Tylko że wtedy jak się ślizgali to na bardzo mocną drużynę trafili dopiero w Półfinale czyli Holendrów. Faza grupowa z Bośnią i Hercegowiną, Iranem i Nigerią, 1/8 z Szwajcarią, 1/4 z mocną tylko z nazwisk Belgią i wreszcie Półfinał i wymęczone karne z Holendrami, no i Finał.
Nawet jakby Real zdobył 3 pkt to najgorszą wiadomością dnia by była kontuzja Umtitiego, on jest zaraz po Messim najważniejszym zawodnikiem w Barcelonie.
Ja tutaj często wchodzę i nie widziałem żeby ktoś mylił Atletico z Athletic. Jedynie widziałem że ktoś napisał "Athletico", od kilku dni czytam twoje komentarze i szukasz tylko zaczepki.
Najlepsza wersja Suareza ukazała się w sezonie 2015 2016, a sezonu z trypletem to miał dobry sezon i tyle. Żaden z ciebie realista, to własnie z ciebie taki typ użytkownika co narzeka na wszystko. Jak się nie podoba to nie oglądaj i tyle. Jak wygrają LM to nie ważne w jakim stylu, co pokazał Real w 2016 po skandalu, ale za kilkanaście lat tego nikt nie będzie pamiętał. Od Stycznia będziemy mieli Dembele w pełni dysponowanego i będzie lepiej.
To naucz się czytać, kolega pisze że w odwrotną stronę sędziowie też się mylą czyli na naszą korzyść, a ja pisze że pomyłki sędziów drugą kolejkę z rzędu są na naszą niekorzyść.
Słabo to może wyglądać z Realem bez naszego najlepszego Stopera. Vermaelen nie dał obiecującej zmiany, a Pique praktycznie cały czas kopie się po czole i nie wie co się dzieję, trzeba jeszcze liczyć że Mascherano wyzdrowieje.
A ja jestem za tym żeby Suarez już nie grał jako "fałszywy skrzydłowy" czy pół-lewy napastnik" czy jak to się tam nazywa. Albo Dembele zajmie pozycje Neymara lub będzie grał na PS.
Kibice Realu po meczu z Malagą "To skandal sędzia znów pomógł zgarnąć Barcelonie 3 pkt". Kibice Real po meczach z Valencią i Celtą "Sędziowie są pod presją piłkarzy Barcelony i przez to popełniają błędy, a poza tym każdy się może pomylić".
Zrozumiałbym ten mecz z Valencią nie mają VARu i sędziowie gola nie zauważyli, ale dzisiaj była jawna kradzież, spalony widmo i brak rzutu rożnego przy akcji Denisa i przez to padł gol na 2-2. Jeśli jakikolwiek sędzia pojedzie z Hiszpanii sędziować na MŚ, to będą jaja.
Pamiętam tą fatalną kontuzje Valdesa z sezonu 2013 2014 i to właśnie z Celtą, bardzo mi było go szkoda, bo był w życiowej formie. Pewnie dalej by bronił na wysokim poziomie, może nie u nas, ale w jakimś innym dobrym klubie.
0
Tylko że wtedy jak się ślizgali to na bardzo mocną drużynę trafili dopiero w Półfinale czyli Holendrów. Faza grupowa z Bośnią i Hercegowiną, Iranem i Nigerią, 1/8 z Szwajcarią, 1/4 z mocną tylko z nazwisk Belgią i wreszcie Półfinał i wymęczone karne z Holendrami, no i Finał.
2
Nawet jakby Real zdobył 3 pkt to najgorszą wiadomością dnia by była kontuzja Umtitiego, on jest zaraz po Messim najważniejszym zawodnikiem w Barcelonie.
1
Mówiłem że nie ukończy tego meczu.
0
No, wiadomo. W tamtym sezonie grali padake, ale z takim Bilbao czy kimś innym pkt zdobywali, a teraz grają tak samo i nic im nie wychodzi.
1
Żle się patrzy na tą grę Realu. Rzadko usypiam na meczu, ale tutaj to mi się normalnie oko przymyka.
5
Ja tutaj często wchodzę i nie widziałem żeby ktoś mylił Atletico z Athletic. Jedynie widziałem że ktoś napisał "Athletico", od kilku dni czytam twoje komentarze i szukasz tylko zaczepki.
0
Typowy Ramos ostro fauluje i się pyta za co kartka, nie zdziwię się jak tego meczu nie ukończy.
18
Te statystyki i tak nie zmieniają tego że piłkarzem lepszym jest Asensio, ale pokazują to że Denis dostaje bardzo mało minut.
1
Akurat Kovacic jest lepszy od Gomesa, a Asensio od Denisa.
0
Najlepsza wersja Suareza ukazała się w sezonie 2015 2016, a sezonu z trypletem to miał dobry sezon i tyle. Żaden z ciebie realista, to własnie z ciebie taki typ użytkownika co narzeka na wszystko. Jak się nie podoba to nie oglądaj i tyle. Jak wygrają LM to nie ważne w jakim stylu, co pokazał Real w 2016 po skandalu, ale za kilkanaście lat tego nikt nie będzie pamiętał. Od Stycznia będziemy mieli Dembele w pełni dysponowanego i będzie lepiej.
0
No właśnie nie ma zmiennika i jest fatalnie.
0
To naucz się czytać, kolega pisze że w odwrotną stronę sędziowie też się mylą czyli na naszą korzyść, a ja pisze że pomyłki sędziów drugą kolejkę z rzędu są na naszą niekorzyść.
0
Słabo to może wyglądać z Realem bez naszego najlepszego Stopera. Vermaelen nie dał obiecującej zmiany, a Pique praktycznie cały czas kopie się po czole i nie wie co się dzieję, trzeba jeszcze liczyć że Mascherano wyzdrowieje.
0
A ja jestem za tym żeby Suarez już nie grał jako "fałszywy skrzydłowy" czy pół-lewy napastnik" czy jak to się tam nazywa. Albo Dembele zajmie pozycje Neymara lub będzie grał na PS.
2
Aktualnie drugą kolejkę z rzędu działa to w jedną stronę.
1
Może nie przesadzajmy z tym że go zjada, ale jest od niego lepszym piłkarzem i tyle.
30
Kibice Realu po meczu z Malagą "To skandal sędzia znów pomógł zgarnąć Barcelonie 3 pkt". Kibice Real po meczach z Valencią i Celtą "Sędziowie są pod presją piłkarzy Barcelony i przez to popełniają błędy, a poza tym każdy się może pomylić".
1
Zrozumiałbym ten mecz z Valencią nie mają VARu i sędziowie gola nie zauważyli, ale dzisiaj była jawna kradzież, spalony widmo i brak rzutu rożnego przy akcji Denisa i przez to padł gol na 2-2. Jeśli jakikolwiek sędzia pojedzie z Hiszpanii sędziować na MŚ, to będą jaja.
0
Pamiętam tą fatalną kontuzje Valdesa z sezonu 2013 2014 i to właśnie z Celtą, bardzo mi było go szkoda, bo był w życiowej formie. Pewnie dalej by bronił na wysokim poziomie, może nie u nas, ale w jakimś innym dobrym klubie.
1
Paulinho będzie grał w formacji 4 4 2, a nie obok Messiego i Suareza w ataku.
0
Magiera to sprawia wrażenie takiego gościa, co nawet by się nie cieszył jakby Polska wygrała MŚ
0
scenariusz 3
1) grupa smierci - 3 miejsce w grupie za Chorwacją i Islandią. Tak też może być.
0
Możesz napisać jeszcze raz? Bo nie zrozumiałem.
0
Argentyna z grupy może nie wyjść, a ty ich w Finale widzisz.
0
Rosja jak nie wyjdzie z grupy z Arabią i Egiptem to będą jaja.
0
Dawać Tunezję.
0
To Ronaldo Iranowi nastrzela.
3
Przegapić Danię, Islandię i Szwecję i jest dobrze.
0
Dawać Anglię.
0
To Argentyna ma problem, zresztą kogo nie wylosują, to i tak problem.