24

Kapitanem klubu może być, bo jest burakiem i ten klub do niego pasuje, ale kapitanem mojej ulubionej Reprezentacji nie powinien być, bo to wstyd. Liczę, że Lucho mu zabierze opaskę.

2

Ja też jestem za pozbyciem się i dobre sparingi tego nie zmieniają. Rafinha był jedną nogą w Interze i wtedy 3/4.użytkowników się cieszyło z 35 mln, a teraz jak Inter go nie chciał, to chcą żeby został, bo się wyróżnił w 2 meczach towarzyskich mając obok siebie dzieciaków.

0

Vidal może być zmiennikiem Busquetsa i wtedy Arthur dostanie więcej czasu gry, ale jeśli Valverde będzie słabo rotował, to kiepsko będzie dla nowych nabytków i młodego Mirandy. Valverde podobno jeszcze chce pogrzebać La Masie kupnem LO. Nie wiem po co był sprzedawany Digne, jakby to była prawda.

0

Po tym co widziałem w sparingach, wolałbym żeby Rakitic został i żeby Arthur rywalizował z nim o miejsce w składzie.

0

Przyjście Pogby oznaczałoby pożegnanie Rakitica i przystopowanie rozwoju Arthura.

4

Ciekawe jaki numer dostanie.

0

No właśnie obecna kadra jest lepsza od tej z Grudnia.

0

Jakoś Cuenca grał w Półfinale LM z Chelsea.

0

Coutinho w te pół roku dał więcej niż Iniesta przez 2 ostatnie sezony. Ja też uwielbiam Iniestę, bo to nasza Legenda, ale już nie dawał 1/3 tego co dawał za najlepszych czasów.

1

Uważam, że Xbox bardziej się nadaje do Fify.

10

Jaja będą jak Valverde będzie chciał LO i sprowadzą jakiegoś byle grajka, co będzie grał po 15 meczy w sezonie i taki Miranda podzieli los innych zmarnowanych talentów lub odejdzie i odkupimy go za 3-4 lata za grube miliony. Co do Puiga, to niestety mamy za duży przesyt w pomocy, a jeszcze musimu sprzedać Gomesa, Denisa i Rafinhe.

1

Tam nie miał wyboru.

0

Dobrze że jutro wolne.

0

Marketingowo i praktycznie z wszystkim. Żadna gra piłkarska nie ma podjazdu do Fify.

0

Tu nie chodzi o pomoc, a o zaangażowanie, bo taki Real wygrał LM 3 razy z rzędu mając za Napastnika słabego Benzeme i Ronaldo, który już nie był w takiej formie jak kiedyś. Jak zagramy podobnie jak z Romą, to z LM będziemy odpadać, co roku w 1/4.

0

Po transferze Arthura nie można było marzyć o Pogbie lub Thiago, a teraz po transferze Vidala, to już kompletnie. Teraz trzeba poszukać chętnych na Gomesa, Denisa lub Rafinhe.

0

A wiesz, że chciałby być gdzieś w TOP 3 pod względem płac.

0

120 mln Euro, to minimum, a oni chcą nam podobno dać Ramseya + kasę.

1

No, właśnie. Ja to bym się bardziej nóg czepiał, bo są jak wykałaczki, ale Sergio zawsze był postury anorektyka, a i tak był jednym z najlepszych na swojej pozycji i warunki mu nie przeszkadzały.

2

Kovacic to nawet nie zbliżył się do poziomu Modricia i myślę, że Real byłby głupi, jakby sprzedali Mózg drużyny, który się przyczynił do 4 LM w 5 lat.

0

Bardzo dobra wiadomość dla Mirandy, to odejście Dignea. Francuz przez te 2 sezony gry u nas był solidnym rezerwowym, wiadomo przecież, że nie wygryzłby Alby, ale i tak mu dziękuje za te 2 sezony.

1

Na Twoim miejscu bym przeprosił i cieszył się, że bana nie było.

0

U mnie w rodzinie przeważnie w wieku 19-22 lat, ale ja na pewno się tak szybko nie ożenię.

1

U Kloppa chłopak będzie jeszcze lepszy.

0

MARCA niech się lepiej zajmie transferami swojego klubu.

0

Jest stawiany wyżej od Semedo, bo jest wychowankiem i gra w tym klubie sporo dłużej niż Portugalczyk i tylko dlatego.

0

Abidal wcześniej miał być dyrektorem sportowym i to jeszcze jak Laporta startował 3 lata temu, więc na biznesie i transferach się musi znać.

0

Jakby Segura załatwiał transfery, to byśmy mieli samych Wilianów i innych dziadków. On się kompletnie nie zna na transferach i go zawodnicy nie lubią.

0

Ale bramkę Realowi strzelił i to się liczy.

2

Wydaję mi się, że Coutinho będzie grał w pomocy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?