Coutinho jak przyjdzie dostanie około 7 mln Euro za sezon, Dembele gdzieś 5, a Seri i Martinez gdzieś około po 2. Sam Neymar zarabiał więcej jak 3-4 zawodników razem wziętych, a kontrakt był z nim przedłużany tylko raz, dawał nam dużo, ale zarobki jego były przesadzone. W PSG będzie zarabiał 30 mln Euro, a 4 naszych zawodników 18-20.
"Iñigo Martinez o włos od transferu do Barçy. Wykorzysta klauzulę odstępnego – 32 miliony euro. Iñigo nie ma w kadrze na mecz Realu Sociedad." Kręcidło przed chwilą to podał, jeden transfer mamy już zaklepany.
Aha o to ci chodziło, to myślę że nie tylko Neymar go przegoni, ale i Cavani go wyprzedzi w bramkach, bo Ibra jest graczem wszechczasów w PSG przez osiągniecia strzeleckie.
12
Coutinho jak przyjdzie dostanie około 7 mln Euro za sezon, Dembele gdzieś 5, a Seri i Martinez gdzieś około po 2. Sam Neymar zarabiał więcej jak 3-4 zawodników razem wziętych, a kontrakt był z nim przedłużany tylko raz, dawał nam dużo, ale zarobki jego były przesadzone. W PSG będzie zarabiał 30 mln Euro, a 4 naszych zawodników 18-20.
0
Barcelona na wzmocnienia może wydać więcej jak City?
0
Trzeba coś z nim zrobić, bo przyjdą zawodnicy dużo lepsi.
2
Rafinha powinien być włączony w transfer Dembele, a Turan w transfer Coutinho. Trzeba trochę zbić ceny, bo możemy wydać na obu 200 mln Euro.
0
Może damy im Turana+Rafinhe i 60 mln Euro, żeby zbić cenę.
0
Chciałbym Dybale, jakby został Neymar, a Messi odszedł. A tak to logiczne że chce Dembele, bo może grać z powodzeniem na LS.
3
Zaczynam coraz bardziej lubić Valverde, oby osiągnął to co Lucho lub więcej.
0
Jak już dementujesz, to dementuj dobrze, to jest szatnia Liverpoolu...
0
Już byli tutaj ludzie co mieli się ogolić na łyso i uciąć ręce.
0
To niech idzie, nie wywiązali się z 3 warunków. Tylko stracą niepotrzebne pieniądze na rozprawach.
2
Co tam szampan, lepiej flaszkę otworzyć.
16
"Iñigo Martinez o włos od transferu do Barçy. Wykorzysta klauzulę odstępnego – 32 miliony euro. Iñigo nie ma w kadrze na mecz Realu Sociedad." Kręcidło przed chwilą to podał, jeden transfer mamy już zaklepany.
2
Niech sobie będzie dla niego najlepszy, jeśli trafimy na PSG w LM, to zobaczymy kto jest najlepszym piłkarzem na świecie.
0
No to jesteśmy w dupie. Dortmund może odrzucić od nas oferty większe jak 100 mln.
0
No właśnie, te informacje o Semedo sprawiły że jedynie informacje od tego gościa nie są dla mnie plotkami.
0
Ogólnie to Dembele ma w ogóle jakąś klauzule?
0
Coutinho za €100m + zmienne. Miałby być zaprezentowany w poniedziałek. @_alexrodrigz Ktoś Niżej podawał informacje, więc raczej tego się trzymam.
2
Tak, gość już pisał o Semedo w Barcelonie, jak się niby starali o Bellerina. Wedlug mnie nie ma wiarygodniejszego żródła.
0
I z 10 tylko 4 gra w Europie.
0
Całkiem możliwe, bo przecież City mogło dawać więcej.
0
Trapp < Stegen Alves > Aleix Silva = Pique Umtiti>Markos Alba>Kurzawa Motta < Busquets Rakitic< Veratti Matudi< Iniesta Deulofeu< Neymar Messi > Draxler Suarez > Cavani. Nie wydaję mi się. Ok teraz dobrze jest.
1
Masche nie będzie konkurencją dla Pique, tylko jego zmiennikiem. Żeby Gerard nie był przemęczony na decydujący Kwiecień i Maj.
0
Najważniejsze że zarząd nie jest winien w odejściu Neymara i nie zapłaci już tych 26 mln.
0
Raczej Martinez będzie zmiennikiem Umtitiego, a Masche zmiennikiem Pique.
1
Prawdziwy kibic powinien mieć nadzieje do końca.
0
Ale robił przez te 2 tyg w Ch**a kibiców, więc pretensje w jego kierunku są słuszne.
0
Wiem że to ŚO, ale pytam czy będzie nam dawał jakość.
0
Ten Martinez to dobry zawodnik? Czy raczej będzie grał na poziomie Gomesa, Rafinhy czy Turana?
1
Jeśli w ciągu 2 sezonów PSG nie wygra LM, to potwierdzi tylko że zrobiliśmy na nich dobry interes.
1
Aha o to ci chodziło, to myślę że nie tylko Neymar go przegoni, ale i Cavani go wyprzedzi w bramkach, bo Ibra jest graczem wszechczasów w PSG przez osiągniecia strzeleckie.