Tylko, że Silva w idealnym wieku kończy karierę w Reprezentacji za 2 lata kibice by gadali, że za późno zakończył, a tak było z Xavim, który powinien skończyć po EURO 2012 jako zwycięsca.
Nie róbmy z Guardioli rekina taktyki, bo LM ostatnio widział w 2011 roku, a w Bayernie dostawał taktyczne baty od Ancelottiego, Enrique i Simeone, a w City od Monaco i ostatnio od Liverpoolu.
Dostali w tym roku i w tamtym od Monaco, a robili z nich faworytów, bo udało im się wygrać z nami 3-1. Gdyby Gomes wykorzystał sytuacje na 1-2, to City nie wygrałoby tamtego meczu.
Tak i ty niby trenowałeś z Bednarzem? Takie bajki, to opowiadaj, ale nie tutaj. Byli tutaj już różni, co próbowali zabłysnąć gadką, że kim oni nie są, ale tutaj daruj sobie.
Wygodniej jest zdecydowanie i lepiej nie mieć brody. Messi z brodą wygląda starzej. 4 dni bez golenia, to maksymalnie, bo później twarz swędzi. Ja nie wiem jak ci brodacze się mogą przyzwyczaić.
Obecnie Munir nie byłby gorszy od Suareza, ale wiadomo jest w drużynie nikim ważnym, to Valverde na niego nie postawi, to nie on co wakacje jest z Messim na Ibizie.
Jeśli zagra kolejne mecze na takim poziomie, to liczę, że Valverde zrobi wyjątek dla dobra drużyny i go posadzi na ławie. Dobro druźyny jest najważniejsze, a nie 1 zawodnika. Jakbyśmy przegrali, to by były jeszcze większe pretensje do Suareza, a wynik wszystko zamazał. Największym winnym nie jest Urugwajczyk, ale trener, który widzi co zawodnik wyprawia i jeszcze go trzyma.
Ja rozumiem, że tylko Messi ma tutaj wyższy status od Suareza, ale każdy imny piłkarz jakby zagrał taki kryminał, to by siedział na ławce, aż trener by go ułaskawił i pozwolił mu grać. Trener powinien ustawić Messiego na 9 i ustawić skrzydła Dembele i Malcomem
Arthur ma spore szansę wejść w miejsce Xaviego. Trochę przesadziłem mówiąc o tym po sparingach, ale dzisiaj próbował rozgrywać i Messi nie musiał się tyle cofać, co zwykle. Dalej jednak nie rozumiem jak można twierdzić, że Rafinha, to zawodnik na ten klub.
1
Benzema spektakuralny, to ja mam jeszczw szansę grać w Barcy.
8
Mam tylko cichą nadzieję, że Borek nie będzie komentował naszych spotkań.
1
Ronaldo conajmniej połowę kontr stopował bezsensownymi zwodami i musiał cofnąć do tyłu, a teraz Real gra dużo szybciej.
0
Porąbało chyba Oblaka teraz.
0
Real widocznie lepszy od Atletico.
1
Dlatego najlepiej postawić na Mirandę.
4
Tylko, że Silva w idealnym wieku kończy karierę w Reprezentacji za 2 lata kibice by gadali, że za późno zakończył, a tak było z Xavim, który powinien skończyć po EURO 2012 jako zwycięsca.
0
Nawałka dawał radę.
1
Nie róbmy z Guardioli rekina taktyki, bo LM ostatnio widział w 2011 roku, a w Bayernie dostawał taktyczne baty od Ancelottiego, Enrique i Simeone, a w City od Monaco i ostatnio od Liverpoolu.
0
Jak City nie dostanie znowu batów w LM, to można powiedzieć, że to ekipa na LM, a teraz, to drużyna taka jak Bayern, czyli tylko na krajowego Mistrza.
0
To byśmy rzeczywiście zostali drugim Milanem.
2
Hit tego roku według mnie i lepsze niż ta lama.
0
Zawsze się można podszyć.
0
Bo wiele osób pisało tutaj różne rzeczy i trudno wierzyć.
1
Dostali w tym roku i w tamtym od Monaco, a robili z nich faworytów, bo udało im się wygrać z nami 3-1. Gdyby Gomes wykorzystał sytuacje na 1-2, to City nie wygrałoby tamtego meczu.
1
Tak i ty niby trenowałeś z Bednarzem? Takie bajki, to opowiadaj, ale nie tutaj. Byli tutaj już różni, co próbowali zabłysnąć gadką, że kim oni nie są, ale tutaj daruj sobie.
3
A będzie LM i znowu baty.
1
Który piłkarz tak miał?
1
Coutinho na pewno będzie grał i mam nadzieję, że wrócimy fo starego dobrego 4 3 3.
0
Wygodniej jest zdecydowanie i lepiej nie mieć brody. Messi z brodą wygląda starzej. 4 dni bez golenia, to maksymalnie, bo później twarz swędzi. Ja nie wiem jak ci brodacze się mogą przyzwyczaić.
3
Obecnie Munir nie byłby gorszy od Suareza, ale wiadomo jest w drużynie nikim ważnym, to Valverde na niego nie postawi, to nie on co wakacje jest z Messim na Ibizie.
0
Jeśli zagra kolejne mecze na takim poziomie, to liczę, że Valverde zrobi wyjątek dla dobra drużyny i go posadzi na ławie. Dobro druźyny jest najważniejsze, a nie 1 zawodnika. Jakbyśmy przegrali, to by były jeszcze większe pretensje do Suareza, a wynik wszystko zamazał. Największym winnym nie jest Urugwajczyk, ale trener, który widzi co zawodnik wyprawia i jeszcze go trzyma.
29
Ja rozumiem, że tylko Messi ma tutaj wyższy status od Suareza, ale każdy imny piłkarz jakby zagrał taki kryminał, to by siedział na ławce, aż trener by go ułaskawił i pozwolił mu grać. Trener powinien ustawić Messiego na 9 i ustawić skrzydła Dembele i Malcomem
16
Arthur ma spore szansę wejść w miejsce Xaviego. Trochę przesadziłem mówiąc o tym po sparingach, ale dzisiaj próbował rozgrywać i Messi nie musiał się tyle cofać, co zwykle. Dalej jednak nie rozumiem jak można twierdzić, że Rafinha, to zawodnik na ten klub.
0
Pewnie i niech się znęca nad naszymi oczami.
0
A co ma Messi do Suareza? Jakbyśmy sprowadzili Francuza, to pewnie Suarez by usiadł na ławie lub odszedł, ale bardziej stawiam to drugie.
0
Jakbyśmy jednak kupili Griezmana, to byśmy uratowali pozycję ŚN, ale pewnie Suarez by odszedł, bo by nie miał w obecnej formie szans z Francuzem.
0
Suarez to powimien poćwiczyć przyjęcie. Tego się uczą 6 latki. To wstyd jak na takiej klasy zawodnika.
1
A Busquets, to co?
0
To jest obok Messiego najbardziej uwielbiany piłkarz na La Rambli.