Real musi pomyśleć nad inną taktyką niż wrzutki, bo już 3 mecz w tym sezonie remisują u siebie właśnie przez brak pomysłów. Nie da się cały czas wygrywać grając bez zmian taktycznych.
Pamiętam jak bronili Alvesa i mówili że zarząd Barcy potraktował go ja śmiecia, a oni tylko nie pozwolili żeby zawodnik stawał na uszach i robił co żywnie mu się podoba.
A my na San Sebastian nie potrafimy wygrać od lat, ostatnio tam ledwo zremisowaliśmy. Real nie ma problemów wygrać na Anoeta, dla nas to jest jakiś przeklęty stadion.
Już wam wczoraj mówiłem Apoel>>>Juve( Finalista LM w 2015, 2017 i wielokrotny Mistrz Włoch, zdobywca pucharu) Krisztianu jest, bo jest ładniejszy od Messiego i ma lepsze ciało, a Bejla mogli jeszcze dać dlatego bo ma odstające uszy i wygląd małpy, a hasło UEFA to No to Rasizm.
5
To jest N I E M O Ż L I W E!
2
Real musi pomyśleć nad inną taktyką niż wrzutki, bo już 3 mecz w tym sezonie remisują u siebie właśnie przez brak pomysłów. Nie da się cały czas wygrywać grając bez zmian taktycznych.
0
Ale słabsze drużyny często nie wytrzymują 90 min.
0
Modric 32 lata i takie rajdy.
0
Może wzięła koło ratunkowe.
0
Takie tanie są tam bilety na LM? to praktycznie podobne ceny jak na 1 Ligę Polską.
4
Gdzie się ten Paulinho patrzy? :D
1
Mam nadzieję że uda nam się wyprodukować "Neymarvol2", tylko prosiłbym żeby nie miał takiego samego charakteru co Junior.
0
Przyznaj się że trollujesz z tym że wybrałem obiektywnie, to po prostu mi przyszło do głowy :)
9
To było z Cordobą, ale bardzo podobne koszulki do Betisu mają.
0
Buffon Carvajal Bonucci Chielini Marcelo Casemiro Modric Isco Messi Ronaldo Suarez/Lewy. Zastanawiam się pomiędzy Suarezem, a Lewandowskim
0
Bramka kontaktowa Celty na 2-1, słabi są w tym sezonie. Pewnie i tak Celtą się będzie ciężko na wyjazdach grać, tak jak w poprzednich sezonach.
0
Oglądałem trochę M jak Młość, bo to w sumie serial mojego dzieciństwa jak np Plebania czy Klan (choć tego nie oglądam od śmierci Ryśka).
0
Jeżeli to prawda, to sztab postąpił lekkomyślnie.
0
Alves znowu próbuje kłamać. Jeśli kłamie tak samo przy tej sytuacji jak i przy sytuacji z zarządem Barcy, to powoli tracę do niego sympatie.
0
Obok kibiców Arki i Ruchu to jednych z najgorszych w Polsce. Ale to jest moja subiektywna opinia.
1
Pamiętam jak bronili Alvesa i mówili że zarząd Barcy potraktował go ja śmiecia, a oni tylko nie pozwolili żeby zawodnik stawał na uszach i robił co żywnie mu się podoba.
0
A my na San Sebastian nie potrafimy wygrać od lat, ostatnio tam ledwo zremisowaliśmy. Real nie ma problemów wygrać na Anoeta, dla nas to jest jakiś przeklęty stadion.
0
No, a Vermaelena kupiliśmy kontuzjowanego i to cały pierwszy sezon spędził w szpitalu.
1
Tylko że nie ma co porównywać zawodnika, który jest najbardziej szklany na świecie do młodego 20 latka, który złapał pierwszy raz poważną kontuzję.
0
Serio wypada na 3-4 miesiące? To fatalnie :( żle bardzo żle się stało.
0
Suarez aktualnie podobnie słabo wystartował jak Benzema, mam nadzieję że poprawi statystyki.
0
Zaraz pojawią się "eksperci" będą mówić że do tyłu i do najbliższego można grać.
0
Neuer.
0
Hehehe i po co się tak dziewczyny kłócicie? ale z tymi poglądami to ładnie ją zaorałaś muszę przyznać :D
4
Ronaldinho tak sobie zawiązał że wdział wszystko.
0
Już wam wczoraj mówiłem Apoel>>>Juve( Finalista LM w 2015, 2017 i wielokrotny Mistrz Włoch, zdobywca pucharu) Krisztianu jest, bo jest ładniejszy od Messiego i ma lepsze ciało, a Bejla mogli jeszcze dać dlatego bo ma odstające uszy i wygląd małpy, a hasło UEFA to No to Rasizm.
0
Równie dobrze to mogli by na siebie zrzucić atomówkę.
16
Wnioski są takie Apoel>>>Juve.
2
Ah szkoda piękna bramka Cristiano by była.