5

To jest N I E M O Ż L I W E!

2

Real musi pomyśleć nad inną taktyką niż wrzutki, bo już 3 mecz w tym sezonie remisują u siebie właśnie przez brak pomysłów. Nie da się cały czas wygrywać grając bez zmian taktycznych.

0

Ale słabsze drużyny często nie wytrzymują 90 min.

0

Modric 32 lata i takie rajdy.

0

Może wzięła koło ratunkowe.

0

Takie tanie są tam bilety na LM? to praktycznie podobne ceny jak na 1 Ligę Polską.

4

Gdzie się ten Paulinho patrzy? :D

1

Mam nadzieję że uda nam się wyprodukować "Neymarvol2", tylko prosiłbym żeby nie miał takiego samego charakteru co Junior.

0

Przyznaj się że trollujesz z tym że wybrałem obiektywnie, to po prostu mi przyszło do głowy :)

9

To było z Cordobą, ale bardzo podobne koszulki do Betisu mają.

0

Buffon Carvajal Bonucci Chielini Marcelo Casemiro Modric Isco Messi Ronaldo Suarez/Lewy. Zastanawiam się pomiędzy Suarezem, a Lewandowskim

0

Bramka kontaktowa Celty na 2-1, słabi są w tym sezonie. Pewnie i tak Celtą się będzie ciężko na wyjazdach grać, tak jak w poprzednich sezonach.

0

Oglądałem trochę M jak Młość, bo to w sumie serial mojego dzieciństwa jak np Plebania czy Klan (choć tego nie oglądam od śmierci Ryśka).

0

Jeżeli to prawda, to sztab postąpił lekkomyślnie.

0

Alves znowu próbuje kłamać. Jeśli kłamie tak samo przy tej sytuacji jak i przy sytuacji z zarządem Barcy, to powoli tracę do niego sympatie.

0

Obok kibiców Arki i Ruchu to jednych z najgorszych w Polsce. Ale to jest moja subiektywna opinia.

1

Pamiętam jak bronili Alvesa i mówili że zarząd Barcy potraktował go ja śmiecia, a oni tylko nie pozwolili żeby zawodnik stawał na uszach i robił co żywnie mu się podoba.

0

A my na San Sebastian nie potrafimy wygrać od lat, ostatnio tam ledwo zremisowaliśmy. Real nie ma problemów wygrać na Anoeta, dla nas to jest jakiś przeklęty stadion.

0

No, a Vermaelena kupiliśmy kontuzjowanego i to cały pierwszy sezon spędził w szpitalu.

1

Tylko że nie ma co porównywać zawodnika, który jest najbardziej szklany na świecie do młodego 20 latka, który złapał pierwszy raz poważną kontuzję.

0

Serio wypada na 3-4 miesiące? To fatalnie :( żle bardzo żle się stało.

0

Suarez aktualnie podobnie słabo wystartował jak Benzema, mam nadzieję że poprawi statystyki.

0

Zaraz pojawią się "eksperci" będą mówić że do tyłu i do najbliższego można grać.

0

Neuer.

0

Hehehe i po co się tak dziewczyny kłócicie? ale z tymi poglądami to ładnie ją zaorałaś muszę przyznać :D

4

Ronaldinho tak sobie zawiązał że wdział wszystko.

0

Już wam wczoraj mówiłem Apoel>>>Juve( Finalista LM w 2015, 2017 i wielokrotny Mistrz Włoch, zdobywca pucharu) Krisztianu jest, bo jest ładniejszy od Messiego i ma lepsze ciało, a Bejla mogli jeszcze dać dlatego bo ma odstające uszy i wygląd małpy, a hasło UEFA to No to Rasizm.

0

Równie dobrze to mogli by na siebie zrzucić atomówkę.

16

Wnioski są takie Apoel>>>Juve.

2

Ah szkoda piękna bramka Cristiano by była.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?