To sa kretyni, oni sobie wszyscy zaprzeczają. Bartomeu podawał że Messi przedłużył kontrakt, póżniej Mestre czy jak mu tam mówi że jeszcze nie przedłużyli.
Równie dobrze naszego Kamila Glika można nazwać najlepszym obrońcą na świecie, bo też strzela nie mało. Obrońce, a szczególnie środkowego ocenia się po grze w obronie, a u Ramosa różnie z tym bywa, czasami zaliczy genialny odbiór, a póżniej jest niemiłosiernie objeżdżany przez szybkich zawodników z dobrym dryblingiem jak Messi, Neymar, Robben czy kiedyś Ronaldinho.
Największym durniem właśnie jest Watzke, ponieważ jakby Bayern się zgłosił po niego to on by chciał 50-60 mln Euro lub odszedłby po wypełnieniu umowy za darmo.
Iniesta ma te same problemy co miał Puyol w ostatnich latach gry u nas. Ma problem żeby rozegrać 4 spotkania z rzędu bez jakiego urazu/kontuzji. Szybko trzeba kupić Coutinho, bo Iniesta znowu ponad 1/2 sezonu będzie miał z głowy, a bez niego nasza pomoc wygląda jeszcze gorzej.
Fajnie by było jakby zarząd sprowadził jeszcze Seriego, Coutinho i Dembele, ale jeszcze się trzeba pozbyć zbędnego balastu z drużyny, mam na myśli Turana, Rafinhe, Vermaelena, Munira i jeszcze kogoś.
Hoeness niech lepiej uważa żeby znowu nie trafić za kratki i niech patrzy na Bayern. Obu facetom by było na rękę żeby Dembele zastąpił w Bayernie Robbena czy Riberego, dla mnie to hipokryzja. Pewnie jak go nie kupimy Bayern zapuści na niego sieci.
To kto będzie zmiennikiem Busquetsa? Bo chyba nie Mascherano, który jest już za wolny i często popełnia błędy. Właśnie z Juve to nie wypaliło i on był jednym z najsłabszych zawodników na boisku. A Paulinho to podobno alternatywa za Verrattiego czyli ŚP na pozycję Rakitica.
0
To sa kretyni, oni sobie wszyscy zaprzeczają. Bartomeu podawał że Messi przedłużył kontrakt, póżniej Mestre czy jak mu tam mówi że jeszcze nie przedłużyli.
2
Rakitic zagrał dobrą drugą połowę, a w pierwszej nabił licznik podań i bał się podejmować ryzyka.
0
Nie i tak szybko nie będzie.
10
Semedo wjechał do pierwszej 11 jak Umtiti rok temu, pewnie Vidal znowu raczej będzie rezerwowym.
0
A ile takich pojedynków miał?
1
Za niego może grać Sergi Roberto, dla którego nie ma już miejsca na PO jak przyszedł Semedo.
0
Oby wreszcie Deulo dał radę, bo z takiej klasy przeciwnikiem aż wstyd by był jakby sobie nie poradził.
0
Równie dobrze naszego Kamila Glika można nazwać najlepszym obrońcą na świecie, bo też strzela nie mało. Obrońce, a szczególnie środkowego ocenia się po grze w obronie, a u Ramosa różnie z tym bywa, czasami zaliczy genialny odbiór, a póżniej jest niemiłosiernie objeżdżany przez szybkich zawodników z dobrym dryblingiem jak Messi, Neymar, Robben czy kiedyś Ronaldinho.
3
Największym durniem właśnie jest Watzke, ponieważ jakby Bayern się zgłosił po niego to on by chciał 50-60 mln Euro lub odszedłby po wypełnieniu umowy za darmo.
1
Jako zmiennik może nam dać dużo więcej niz Gomes, Rakitic, Rafinha czy Turan. Ale mam wątpliwości czy był wart 40 mln Euro.
5
Iniesta ma te same problemy co miał Puyol w ostatnich latach gry u nas. Ma problem żeby rozegrać 4 spotkania z rzędu bez jakiego urazu/kontuzji. Szybko trzeba kupić Coutinho, bo Iniesta znowu ponad 1/2 sezonu będzie miał z głowy, a bez niego nasza pomoc wygląda jeszcze gorzej.
1
Hahahahhaha kto wymyśla takie głupoty?
0
Fajnie by było jakby zarząd sprowadził jeszcze Seriego, Coutinho i Dembele, ale jeszcze się trzeba pozbyć zbędnego balastu z drużyny, mam na myśli Turana, Rafinhe, Vermaelena, Munira i jeszcze kogoś.
0
Mam nadzieję że nie tym razem.
0
Hoeness niech lepiej uważa żeby znowu nie trafić za kratki i niech patrzy na Bayern. Obu facetom by było na rękę żeby Dembele zastąpił w Bayernie Robbena czy Riberego, dla mnie to hipokryzja. Pewnie jak go nie kupimy Bayern zapuści na niego sieci.
0
Z Barcelony niby gdzie?
1
Martial tradycyjnie ława, on powinien odejść z tego klubu.
1
Właśnie o to chodzi że większość zawsze zwala na trenera, teraz będzie podobnie i to jest przykre.
2
Coś się uczepiłeś tego Dignea? A on zaraz po Umtitim najlepszym transferem tamtego sezonu był. Jeśli liczyłeś że wygryzie Albę to się przeliczyłeś.
5
Bayernowi by go dali za 50 mln Euro lub skończyłby mu się kontrakt i odszedłby za darmo. Tak to wygląda jeśli chodzi o Dembele.
1
Na pewno tak nie było po Paulinho.
0
I 2-0 bramkę strzela Tolliso, no tego po nim się nie spodziewałem, ale obrona Bayeru jak dzieci we mgle.
0
Ten Rudy i Sule, to może nie będą takie złe transfery jak przewidywałem. Mam nadzieję że to samo będzie z Paulinho u nas.
1
Co ty chcesz sprzedać Rakitica? Przecież on strzelił bramkę w Finale LM 2 lata temu.
0
Chyba pomyliłeś braci Alcantara. Rafinha jest słabszy od Denisa i może trochę lepszy od Gomesa.
0
To kto będzie zmiennikiem Busquetsa? Bo chyba nie Mascherano, który jest już za wolny i często popełnia błędy. Właśnie z Juve to nie wypaliło i on był jednym z najsłabszych zawodników na boisku. A Paulinho to podobno alternatywa za Verrattiego czyli ŚP na pozycję Rakitica.
2
Wolałbym sprzedać Rafinhe niż Sampera.
0
Jak tak to pokaż.
1
3 lata temu tak, ale teraz uważam że już jest za póżno na Barcelone, mimo że to mój jeden z ulubionych zawodników.
10
Najlepszy serial wszech czasów? Może według ciebie, było wiele równie świetnych seriali o ile nie lepszych.