Również jeśli Suarez będzie się kopał po czole dalej, to Valverde może wreszcie pójdzie po rozum do głowy, wywali Urugwajczyka ze składu i ustawi na 9 Messiego. Przecież Messi na 9 strzelił kiedyś 50 goli w samej lidze i 46 w następnym sezonie. Dzięki temu będziemy mogli zobaczyć Malcoma i Dembele razem na boisku.
Messi maksymalnie 4 kolejki przegapi. Na jakieś większe rotacje z nim czy z Suarezem bym nie liczył. Jeszcze Rakitic zagra z 3 ligowcem w Pucharze Króla.
Liga Angielska nie jest lepsza, ale ciekawsza. Bo beniaminki dostają więcej kasy niż średniaki La Liga. Atletico, Sevilla, Real, Barca notorycznie robili w Europejskich rozgrywkach miazgę z Liverpoolu, United i City.
3
I najczęściej mówią, to ludzię, którzy nie mają pięniedzy i zazdroszczą innej osobie.
1
Również jeśli Suarez będzie się kopał po czole dalej, to Valverde może wreszcie pójdzie po rozum do głowy, wywali Urugwajczyka ze składu i ustawi na 9 Messiego. Przecież Messi na 9 strzelił kiedyś 50 goli w samej lidze i 46 w następnym sezonie. Dzięki temu będziemy mogli zobaczyć Malcoma i Dembele razem na boisku.
0
"Będziesz jeszcze tęsknił za szkołą." Jakby to powiedział mój Ś.P dziadek.
0
Mnie bardziej raził w 17, bo w 18 w ogóle nie grałem kariery klubami Hiszpańskimi, tylko Liverpoolem lub RB Lipsk.
2
Wielki minus Fify 19, to z pewnością właśnie brak stadionu Mistrza Hiszpanii.
15
A PES zasługuje? Hahaha.
2
Taki bramkarz powinien mieć bardzo dużo ofert, ale cieszę się, że zostaje.
0
Tu z tym Ter Stegenem pojechałeś. To był najlepszy bramkarz poprzedniego sezonu La Liga i jest aktualnie jednym z najlepszych Bramkarzy na świecie.
1
Ale wygrzebywać mecz z przed prawie 10 lat, to głupota, a szczególnie, że Barcelonie sędzia zabrał rok później Finał LM.
0
Zagłębie lanię od Lecha i 3 pkt do tej pory zebrane w Lidze. Prędzej Miedź się utrzyma.
1
Innaczej się tych ludzi nie da nazwać.
0
Ciekawe co na to wszystko szef kiboli Legi Staruch?
0
Mój Huawei Y 5 ma ponad 2 lata, a naładuje się w 3 godz na 100%, ale szybko się rozładowuje nie jak na początku.
0
Widać, że towar wszedł tam gdzie trzeba :D
2
"Rotacje" to jest kluczowe słowo jeśli chodzi o wygranie LM.
6
Messi maksymalnie 4 kolejki przegapi. Na jakieś większe rotacje z nim czy z Suarezem bym nie liczył. Jeszcze Rakitic zagra z 3 ligowcem w Pucharze Króla.
0
No, właśnie i powinien być trochę większy.
0
Myślałem, że to kapsle z piwa.
0
Wypisz wymaluj mój sąsiad z góry. Ta sama fryzura, zarost i podobna wiedza o piłce.
1
Lepiej żeby odszedł teraz niż za 2 lata za darmo.
1
Na każdej stronie piłkarskiej tak jest. Idioci są wszędzie, wystarczy zobaczyć co pisali tu ostatnio o Dembele
1
Liga Angielska nie jest lepsza, ale ciekawsza. Bo beniaminki dostają więcej kasy niż średniaki La Liga. Atletico, Sevilla, Real, Barca notorycznie robili w Europejskich rozgrywkach miazgę z Liverpoolu, United i City.
2
Sport jak zwykle dno.
0
A coś się kiedyś przechwalali, bo wliczali Puchar Interkontynetalny w KMŚ i że są rekordzistami.
1
Ceferin mina pogrzebowa.
0
Gra wrzutkami nie zaczęła się od Zidane, ale od Ancelottiego. Już jest 4 trener, a oni dalej grają na wrzutki.
9
Borek złapał oddech, bo mogło być jeszcze gorzej.
0
Bramkarz wleciał by z tą piłką do bramki, to była bomba.
5
Borek jest tak stronniczy jakby komentował mecze Polski. Tam można było zrozumieć, ale tutaj komentuje gorzej niż Mirosławski.
0
Marcelo czekał chyba na karnego.