Ja właśnie kibicuję Arthurowi, bo chcę powrotu do gry z Rozgrywającym, a 3 sezony graliśmy bez Rozgrywającego, a właśnie od tamtych 3 sezonów nie było już Xaviego.
To błąd, bo Pogba jest lepszym zawodnikiem od Ivana i młodszym, ale i tak wolę żeby został Rakitic, bo są szanse, że Arthur go wygryzie, a z Pogby by nie wygryzł.
Real się trochę zaczyna sypać. Odchodzi ich najlepszy piłkarz, który ładował mnóstwo goli. Kovacic nie był może podstawowym zawodnikiem, ale był rezerwowym, który zawsze potrafił namieszać i idzie na wypożyczenie. Modric był podobno blisko przenosin do Interu. Nie kupili zawodnika za Ronaldo, a ufają jakiemuś kotu w worku, bo Vinciunis (cxy jak mu tam) taki jest. Mieli podobno sprowadzić kogoś z trójki Salah, Kane i Hazard. Ich sytuacja wygląda podobnie do naszej rok temu.
Po pierwszym sezonie powinien odejść, ale nowy trener dał mu szansę i też jej nie wykorzystał. Miał więcej szans niż Arda, Denis, Vidal i Rafinha, a to zawodnicy, którzy odeszli lub też są na wylocie. Według mnie powinien odejść i tyle.
Ja też chciałem pominąć moją opinie, ale musiałem zrzucić, to z siebie, co mnie gryzie od odejścia Xaviego. I nie wiem dlaczego tak się tutaj broni Rakitica powtarzając od kilku lat te same bzdurne argumenty.
8. Barcelona jeśli chcę wrócić do dawnej filozofi powinna wrócić do formacji 4 3 3 z prawdziwym rozgrywającym, a nie z zawodnikiem, który potrafi podać tylko do tyłu lub do Messiego (tu nawiązanie do pewnego Chorwata).
I ciężko żeby na niego kolejny trener nie stawiał jsk miał do wyboru takich "cracków" jak Gomes, Denis lub Rafinha. No i z całym szacunkiem Paulinho, który był lepszy od tamtych zawodników, ale od Rakitica już nie.
Tak ogólnie, to na stronie Barcelony temat Ramosa jest źle odbierany. Już można pogadać o Modricu lub Isco, ale tutaj Ramos nie jest tolerowany i tyle. Więc się nie dziw, że o nim są takie opinie.
No, niestety taka idiotyczna zasada jest w kadrze Hiszpanii. Kapitanem powinien być zawodnik, który nie tylko ma charakter, ale potrafi się zachować i jest wzorem, a Ramos nim nigdy nie będzie.
0
Ja właśnie kibicuję Arthurowi, bo chcę powrotu do gry z Rozgrywającym, a 3 sezony graliśmy bez Rozgrywającego, a właśnie od tamtych 3 sezonów nie było już Xaviego.
0
Powinny być przed 15 Sierpnia, bo Polsat pokazuje SPE i to właśnie chyba na tych nowych kanałach
3
To błąd, bo Pogba jest lepszym zawodnikiem od Ivana i młodszym, ale i tak wolę żeby został Rakitic, bo są szanse, że Arthur go wygryzie, a z Pogby by nie wygryzł.
5
Real się trochę zaczyna sypać. Odchodzi ich najlepszy piłkarz, który ładował mnóstwo goli. Kovacic nie był może podstawowym zawodnikiem, ale był rezerwowym, który zawsze potrafił namieszać i idzie na wypożyczenie. Modric był podobno blisko przenosin do Interu. Nie kupili zawodnika za Ronaldo, a ufają jakiemuś kotu w worku, bo Vinciunis (cxy jak mu tam) taki jest. Mieli podobno sprowadzić kogoś z trójki Salah, Kane i Hazard. Ich sytuacja wygląda podobnie do naszej rok temu.
0
To z Mirandą jest dla mnie wiadomością dnia.
1
Teraz to powinieneś bana dostać.
0
Ciebie już tam dawno dałem.
3
Nie stawiaj Puiga w szeregu z tymi miernotami.
0
Ulubiony to Negan z Walking dead, a nigdy nie lubiłem Falwicka z Wiedzmina.
0
Po pierwszym sezonie powinien odejść, ale nowy trener dał mu szansę i też jej nie wykorzystał. Miał więcej szans niż Arda, Denis, Vidal i Rafinha, a to zawodnicy, którzy odeszli lub też są na wylocie. Według mnie powinien odejść i tyle.
0
Dystans to miałem do transferu Coutinho, a później, to przestało być zabawne.
0
Co napisał? Bo szybko usunął.
1
To mamy się z żartów powtarzanych po kilkanaście razy śmiać? Żart powtarzany kilkanaście razy przestaje być śmieszny.
3
Za trolowanie i pisanie kompletnych bzdur również jest ban.
3
Ja też chciałem pominąć moją opinie, ale musiałem zrzucić, to z siebie, co mnie gryzie od odejścia Xaviego. I nie wiem dlaczego tak się tutaj broni Rakitica powtarzając od kilku lat te same bzdurne argumenty.
3
8. Barcelona jeśli chcę wrócić do dawnej filozofi powinna wrócić do formacji 4 3 3 z prawdziwym rozgrywającym, a nie z zawodnikiem, który potrafi podać tylko do tyłu lub do Messiego (tu nawiązanie do pewnego Chorwata).
2
I ciężko żeby na niego kolejny trener nie stawiał jsk miał do wyboru takich "cracków" jak Gomes, Denis lub Rafinha. No i z całym szacunkiem Paulinho, który był lepszy od tamtych zawodników, ale od Rakitica już nie.
9
Rakitic najlepszym rozgrywającym? Bierz połowe tego co bierzesz.
6
Pomoc była najsłabszą naszą formacją jak wygrywaliśmy LM w 2015 roku.
9
Trochę poleciałeś z tym, że jest nie do zastąpienia.
7
I to mnie martwi.
1
To nie ma mowy o przejściu Pogby do nas
0
Chyba u Ciebie w Fifie.
0
Valverde miał problem z rotowaniem w poprzednim sezonie, a tam była trochę mniejsza kadra. Teraz będzie miał jeszcze większy problem.
3
Neymar przecież zachowywał się podobnie.
0
Oby nic z tego nie było.
0
Podobnie tak jak ty o PESie.
0
W PESie taktyka? Hahaha, to dowaliłeś.
1
Tak ogólnie, to na stronie Barcelony temat Ramosa jest źle odbierany. Już można pogadać o Modricu lub Isco, ale tutaj Ramos nie jest tolerowany i tyle. Więc się nie dziw, że o nim są takie opinie.
3
No, niestety taka idiotyczna zasada jest w kadrze Hiszpanii. Kapitanem powinien być zawodnik, który nie tylko ma charakter, ale potrafi się zachować i jest wzorem, a Ramos nim nigdy nie będzie.