3

I najczęściej mówią, to ludzię, którzy nie mają pięniedzy i zazdroszczą innej osobie.

1

Również jeśli Suarez będzie się kopał po czole dalej, to Valverde może wreszcie pójdzie po rozum do głowy, wywali Urugwajczyka ze składu i ustawi na 9 Messiego. Przecież Messi na 9 strzelił kiedyś 50 goli w samej lidze i 46 w następnym sezonie. Dzięki temu będziemy mogli zobaczyć Malcoma i Dembele razem na boisku.

0

"Będziesz jeszcze tęsknił za szkołą." Jakby to powiedział mój Ś.P dziadek.

0

Mnie bardziej raził w 17, bo w 18 w ogóle nie grałem kariery klubami Hiszpańskimi, tylko Liverpoolem lub RB Lipsk.

2

Wielki minus Fify 19, to z pewnością właśnie brak stadionu Mistrza Hiszpanii.

15

A PES zasługuje? Hahaha.

2

Taki bramkarz powinien mieć bardzo dużo ofert, ale cieszę się, że zostaje.

0

Tu z tym Ter Stegenem pojechałeś. To był najlepszy bramkarz poprzedniego sezonu La Liga i jest aktualnie jednym z najlepszych Bramkarzy na świecie.

1

Ale wygrzebywać mecz z przed prawie 10 lat, to głupota, a szczególnie, że Barcelonie sędzia zabrał rok później Finał LM.

0

Zagłębie lanię od Lecha i 3 pkt do tej pory zebrane w Lidze. Prędzej Miedź się utrzyma.

1

Innaczej się tych ludzi nie da nazwać.

0

Ciekawe co na to wszystko szef kiboli Legi Staruch?

0

Mój Huawei Y 5 ma ponad 2 lata, a naładuje się w 3 godz na 100%, ale szybko się rozładowuje nie jak na początku.

0

Widać, że towar wszedł tam gdzie trzeba :D

2

"Rotacje" to jest kluczowe słowo jeśli chodzi o wygranie LM.

6

Messi maksymalnie 4 kolejki przegapi. Na jakieś większe rotacje z nim czy z Suarezem bym nie liczył. Jeszcze Rakitic zagra z 3 ligowcem w Pucharze Króla.

0

No, właśnie i powinien być trochę większy.

0

Myślałem, że to kapsle z piwa.

0

Wypisz wymaluj mój sąsiad z góry. Ta sama fryzura, zarost i podobna wiedza o piłce.

1

Lepiej żeby odszedł teraz niż za 2 lata za darmo.

1

Na każdej stronie piłkarskiej tak jest. Idioci są wszędzie, wystarczy zobaczyć co pisali tu ostatnio o Dembele

1

Liga Angielska nie jest lepsza, ale ciekawsza. Bo beniaminki dostają więcej kasy niż średniaki La Liga. Atletico, Sevilla, Real, Barca notorycznie robili w Europejskich rozgrywkach miazgę z Liverpoolu, United i City.

2

Sport jak zwykle dno.

0

A coś się kiedyś przechwalali, bo wliczali Puchar Interkontynetalny w KMŚ i że są rekordzistami.

1

Ceferin mina pogrzebowa.

0

Gra wrzutkami nie zaczęła się od Zidane, ale od Ancelottiego. Już jest 4 trener, a oni dalej grają na wrzutki.

9

Borek złapał oddech, bo mogło być jeszcze gorzej.

0

Bramkarz wleciał by z tą piłką do bramki, to była bomba.

5

Borek jest tak stronniczy jakby komentował mecze Polski. Tam można było zrozumieć, ale tutaj komentuje gorzej niż Mirosławski.

0

Marcelo czekał chyba na karnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?