Co wyjściowa 11 ma się zgrywać skoro znają się jak łyse konię. Zmienić Dembele na Neymara, Coutinho na Iniestę i 2 lata temu wyjściowy skład wyglądał tak samo. To nowe nabytki potrzebują zgrania jak Vidal, Malcom, Arthur i Lenglet. Broniłem Ernesta dość długo, ale jak się boi wystawić na Huesce, która 3 lata temu grała w 3 lidze, to szkoda gadać.
Dobrze by było dla naszego Ter Stegena, ale Neuer nawet jak nie grał przez prawie caly sezon był pierwszym wyborem na MŚ i tak niestety zostanie. No, chyba że Loew odejdzie.
Według was można się zatruć wodą? Bo jakieś 3 dni temu kupiłem wodę 1,5 l Kryniczanke wapniowo-magnezową i właśnie od 3 dni piję tą wodę i się kiepsko czuję. Nudności, wymioty, czasami mnie głowa boli, brak apetytu i ogólnie jestem jakiś osłabiony. Dzisiaj rano napiłem się tej wody i mnie tak ma pawia wzięło, że masakra. Wiem, że to może być od tej wody.
Przykro to się patrzy na ludzi, którzy nie potrafią poświęcić kilkunastu sekund, żeby zobaczyć gdzie jest losowanie. I tak wygląda wszystko. "Gdzie zobaczę mecz? " i inne pytania.
Grosicki nawet jak był formie, to sił mu starczyło do 65-70 minuty, bo póżniej już mogli go przypiąć do sprzętu podtrzymującego życie, a teraz jest jeszcze bardziej wkurzający, bo jest bez formy i narzeka na brak powołania.
To będzie cały czas tłumaczone tą potrzebą rytmu na najważniejsze spotkania, a później znowu będzie skład w Ćwierćfinale LM miał problem i to nawet z najgorszym teoretycznie zespołem.
Akurat SeeleyBooth ma rację. Tak tutaj było i się tłumaczyli w głupi sposób, że mogą kibicować komu chcą. Nie chcę mi się przewijać komentarze, bo to było 2 miesiące temu.
5
Co wyjściowa 11 ma się zgrywać skoro znają się jak łyse konię. Zmienić Dembele na Neymara, Coutinho na Iniestę i 2 lata temu wyjściowy skład wyglądał tak samo. To nowe nabytki potrzebują zgrania jak Vidal, Malcom, Arthur i Lenglet. Broniłem Ernesta dość długo, ale jak się boi wystawić na Huesce, która 3 lata temu grała w 3 lidze, to szkoda gadać.
0
Dobrze by było dla naszego Ter Stegena, ale Neuer nawet jak nie grał przez prawie caly sezon był pierwszym wyborem na MŚ i tak niestety zostanie. No, chyba że Loew odejdzie.
1
W Realu tak, a teraz w Juve będzie mu ciężko, bo tam praktycznie każdy może strzelić gola.
3
Daj sobie już spokój z tym Giroud. Śmieszne to było może na Mundialu.
0
Źle ubrał słowa i teraz go hejtują. Nic dziwnego w tym nie ma.
3
Nie jesteś kibicem Realu, ale Ronaldo. Ciężko będzie ci się z tym pogodzić, ale taka prawda.
1
Ja tam każdy taki ból smarowałem Altacetem i pomagało.
0
Serio tak powiedział?
2
EA z Battlefieldem 1 zrobiła jedną z najlepszych strzelanek.
0
Mendes (agent Ronaldo) płacze, że CR powinien dostać nagrodę.
1
Te 2 słabsze drużyny z grupy D są szykowane dla Bayernu i City w 1/8. Te 2 kluby mają ostatnio szczęście w losowaniach w 1/8.
1
Psg, Napoli i Liverpool, to jest grupa śmierci.
1
Dalej dostaje nagrody za 2014 rok, to są jaja.
18
Borek to pewnie relacjonuje z ręką w gaciach.
0
Tu akurat AS mógł mieć rację, bo Samper się już nigdzie nie wybiera, bo za mało czasu zostało.
2
Ty świntuszku ty :D
0
Właśnie ją wylałem. Nie będę już kupował eksperymentów.
0
Według was można się zatruć wodą? Bo jakieś 3 dni temu kupiłem wodę 1,5 l Kryniczanke wapniowo-magnezową i właśnie od 3 dni piję tą wodę i się kiepsko czuję. Nudności, wymioty, czasami mnie głowa boli, brak apetytu i ogólnie jestem jakiś osłabiony. Dzisiaj rano napiłem się tej wody i mnie tak ma pawia wzięło, że masakra. Wiem, że to może być od tej wody.
1
Hahahahaha... Marna prowokacja.
1
Przykro to się patrzy na ludzi, którzy nie potrafią poświęcić kilkunastu sekund, żeby zobaczyć gdzie jest losowanie. I tak wygląda wszystko. "Gdzie zobaczę mecz? " i inne pytania.
2
Coś Ci powiem. Uważam, że nie powinno być na stronie zmiany nicku, bo użytkownik by nie był rozpoznawalny i to jest najlepsze na tej stronie.
0
Ta słaba była. Wyszedłbym jak ten rudy.
1
Największa dupa w głupim serialu Szkoła. Ja bym nie potrafił odmówić, a szczególnie, że jestem babiarz.
12
Piękne czasy. Szkoda, że Henry tak późno do nas przyszedł, bo mógł te 2 lata wcześniej.
0
Grosicki nawet jak był formie, to sił mu starczyło do 65-70 minuty, bo póżniej już mogli go przypiąć do sprzętu podtrzymującego życie, a teraz jest jeszcze bardziej wkurzający, bo jest bez formy i narzeka na brak powołania.
11
To że Polki nie dają przy każdej okazji, to nie oznacza, że są gorsze Słowaczek.
0
To będzie cały czas tłumaczone tą potrzebą rytmu na najważniejsze spotkania, a później znowu będzie skład w Ćwierćfinale LM miał problem i to nawet z najgorszym teoretycznie zespołem.
0
Akurat SeeleyBooth ma rację. Tak tutaj było i się tłumaczyli w głupi sposób, że mogą kibicować komu chcą. Nie chcę mi się przewijać komentarze, bo to było 2 miesiące temu.
1
Tottenham myśli, że bez transferów dadzą radę.
7
Śmieszy mnie jedynie, że wstawiają np co piją lub co jedzą. Niedługo zaczną nagrywać sr*anie.