Szejkowi jeszcze nie przeszła ta obsesja na punkcie Barcy i woli za rok puścić za free Rabiota niż zarobić te 40 mln Euro i odalić się od Finansowego FP. Mija już ponad rok od tej kompromitacji w LM, a on dalej ma ból pewnego miejsca ciała.
Pod względem charakteru i ducha, to nie. Pod względem umiejętności, to Umtiti przewyższy Puyola i to nie ma żadnych wątpliwości. Tylko musi iść we właściwą drogę.
Od lat wszystko na MŚ jest na odwrót jeśli chodzi o Finały. W 2006 powinna być Francja, w 2010 Holandia, w 2014 Argentyna, a teraz Chorwacja. Ostatnim w pełni zasłużonym zwyciescą była Brazylia.
0
Szejkowi jeszcze nie przeszła ta obsesja na punkcie Barcy i woli za rok puścić za free Rabiota niż zarobić te 40 mln Euro i odalić się od Finansowego FP. Mija już ponad rok od tej kompromitacji w LM, a on dalej ma ból pewnego miejsca ciała.
0
To idąc twoją logiką Griezmann powinien za ten rok wygrać ZP, bo ma MŚ i LE.
1
Deulofeu w formię nie ma podjazdu do Mbappe w średniej formię. Trochę Cię poniosło.
0
Pod względem charakteru i ducha, to nie. Pod względem umiejętności, to Umtiti przewyższy Puyola i to nie ma żadnych wątpliwości. Tylko musi iść we właściwą drogę.
0
Dalej przynajmniej połowa kibiców Realu będzie stawiała Ronaldo na pierwszym miejscu.
5
To co o Loewie powiedzieć.
2
Komentarz usunięty
0
Stary koń z Ciebie musi być jak pamiętasz 98.
1
Nie przesadzaj.
7
Od lat wszystko na MŚ jest na odwrót jeśli chodzi o Finały. W 2006 powinna być Francja, w 2010 Holandia, w 2014 Argentyna, a teraz Chorwacja. Ostatnim w pełni zasłużonym zwyciescą była Brazylia.
0
Ta Prezydent Chorwacji, to fajna babka.
1
Dembele jak Henry w 98, mało grał, a i tak bėdą za kilkanaście lat pamiętać, że jest MŚ.
11
Jak Griezmann dostanie ZP MŚ i ZP FIFA, to będą dopiero jaja.
0
Francja ma takie pokolenie, że raczej oszuka przeznaczenie, chociaż Niemcy też mieli, to zrobić na tych MŚ. Chodzi o nie wyjście z grupy.
0
Co 4 lata jest takie gadanie, a wyjdzie na to, że najlepszy Finał to ten pierwszy w historii...
1
1.Karius 2.Ulreich 3.Loris. Kariusa raczej w tym roku nikt nie przebije i na następne 10 lat.
0
Szpakowski chyba dostał Finał symbolicznie, bo idzie na emeryturę.
0
Jeśli uważasz, że to jest piękne zakończenie, to chyba jest twój pierwszy Finał Narodowej imprezy.
0
Chcesz na szybko przed meczem? :D
2
Ronaldinho podwyższył poziom tego słabego zakończenia.
0
Lepsze było 2 lata temu Guetta z tą uroczą blondynką i ogólnie czuć było emocję, a teraz jakieś Kalinki, niech jeszcze wystawią pomnik Stalina.
0
Ceni się, ale i tak nie lubię rapu po Hiszpańsku.
0
Fajna jest ta duperka z Oficjalnej piosenki MŚ. Oglądam to zakończenie dla niej.
3
Listkiewicz i Szczęsny obok siebie? Żeby się tylko nie pobili.
22
Sterling... Komentarz jest zbędny.
1
Transer De Jonga przeniesiony na 2019, a transfer De Lighta raczej wykluczony.
2
Mecz z Dokovicia z Nadalem przełożony.
14
Jak dwóch prawonożnych może grać, to i dwóch lewo też.
1
Już widzę jak któryś z was przegra i daje 3 tys za przegrany zakład. 3 stówy bym zrozumial, ale 3 tys brzmi śmiesznie.
0
Ten Brzęczek to jakiś żart PZPN? Bo chyba na poważnie, to nie jest.