0

Jakby ci się miał rozpisać o tym wszystkim, to by nie starczyło dnia. Wystarczy wejść w google i o tym poczytać.

3

Zostałeś zmiażdżony argumentami przez użytkownika Pawelsky. Czego chcesz więcej? Musisz bronić tego złodzieja i oszusta? Jeśli uważasz, że Tusk nie ma powiązania z Amber Gold, to dalsza dyskusja nie ma z Tobą sensu.

0

Nie.

1

To nie myśl za dużo.

13

Piłkarze Atletico, Realu i Barcelony bedą Mistrzami Świata, to jest pewne.

0

No i co nas obchodzi Argentyna?

0

Chorwaci wygrali 2 razy w karnych, ale teraz wygrywają bedąc lepszymi w dogrywce.

0

Chyba jednak nie.

0

Zmartwychwstanę na kacu!

0

Tak jak Roma?

1

Chorwacja gra dużo lepiej. Porównanie z dupy.

0

Hahahaha.

12

Znowu te bajeczki o tym, że PSG kupiło Neymara w zemście, bo chcieliśmy Verratttiego?

1

Zdawałeś przy facecie czy kobiecie?

1

Giroud to poziom Gignaca, tylko tyle, że Socjopata całkiem dobrze trolluje i gada bzdury o Giroud.

10

I zapłacą 400 mln Euro? Daj sobie spokój.

9

Giroud można zmienić.

1

Powinien grać Dembele za Giroud.

0

To raczej kolejny wymysł Sportu, że Pique będzie dalej grał w Reprezentacji. Chyba, że go Lucho przekona.

0

Ale nie odszdł z Realu w dobrych okolicznościach i można uznać, że jest antymadristą, co już kiedyś pokazywał

0

No, jakby wyszło, że to jest nie jego dziecko, to jest rozgrzeszony.

0

Zdradziłeś ją? Martwisz się jakbyś ją zdradził. Upiłeś się, bo ci się dziecko urodziło. Jeśli jest normalna powinna zrozumieć.

1

Mbappe zaliczył 35/h z Urugwajem.

11

Oglądam właśnie Wołyń i dawno nie miałem na filmie takich dreszczy.

0

Jeszcze nie było oficjalnej informacji naszego klubu, a już robicie tragedię.

23

Nie znasz się.

1

Zawsze się znajdą jacyś Janusze. Oni jakbyśmy grali w Ćwierćfinale, to by gadali, że zawsze wierzyli, a teraz jak Turniej nie wyszedł, to się nawet do Reprezentacji nie przyznają.

0

Rabiot ma dużo lepszą technikę niż Ivan. Wzrost może mylić, ale takie są fakty.

0

Rabiot pasuje do Barcelony i Wilian też, ale Brazylijczyk już ma 30 lat i się nie opłaca go kupować za taką cenę.

0

Rabiot gra w PSG i niby jest nieosiągalny, ale to jest ostatnia szansa zarobku na nim, bo za rok odejdzie za darmo. Lepiej zarobić 30-40 mln Euro niż za rok 0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?