6

Daj sobie spokój z tym Ronaldo, masz jakieś kompleksy do niego?

1

Barcelona straciła pkt w trzeciej kolejce z Alaves u siebie.

1

No i możemy się zamienić rolami, my 2 sezony 2 LM.

3

Real sprowadził tego Ceballosa chyba tylko po to żebyśmy my nie sprowadzili, jak on pogra przy Modricu, Kroosie, Isco, Asensio czy Kovaciciu? Nawet jak wypożyczony został James, to i tak tam jest przesyt.

2

Dobrze Benzema!! Tylko tak dalej.

0

Jak tak będzie to ci flachę postawie.

0

Kondogbia od zera do bohatera!

0

No Navas szacunek, to był trudny strzał.

7

Właśnie zacząłem oglądać bez głosu, bo to spuszczanie się nad Realem, to już naprawdę przesada.

2

Nienawidzę tego zdania.

2

Casemiro jest bardzo wnerwiający.

6

Real miałby Suareza lub Lewandowskiego, to wygrywali by z 4-1 do przerwy.

6

Dobrze że to tylko Benzema, bo każdy inny Napastnik miałby już 2 bramki.

0

Isco to genialny piłkarz, ale za często holuję.

2

Bale dzisiaj gra? Bo już praktycznie 40 minut gry, a jedynie gdzie go widziałem to na grafice meczowej.

19

Jakbyśmy obronili LM i zdobyli praktycznie wszystkie trofea, to też by rzygali tęczą.

0

Nawet jakby Asensio miał klauzulę 1 mln Euro, to on się musi zgodzić na transfer, a aktualnie to Real mu gwarantuję wszystko 1 skład i trofea w tym LM.

0

Co najwyżej gol miesiąca w Lidze Włoskiej.

0

Valencia ma słabe boki obrony, przecież wiadome było że Marcelo czekał aż Modric go obiegnie, a ci dopuszczają Chorwata do wrzutki.

0

Mi dalej transfer Gomesa z Valencii czkawką się odbija.

0

Z Valencią nie będzie łatwo bez obrony, Ramos popełniał błędy, ale Casemiro nie jest ŚO, a Nacho jest dobry na ogórki.

1

I znowu płacz o Asensio... Gra w Realu i tyle.

0

Aktualnie zagrał całe 10 minut w SPH.

1

Łatwiej wygrać rywalizację z Benzemą niż z Cavanim, ale wiadomo nie od dziś że Benzema ma jakieś nagie zdjęcia Pereza i go szantażuje, bo dawno by już wyleciał z Realu.

0

Falcao 2 bramka w meczu i 7 w lidze, to jest początek sezonu, a wydaję mi się że to właśnie Kolumbijczyk będzie królem strzelców, jak nie będzie miał kontuzji.

0

Aktualnie nawet Ramos nie zaczął strzelać, mimo że w strzelaniu jest świetny. Glik ma 2 bramki, a Ramos 0.

5

Glik tradycyjnie brameczka, to jest chyba najbardziej bramkostrzelny obrońca na świecie aktualnie.

0

Heness jest Prezesem, ale wcześniej rządził Rumenige, ale to jeszcze jak tamten był w pudle.

0

Pewnie 120 podstawowych i 40 zmiennych za wypełnione cele.

0

Pique ogólnie wczoraj grał słabo, może nie tak słabo jak z Realem w SPH, ale i tak jest daleki od swojej optymalnej formy. Naraził wczoraj zespół na stratę bramki i gdyby nie interwencja Ter Stegena, to by za wesoło nie było. Zawodnik Alaves obiegł go jak Bale Bartrę lub Robben Ramosa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?