Hiszpan jest młodszy i lepszy, ale Navas w formie to potrafi obronić wiele.

0

Ciekawe czy Dembele zostanie dalej najdroższym piłkarzem w Historii Barcelony, czy może jak przyjdzie Cou to będzie droższy.

0

I znowu twój ban, znowu odpoczynek od strony i po co ci to?

0

Rakitic przyszedł do nas po promocji za 18 mln Euro i to po świetnym sezonie w Sevilli, a pierwszy sezon miał u nas bardzo dobry, dopiero w drugim grał kaszanę, a o trzecim lepiej nie wspominać. Vidal do nas nie pasował, a Kroos został olany, bo woleli sprowadzić Rakitica i to dopiero teraz okazało się błędem,

0

Szkoda że nie zaklepali tych transferów od razu po Superpucharze Hiszpanii, ale co się dziwić że to tak długo trwa, skoro Liverpool i Borussia nie chce sprzedawać tak chętnie swoich największych gwiazd.

7

Marchisio to i tak nie jest tym samym zawodnikiem co 2-3 lata temu, aktualnie jest rezerwowym. A za Cuadrado zagra doświadczony Lichtsteiner i nie musi gorzej wypaść od Kolumbijczyka.

1

Dobrze że te urodziny już nas nie dotyczą.

0

Powinni czasami własnie strzelić, bo Messi nie zawsze przejdzie 2/3 zawodników w tłoku i odda strzał.

9

Teraz tutaj nie tylko będzie płacz i ból dupy o wygrane mecze Realu, ale i o dobre mecze Neymara w PSG.

2

Na pewno? Betis dużo lepiej gra pod względem defensywny, a Tuluza grała wesoły futbol jak Rayo i jeszcze z przewagą jednego zawodnika zostali zmasakrowani.

6

Bilbao, Atletico, Real Madryt, Celta u siebie, Malaga u siebie, Sevilla, Sociedad u siebie i Valencia, a w Lidze Francuskiej Monaco, Nicea, Lyon i nikt więcej.

21

Nie chcę nic umniejszać Neymarowi, bo wiem że u nas też czarował, ale w lidze w której gra aktualnie jest sporo niższy poziom jak w Hiszpanii. Będę jego mecze oceniał z Monaco, Niceą i Lyonem, no i oczywiście w LM.

0

Tylko że to nie jest skrzydłowy, tylko środkowy napastnik, jest zmiennikiem Suareza i nawet aktualnie na to jest za słaby.

0

Alcacer nawet na tle Betisu wypadł blado, liczę na jego poprawę.

1

3-2 z Toulouse pokazuje tylko jaką dziurawą obronę ma PSG.

13

Nic dziwnego tam poza Monaco, Lyonem i kimś tam jeszcze są same ogórki.

2

Od początku byłem pewien że zostanie.

0

Verratti wylatuje z boiska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?