Zostałeś zmiażdżony argumentami przez użytkownika Pawelsky. Czego chcesz więcej? Musisz bronić tego złodzieja i oszusta? Jeśli uważasz, że Tusk nie ma powiązania z Amber Gold, to dalsza dyskusja nie ma z Tobą sensu.
Zawsze się znajdą jacyś Janusze. Oni jakbyśmy grali w Ćwierćfinale, to by gadali, że zawsze wierzyli, a teraz jak Turniej nie wyszedł, to się nawet do Reprezentacji nie przyznają.
Rabiot gra w PSG i niby jest nieosiągalny, ale to jest ostatnia szansa zarobku na nim, bo za rok odejdzie za darmo. Lepiej zarobić 30-40 mln Euro niż za rok 0.
0
Jakby ci się miał rozpisać o tym wszystkim, to by nie starczyło dnia. Wystarczy wejść w google i o tym poczytać.
3
Zostałeś zmiażdżony argumentami przez użytkownika Pawelsky. Czego chcesz więcej? Musisz bronić tego złodzieja i oszusta? Jeśli uważasz, że Tusk nie ma powiązania z Amber Gold, to dalsza dyskusja nie ma z Tobą sensu.
0
Nie.
1
To nie myśl za dużo.
13
Piłkarze Atletico, Realu i Barcelony bedą Mistrzami Świata, to jest pewne.
0
No i co nas obchodzi Argentyna?
0
Chorwaci wygrali 2 razy w karnych, ale teraz wygrywają bedąc lepszymi w dogrywce.
0
Chyba jednak nie.
0
Zmartwychwstanę na kacu!
0
Tak jak Roma?
1
Chorwacja gra dużo lepiej. Porównanie z dupy.
0
Hahahaha.
12
Znowu te bajeczki o tym, że PSG kupiło Neymara w zemście, bo chcieliśmy Verratttiego?
1
Zdawałeś przy facecie czy kobiecie?
1
Giroud to poziom Gignaca, tylko tyle, że Socjopata całkiem dobrze trolluje i gada bzdury o Giroud.
10
I zapłacą 400 mln Euro? Daj sobie spokój.
9
Giroud można zmienić.
1
Powinien grać Dembele za Giroud.
0
To raczej kolejny wymysł Sportu, że Pique będzie dalej grał w Reprezentacji. Chyba, że go Lucho przekona.
0
Ale nie odszdł z Realu w dobrych okolicznościach i można uznać, że jest antymadristą, co już kiedyś pokazywał
0
No, jakby wyszło, że to jest nie jego dziecko, to jest rozgrzeszony.
0
Zdradziłeś ją? Martwisz się jakbyś ją zdradził. Upiłeś się, bo ci się dziecko urodziło. Jeśli jest normalna powinna zrozumieć.
1
Mbappe zaliczył 35/h z Urugwajem.
11
Oglądam właśnie Wołyń i dawno nie miałem na filmie takich dreszczy.
0
Jeszcze nie było oficjalnej informacji naszego klubu, a już robicie tragedię.
23
Nie znasz się.
1
Zawsze się znajdą jacyś Janusze. Oni jakbyśmy grali w Ćwierćfinale, to by gadali, że zawsze wierzyli, a teraz jak Turniej nie wyszedł, to się nawet do Reprezentacji nie przyznają.
0
Rabiot ma dużo lepszą technikę niż Ivan. Wzrost może mylić, ale takie są fakty.
0
Rabiot pasuje do Barcelony i Wilian też, ale Brazylijczyk już ma 30 lat i się nie opłaca go kupować za taką cenę.
0
Rabiot gra w PSG i niby jest nieosiągalny, ale to jest ostatnia szansa zarobku na nim, bo za rok odejdzie za darmo. Lepiej zarobić 30-40 mln Euro niż za rok 0.