Kapitanem klubu może być, bo jest burakiem i ten klub do niego pasuje, ale kapitanem mojej ulubionej Reprezentacji nie powinien być, bo to wstyd. Liczę, że Lucho mu zabierze opaskę.
Ja też jestem za pozbyciem się i dobre sparingi tego nie zmieniają. Rafinha był jedną nogą w Interze i wtedy 3/4.użytkowników się cieszyło z 35 mln, a teraz jak Inter go nie chciał, to chcą żeby został, bo się wyróżnił w 2 meczach towarzyskich mając obok siebie dzieciaków.
Vidal może być zmiennikiem Busquetsa i wtedy Arthur dostanie więcej czasu gry, ale jeśli Valverde będzie słabo rotował, to kiepsko będzie dla nowych nabytków i młodego Mirandy. Valverde podobno jeszcze chce pogrzebać La Masie kupnem LO. Nie wiem po co był sprzedawany Digne, jakby to była prawda.
Coutinho w te pół roku dał więcej niż Iniesta przez 2 ostatnie sezony. Ja też uwielbiam Iniestę, bo to nasza Legenda, ale już nie dawał 1/3 tego co dawał za najlepszych czasów.
Jaja będą jak Valverde będzie chciał LO i sprowadzą jakiegoś byle grajka, co będzie grał po 15 meczy w sezonie i taki Miranda podzieli los innych zmarnowanych talentów lub odejdzie i odkupimy go za 3-4 lata za grube miliony. Co do Puiga, to niestety mamy za duży przesyt w pomocy, a jeszcze musimu sprzedać Gomesa, Denisa i Rafinhe.
Tu nie chodzi o pomoc, a o zaangażowanie, bo taki Real wygrał LM 3 razy z rzędu mając za Napastnika słabego Benzeme i Ronaldo, który już nie był w takiej formie jak kiedyś. Jak zagramy podobnie jak z Romą, to z LM będziemy odpadać, co roku w 1/4.
Po transferze Arthura nie można było marzyć o Pogbie lub Thiago, a teraz po transferze Vidala, to już kompletnie. Teraz trzeba poszukać chętnych na Gomesa, Denisa lub Rafinhe.
No, właśnie. Ja to bym się bardziej nóg czepiał, bo są jak wykałaczki, ale Sergio zawsze był postury anorektyka, a i tak był jednym z najlepszych na swojej pozycji i warunki mu nie przeszkadzały.
Bardzo dobra wiadomość dla Mirandy, to odejście Dignea. Francuz przez te 2 sezony gry u nas był solidnym rezerwowym, wiadomo przecież, że nie wygryzłby Alby, ale i tak mu dziękuje za te 2 sezony.
24
Kapitanem klubu może być, bo jest burakiem i ten klub do niego pasuje, ale kapitanem mojej ulubionej Reprezentacji nie powinien być, bo to wstyd. Liczę, że Lucho mu zabierze opaskę.
2
Ja też jestem za pozbyciem się i dobre sparingi tego nie zmieniają. Rafinha był jedną nogą w Interze i wtedy 3/4.użytkowników się cieszyło z 35 mln, a teraz jak Inter go nie chciał, to chcą żeby został, bo się wyróżnił w 2 meczach towarzyskich mając obok siebie dzieciaków.
0
Vidal może być zmiennikiem Busquetsa i wtedy Arthur dostanie więcej czasu gry, ale jeśli Valverde będzie słabo rotował, to kiepsko będzie dla nowych nabytków i młodego Mirandy. Valverde podobno jeszcze chce pogrzebać La Masie kupnem LO. Nie wiem po co był sprzedawany Digne, jakby to była prawda.
0
Po tym co widziałem w sparingach, wolałbym żeby Rakitic został i żeby Arthur rywalizował z nim o miejsce w składzie.
0
Przyjście Pogby oznaczałoby pożegnanie Rakitica i przystopowanie rozwoju Arthura.
4
Ciekawe jaki numer dostanie.
0
No właśnie obecna kadra jest lepsza od tej z Grudnia.
0
Jakoś Cuenca grał w Półfinale LM z Chelsea.
0
Coutinho w te pół roku dał więcej niż Iniesta przez 2 ostatnie sezony. Ja też uwielbiam Iniestę, bo to nasza Legenda, ale już nie dawał 1/3 tego co dawał za najlepszych czasów.
1
Uważam, że Xbox bardziej się nadaje do Fify.
10
Jaja będą jak Valverde będzie chciał LO i sprowadzą jakiegoś byle grajka, co będzie grał po 15 meczy w sezonie i taki Miranda podzieli los innych zmarnowanych talentów lub odejdzie i odkupimy go za 3-4 lata za grube miliony. Co do Puiga, to niestety mamy za duży przesyt w pomocy, a jeszcze musimu sprzedać Gomesa, Denisa i Rafinhe.
1
Tam nie miał wyboru.
0
Dobrze że jutro wolne.
0
Marketingowo i praktycznie z wszystkim. Żadna gra piłkarska nie ma podjazdu do Fify.
0
Tu nie chodzi o pomoc, a o zaangażowanie, bo taki Real wygrał LM 3 razy z rzędu mając za Napastnika słabego Benzeme i Ronaldo, który już nie był w takiej formie jak kiedyś. Jak zagramy podobnie jak z Romą, to z LM będziemy odpadać, co roku w 1/4.
0
Po transferze Arthura nie można było marzyć o Pogbie lub Thiago, a teraz po transferze Vidala, to już kompletnie. Teraz trzeba poszukać chętnych na Gomesa, Denisa lub Rafinhe.
0
A wiesz, że chciałby być gdzieś w TOP 3 pod względem płac.
0
120 mln Euro, to minimum, a oni chcą nam podobno dać Ramseya + kasę.
1
No, właśnie. Ja to bym się bardziej nóg czepiał, bo są jak wykałaczki, ale Sergio zawsze był postury anorektyka, a i tak był jednym z najlepszych na swojej pozycji i warunki mu nie przeszkadzały.
2
Kovacic to nawet nie zbliżył się do poziomu Modricia i myślę, że Real byłby głupi, jakby sprzedali Mózg drużyny, który się przyczynił do 4 LM w 5 lat.
0
Bardzo dobra wiadomość dla Mirandy, to odejście Dignea. Francuz przez te 2 sezony gry u nas był solidnym rezerwowym, wiadomo przecież, że nie wygryzłby Alby, ale i tak mu dziękuje za te 2 sezony.
1
Na Twoim miejscu bym przeprosił i cieszył się, że bana nie było.
0
U mnie w rodzinie przeważnie w wieku 19-22 lat, ale ja na pewno się tak szybko nie ożenię.
1
U Kloppa chłopak będzie jeszcze lepszy.
0
MARCA niech się lepiej zajmie transferami swojego klubu.
0
Jest stawiany wyżej od Semedo, bo jest wychowankiem i gra w tym klubie sporo dłużej niż Portugalczyk i tylko dlatego.
0
Abidal wcześniej miał być dyrektorem sportowym i to jeszcze jak Laporta startował 3 lata temu, więc na biznesie i transferach się musi znać.
0
Jakby Segura załatwiał transfery, to byśmy mieli samych Wilianów i innych dziadków. On się kompletnie nie zna na transferach i go zawodnicy nie lubią.
0
Ale bramkę Realowi strzelił i to się liczy.
2
Wydaję mi się, że Coutinho będzie grał w pomocy.