Skoro Pique się zachowuje jak gówniarz w podstawówce, to Coutinho powinien się za ten kawał odegrać. Nie można się nigdy dawać, bo potem ludzie, to wykorzystują.
Kolega mieszkał kiedyś w bloku i mówił, że miał tak namolnego sąsiada, że zostawiał cuchnące wory ze śmieciami na swoim balkonie i nic mu spółdzielnia, lub żaden inny organ nie mógł zrobić. Dopiero później poprosił tego sąsiada i usunął te śmieci z balkonu. A Jakdxb pisze o jakimś upomnieniu o zwykłe papierosy :D
Najbardziej jest denerwujące, że Katalońskie gazety srają do własnego gniazda, bo ujawniają takie rzeczy, a później zawistni i mściwi ludzie piszą głupoty o Dembele lub o Klubie.
No, to jeszcze lepiej. Narzekają, a praktycznie wszyscy są gotowi do gry. Tylko Roberto jest zawieszony i może na Vidala trochę za jeszcze za wcześnie.
No, trochę przesadziłeś, ale gdzieś 11-12 Sierpnia Finaliści mieli wrócić. Podawali, że nie ma szans, żeby Rakitic, Umtiti i Dembele zagrali w SPH, gdyby nie skrócili urlopów.
Nie odwracaj kota ogonem. Nie rozmawialiśmy o Coutinho. Ty piszesz o Marcelo i Varanie, że wrócili wcześniej od Dembele, a Marcelo mimo odpadnięcia w Ćwierćfinale wrócił tego samego dnia, co Dembele, a Varane 1 dzień później.
Marcelo grał do Ćwierćfinałów. Kolega już napisał, że wrócił tego samego dnia, a jego drużyna się pożegnała sporo dni wcześniej. A ty piszesz dalej kompletne bzdury.
Od początku było pewne, że Messi będzie pierwszym kapitanem drużyny, bo gra najdłużej w klubie. Wiadomo, że lepszą opcją byłby Pique, ale tak wybrała drużyna i trzeba, to zaakceptować.
0
To jest obok Messiego najbardziej uwielbiany piłkarz na La Rambli.
1
Rakitic za tragicznego Busquetsa, a Coutinho za słabego Rafinhe. Występy Alcantary w sparingach wiele osób zaślepiły, a to jest poziom Denisa.
0
Bez przesady. Messi ma nogę lewą nogę sporo lepszą, a u Dembele nie widać, która noga jest lepsza.
0
Ławka miazga. Barcelona dawno takiej ławki nie miała, a jeszcze nie ma Malcoma.
0
Ktoś tu widzę nie czyta ze zrozumieniem.
0
Modric za 20-25 lat.
0
Puyola już nie ma, ale jakby był, to Pique nawet by o czymś takim nie pomyślał.
0
Szkoła mnie nauczyła, że nigdy się nie można dawać, to samo obowiązuje w pracy.
0
Skoro Pique się zachowuje jak gówniarz w podstawówce, to Coutinho powinien się za ten kawał odegrać. Nie można się nigdy dawać, bo potem ludzie, to wykorzystują.
0
Miranda i Puig powinni dostać swoję szansę.
1
Lepiej uważaj żeby nie było na odwrót. Tak było w moim przypadku, to ona się miała bać, a to ja krzyczałem ze strachu.
1
Kolega mieszkał kiedyś w bloku i mówił, że miał tak namolnego sąsiada, że zostawiał cuchnące wory ze śmieciami na swoim balkonie i nic mu spółdzielnia, lub żaden inny organ nie mógł zrobić. Dopiero później poprosił tego sąsiada i usunął te śmieci z balkonu. A Jakdxb pisze o jakimś upomnieniu o zwykłe papierosy :D
3
Jakbyś zgłosił, że sąsiad pali na balkonie i zatruwa Tobie powietrze, to byś został wyśmiany.
1
Pique od Sierpnia do Listopada grał jak pół-amator, a ty mówisz, że był pewniejszy od Sama.
0
Tradycyjnie Romero.
2
To jest beznadziejne tłumaczenie. Po prostu kibice znaleźli nowego kozła ofiarnego.
7
Najbardziej jest denerwujące, że Katalońskie gazety srają do własnego gniazda, bo ujawniają takie rzeczy, a później zawistni i mściwi ludzie piszą głupoty o Dembele lub o Klubie.
1
No, to jeszcze lepiej. Narzekają, a praktycznie wszyscy są gotowi do gry. Tylko Roberto jest zawieszony i może na Vidala trochę za jeszcze za wcześnie.
1
No, trochę przesadziłeś, ale gdzieś 11-12 Sierpnia Finaliści mieli wrócić. Podawali, że nie ma szans, żeby Rakitic, Umtiti i Dembele zagrali w SPH, gdyby nie skrócili urlopów.
1
Nie odwracaj kota ogonem. Nie rozmawialiśmy o Coutinho. Ty piszesz o Marcelo i Varanie, że wrócili wcześniej od Dembele, a Marcelo mimo odpadnięcia w Ćwierćfinale wrócił tego samego dnia, co Dembele, a Varane 1 dzień później.
2
Marcelo grał do Ćwierćfinałów. Kolega już napisał, że wrócił tego samego dnia, a jego drużyna się pożegnała sporo dni wcześniej. A ty piszesz dalej kompletne bzdury.
5
Za takie bzdury powinny być bany. Może to by was czegoś nauczyło, ale bardzo wątpliwe.
0
Tylko, że Barcelona sobie może na duże zarobki pozwolić, bo notują najwyższe dochody.
0
I taki gość zarabiał by więcej niż 3/4 zawodników Barcelony? Zastanów się co piszesz. Niedługo zobaczymy tabelkę płacową.
0
Od początku było pewne, że Messi będzie pierwszym kapitanem drużyny, bo gra najdłużej w klubie. Wiadomo, że lepszą opcją byłby Pique, ale tak wybrała drużyna i trzeba, to zaakceptować.
0
Skoro Dembele powiedział, że Messi i Pique są liderami w szatni, to dlaczego Pique jest za Busquetsem?
0
Gadając, że Dembele gra bez zaangażowania pokazuje, że się nie znasz na piłce. Możesz oglądać każdy mecz, ale wiedzy przez to większej nie masz.
1
Przesadzają. Nie był ich wychowankiem, bo był tam tylko wypożyczony. Pomyliło mi się wczoraj, bo myślałem, że Belg jest wychowankiem Atletico.
1
Chyba każdy w którym nie grał Dembele.
1
Ale Segura, to jednak kretyn, bo chciał pożegnać Puiga.