14 sierpnia 2017, 01:09
0
Czyli się raczej nie odwołają od tego, ale i tak jest po ptokach z taką grą musiałby się stać większy cud jak z PSG.
14 sierpnia 2017, 01:08
Obecny zarząd może jedynie uratować właśnie nie sprowadzenie Paulinho, Seri, Dembele i Coutinho.
14 sierpnia 2017, 01:05
2
Wnioski nasuwają się same 3 transfery mogą nas uratować i chyba sam wiecie jakie.
14 sierpnia 2017, 01:03
Już się przed chwilą skończył, ale jedynka leciała. Załączyłem na końcówkę :)
14 sierpnia 2017, 00:54
4
My akurat mamy Umtitiego.
14 sierpnia 2017, 00:51
6
Droga bez powrotu leci na Polsacie 2, można powiedzieć że zarząd swoimi decyzjami robi właśnie Barcelonie taką drogę bez powrotu.
13 sierpnia 2017, 23:37
Nie lubię takich bramek, ale jednak to nas ratuję.
13 sierpnia 2017, 23:23
5
Denis właśnie na skrzydle grał w Villarreal i tam właśnie grał najlepiej.
13 sierpnia 2017, 22:51
Rakitic na plus? Zero kreatywności i jeszcze się porusza jak wóz z węglem.
13 sierpnia 2017, 22:43
13
Pique dzisiaj 2 razy szybszy jak zwykle.
13 sierpnia 2017, 22:42
Pewnie jeszcze 20 lat po zakończeniu kariery.
13 sierpnia 2017, 22:38
1
Alba zagrywa prostopadłą mierzoną piłkę do Dembele, a ten drybluję i robi tornado z obrony Realu. Alba zagrywa do Deulofeu, a ten mu odgrywa.
13 sierpnia 2017, 22:36
Vidal, Rakitic i Deulofeu to dzisiaj dzieci we mgle.
13 sierpnia 2017, 22:30
A na tej stronie i tak jest 3/4 zwolenników Ivana, bo rozegrał dobry sezon 2014 2015.
13 sierpnia 2017, 22:29
Trafne porównanie.
13 sierpnia 2017, 22:28
3
Semedo za Vidala, a za Deulofeu nie wiem kto...
13 sierpnia 2017, 22:22
Casemiro już 2 sezon wykorzystuje ulgową taryfę, dobry zawodnik, ale przesadza.
13 sierpnia 2017, 22:18
38
Umtiti i te 25 mln Euro za niego to promocja.
13 sierpnia 2017, 21:55
Trzeba życzyć powodzenia Deulofeu to jego najtrudniejszy mecz w życiu.
13 sierpnia 2017, 21:51
Dobra 45 minut Neymara, dobrze gra, tylko brakuję zrozumienia z kolegami. A teraz czas na konkretny mecz El Clasico Visca El Barca!
13 sierpnia 2017, 21:39
Kurzawa będzie nowym Lucą Digne.
13 sierpnia 2017, 21:37
Neymar nie idzie do wolnego?
13 sierpnia 2017, 21:36
No to próbka umiejętności Neymara, genialne dośrodkowanie.
13 sierpnia 2017, 21:26
Stary, ale jary. Poza tym to Brazylijczyk.
13 sierpnia 2017, 21:25
Jakby ta było, to byśmy popsuli interesy Bartomeu :D
13 sierpnia 2017, 21:22
33
Nie mogę patrzeć na Ojca Neymara i to jeszcze bardziej jak na ciapatego.
13 sierpnia 2017, 21:20
Obecnie nie ma, ale z grających z Messim w składzie, tylko Xavi podawał lepiej od Messiego.
13 sierpnia 2017, 21:16
Di Maria to dobry piłkarz, ale nie będzie się rozumiał z Neymarem i tak podawał jak Messi.
13 sierpnia 2017, 20:43
Lub Seriego...
13 sierpnia 2017, 20:14
Nie jest głupi, ale pisze bzdury. Paulinho to nie jest piłkarz na miarę Barcelony. Ale taki ktoś jak ty nie może tego zrozumieć.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Czyli się raczej nie odwołają od tego, ale i tak jest po ptokach z taką grą musiałby się stać większy cud jak z PSG.
0
Obecny zarząd może jedynie uratować właśnie nie sprowadzenie Paulinho, Seri, Dembele i Coutinho.
2
Wnioski nasuwają się same 3 transfery mogą nas uratować i chyba sam wiecie jakie.
0
Już się przed chwilą skończył, ale jedynka leciała. Załączyłem na końcówkę :)
4
My akurat mamy Umtitiego.
6
Droga bez powrotu leci na Polsacie 2, można powiedzieć że zarząd swoimi decyzjami robi właśnie Barcelonie taką drogę bez powrotu.
0
Nie lubię takich bramek, ale jednak to nas ratuję.
5
Denis właśnie na skrzydle grał w Villarreal i tam właśnie grał najlepiej.
0
Rakitic na plus? Zero kreatywności i jeszcze się porusza jak wóz z węglem.
13
Pique dzisiaj 2 razy szybszy jak zwykle.
0
Pewnie jeszcze 20 lat po zakończeniu kariery.
1
Alba zagrywa prostopadłą mierzoną piłkę do Dembele, a ten drybluję i robi tornado z obrony Realu. Alba zagrywa do Deulofeu, a ten mu odgrywa.
1
Vidal, Rakitic i Deulofeu to dzisiaj dzieci we mgle.
1
A na tej stronie i tak jest 3/4 zwolenników Ivana, bo rozegrał dobry sezon 2014 2015.
1
Trafne porównanie.
3
Semedo za Vidala, a za Deulofeu nie wiem kto...
0
Casemiro już 2 sezon wykorzystuje ulgową taryfę, dobry zawodnik, ale przesadza.
38
Umtiti i te 25 mln Euro za niego to promocja.
1
Trzeba życzyć powodzenia Deulofeu to jego najtrudniejszy mecz w życiu.
1
Dobra 45 minut Neymara, dobrze gra, tylko brakuję zrozumienia z kolegami. A teraz czas na konkretny mecz El Clasico Visca El Barca!
0
Kurzawa będzie nowym Lucą Digne.
0
Neymar nie idzie do wolnego?
0
No to próbka umiejętności Neymara, genialne dośrodkowanie.
0
Stary, ale jary. Poza tym to Brazylijczyk.
0
Jakby ta było, to byśmy popsuli interesy Bartomeu :D
33
Nie mogę patrzeć na Ojca Neymara i to jeszcze bardziej jak na ciapatego.
1
Obecnie nie ma, ale z grających z Messim w składzie, tylko Xavi podawał lepiej od Messiego.
1
Di Maria to dobry piłkarz, ale nie będzie się rozumiał z Neymarem i tak podawał jak Messi.
0
Lub Seriego...
1
Nie jest głupi, ale pisze bzdury. Paulinho to nie jest piłkarz na miarę Barcelony. Ale taki ktoś jak ty nie może tego zrozumieć.