5

Co wyjściowa 11 ma się zgrywać skoro znają się jak łyse konię. Zmienić Dembele na Neymara, Coutinho na Iniestę i 2 lata temu wyjściowy skład wyglądał tak samo. To nowe nabytki potrzebują zgrania jak Vidal, Malcom, Arthur i Lenglet. Broniłem Ernesta dość długo, ale jak się boi wystawić na Huesce, która 3 lata temu grała w 3 lidze, to szkoda gadać.

0

Dobrze by było dla naszego Ter Stegena, ale Neuer nawet jak nie grał przez prawie caly sezon był pierwszym wyborem na MŚ i tak niestety zostanie. No, chyba że Loew odejdzie.

1

W Realu tak, a teraz w Juve będzie mu ciężko, bo tam praktycznie każdy może strzelić gola.

3

Daj sobie już spokój z tym Giroud. Śmieszne to było może na Mundialu.

0

Źle ubrał słowa i teraz go hejtują. Nic dziwnego w tym nie ma.

3

Nie jesteś kibicem Realu, ale Ronaldo. Ciężko będzie ci się z tym pogodzić, ale taka prawda.

1

Ja tam każdy taki ból smarowałem Altacetem i pomagało.

0

Serio tak powiedział?

2

EA z Battlefieldem 1 zrobiła jedną z najlepszych strzelanek.

0

Mendes (agent Ronaldo) płacze, że CR powinien dostać nagrodę.

1

Te 2 słabsze drużyny z grupy D są szykowane dla Bayernu i City w 1/8. Te 2 kluby mają ostatnio szczęście w losowaniach w 1/8.

1

Psg, Napoli i Liverpool, to jest grupa śmierci.

1

Dalej dostaje nagrody za 2014 rok, to są jaja.

18

Borek to pewnie relacjonuje z ręką w gaciach.

0

Tu akurat AS mógł mieć rację, bo Samper się już nigdzie nie wybiera, bo za mało czasu zostało.

2

Ty świntuszku ty :D

0

Właśnie ją wylałem. Nie będę już kupował eksperymentów.

0

Według was można się zatruć wodą? Bo jakieś 3 dni temu kupiłem wodę 1,5 l Kryniczanke wapniowo-magnezową i właśnie od 3 dni piję tą wodę i się kiepsko czuję. Nudności, wymioty, czasami mnie głowa boli, brak apetytu i ogólnie jestem jakiś osłabiony. Dzisiaj rano napiłem się tej wody i mnie tak ma pawia wzięło, że masakra. Wiem, że to może być od tej wody.

1

Hahahahaha... Marna prowokacja.

1

Przykro to się patrzy na ludzi, którzy nie potrafią poświęcić kilkunastu sekund, żeby zobaczyć gdzie jest losowanie. I tak wygląda wszystko. "Gdzie zobaczę mecz? " i inne pytania.

2

Coś Ci powiem. Uważam, że nie powinno być na stronie zmiany nicku, bo użytkownik by nie był rozpoznawalny i to jest najlepsze na tej stronie.

0

Ta słaba była. Wyszedłbym jak ten rudy.

1

Największa dupa w głupim serialu Szkoła. Ja bym nie potrafił odmówić, a szczególnie, że jestem babiarz.

12

Piękne czasy. Szkoda, że Henry tak późno do nas przyszedł, bo mógł te 2 lata wcześniej.

0

Grosicki nawet jak był formie, to sił mu starczyło do 65-70 minuty, bo póżniej już mogli go przypiąć do sprzętu podtrzymującego życie, a teraz jest jeszcze bardziej wkurzający, bo jest bez formy i narzeka na brak powołania.

11

To że Polki nie dają przy każdej okazji, to nie oznacza, że są gorsze Słowaczek.

0

To będzie cały czas tłumaczone tą potrzebą rytmu na najważniejsze spotkania, a później znowu będzie skład w Ćwierćfinale LM miał problem i to nawet z najgorszym teoretycznie zespołem.

0

Akurat SeeleyBooth ma rację. Tak tutaj było i się tłumaczyli w głupi sposób, że mogą kibicować komu chcą. Nie chcę mi się przewijać komentarze, bo to było 2 miesiące temu.

1

Tottenham myśli, że bez transferów dadzą radę.

7

Śmieszy mnie jedynie, że wstawiają np co piją lub co jedzą. Niedługo zaczną nagrywać sr*anie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?