0

To jest obok Messiego najbardziej uwielbiany piłkarz na La Rambli.

1

Rakitic za tragicznego Busquetsa, a Coutinho za słabego Rafinhe. Występy Alcantary w sparingach wiele osób zaślepiły, a to jest poziom Denisa.

0

Bez przesady. Messi ma nogę lewą nogę sporo lepszą, a u Dembele nie widać, która noga jest lepsza.

0

Ławka miazga. Barcelona dawno takiej ławki nie miała, a jeszcze nie ma Malcoma.

0

Ktoś tu widzę nie czyta ze zrozumieniem.

0

Modric za 20-25 lat.

0

Puyola już nie ma, ale jakby był, to Pique nawet by o czymś takim nie pomyślał.

0

Szkoła mnie nauczyła, że nigdy się nie można dawać, to samo obowiązuje w pracy.

0

Skoro Pique się zachowuje jak gówniarz w podstawówce, to Coutinho powinien się za ten kawał odegrać. Nie można się nigdy dawać, bo potem ludzie, to wykorzystują.

0

Miranda i Puig powinni dostać swoję szansę.

1

Lepiej uważaj żeby nie było na odwrót. Tak było w moim przypadku, to ona się miała bać, a to ja krzyczałem ze strachu.

1

Kolega mieszkał kiedyś w bloku i mówił, że miał tak namolnego sąsiada, że zostawiał cuchnące wory ze śmieciami na swoim balkonie i nic mu spółdzielnia, lub żaden inny organ nie mógł zrobić. Dopiero później poprosił tego sąsiada i usunął te śmieci z balkonu. A Jakdxb pisze o jakimś upomnieniu o zwykłe papierosy :D

3

Jakbyś zgłosił, że sąsiad pali na balkonie i zatruwa Tobie powietrze, to byś został wyśmiany.

1

Pique od Sierpnia do Listopada grał jak pół-amator, a ty mówisz, że był pewniejszy od Sama.

0

Tradycyjnie Romero.

2

To jest beznadziejne tłumaczenie. Po prostu kibice znaleźli nowego kozła ofiarnego.

7

Najbardziej jest denerwujące, że Katalońskie gazety srają do własnego gniazda, bo ujawniają takie rzeczy, a później zawistni i mściwi ludzie piszą głupoty o Dembele lub o Klubie.

1

No, to jeszcze lepiej. Narzekają, a praktycznie wszyscy są gotowi do gry. Tylko Roberto jest zawieszony i może na Vidala trochę za jeszcze za wcześnie.

1

No, trochę przesadziłeś, ale gdzieś 11-12 Sierpnia Finaliści mieli wrócić. Podawali, że nie ma szans, żeby Rakitic, Umtiti i Dembele zagrali w SPH, gdyby nie skrócili urlopów.

1

Nie odwracaj kota ogonem. Nie rozmawialiśmy o Coutinho. Ty piszesz o Marcelo i Varanie, że wrócili wcześniej od Dembele, a Marcelo mimo odpadnięcia w Ćwierćfinale wrócił tego samego dnia, co Dembele, a Varane 1 dzień później.

2

Marcelo grał do Ćwierćfinałów. Kolega już napisał, że wrócił tego samego dnia, a jego drużyna się pożegnała sporo dni wcześniej. A ty piszesz dalej kompletne bzdury.

5

Za takie bzdury powinny być bany. Może to by was czegoś nauczyło, ale bardzo wątpliwe.

0

Tylko, że Barcelona sobie może na duże zarobki pozwolić, bo notują najwyższe dochody.

0

I taki gość zarabiał by więcej niż 3/4 zawodników Barcelony? Zastanów się co piszesz. Niedługo zobaczymy tabelkę płacową.

0

Od początku było pewne, że Messi będzie pierwszym kapitanem drużyny, bo gra najdłużej w klubie. Wiadomo, że lepszą opcją byłby Pique, ale tak wybrała drużyna i trzeba, to zaakceptować.

0

Skoro Dembele powiedział, że Messi i Pique są liderami w szatni, to dlaczego Pique jest za Busquetsem?

0

Gadając, że Dembele gra bez zaangażowania pokazuje, że się nie znasz na piłce. Możesz oglądać każdy mecz, ale wiedzy przez to większej nie masz.

1

Przesadzają. Nie był ich wychowankiem, bo był tam tylko wypożyczony. Pomyliło mi się wczoraj, bo myślałem, że Belg jest wychowankiem Atletico.

1

Chyba każdy w którym nie grał Dembele.

1

Ale Segura, to jednak kretyn, bo chciał pożegnać Puiga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?