Trzeba też wspomnieć o "kozackiej" obronie. Bardzo dobry w ofensywie, słaby w defensywie Cancelo, przereklamowany Bonucci lub podstarzały Chielini. Trudno przy takiej defensywie nie tracić bramek.
Twoja ignoracja mnie powala. Zobacz jak on wygląda. Conajmniej 10 kg nadwagi i na boisku się porusza jak beton. Przypakowany, to jest Umtiti, a Suarez jest po prostu gruby.
Już nie rób z Realu słabiaka, bo oni aktualnie dominują w LM. Może z dużym szczęściem, a może z pomocą arbitrów, ale jednak. Są w LM cały czas groźni i tyle.
Suarez moż się nie kopał po czole, tak jak z Sevillą, ale nie miał dużo dobrych podań, tak jak pewne osoby mówią. Zaliczył świetne podanie do Messiego przy golu, ale wcześniej z tego jego podania Messi prawie szpagat zrobił. Może już powoli nasz El Pistolero wraca do formy, ale to nie jest jeszcze to.
10
Przecież to jest troll.
0
Trzeba też wspomnieć o "kozackiej" obronie. Bardzo dobry w ofensywie, słaby w defensywie Cancelo, przereklamowany Bonucci lub podstarzały Chielini. Trudno przy takiej defensywie nie tracić bramek.
0
To nie jest twoja sprawa i nie zaglądaj komuś w portfel. Szajs, to właśnie z takie komentarze. Ktoś coś lubi, stać go, to wydaje na to pieniądze.
0
Uwielbiam nocki, bo przynajmniej można pospać. No, chyba, że barany przychodzą z paletami, to wtedy nie ma spania.
0
I dlatego skoro Valverde wie lepiej, to niech się za Suareza weźmie.
0
Jest, ale musisz zapłacić 4 dychy.
3
Twoja ignoracja mnie powala. Zobacz jak on wygląda. Conajmniej 10 kg nadwagi i na boisku się porusza jak beton. Przypakowany, to jest Umtiti, a Suarez jest po prostu gruby.
0
Jakoś nie widzę tutaj tej miłości do Segury. Duża grupa osób uważa go za pasożyta tego klubu.
2
Sposób poruszania się ma jak Xavi i to nie było tylko takie gadanie, to wszystko widać na boisku. Chciałbym żeby się dalej rozwijał.
0
Messi z żadnym Napastnikiem nie rozumiał się tak, jak z Suarezem. A byli Eto o, Henry, Zlatan, Villa, lub w kadrze Tevez, Higuain, Aguero.
1
Już nie rób z Realu słabiaka, bo oni aktualnie dominują w LM. Może z dużym szczęściem, a może z pomocą arbitrów, ale jednak. Są w LM cały czas groźni i tyle.
0
7* razy. 2010, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018.
3
Suarez moż się nie kopał po czole, tak jak z Sevillą, ale nie miał dużo dobrych podań, tak jak pewne osoby mówią. Zaliczył świetne podanie do Messiego przy golu, ale wcześniej z tego jego podania Messi prawie szpagat zrobił. Może już powoli nasz El Pistolero wraca do formy, ale to nie jest jeszcze to.
0
Vinicius to młody szczawik, który nic nie pokazał, a Ceballos to niewypał. Jedynie Asensio pokazał poziom światowy.
0
Mi również. Dlatego skomentuję ten komentarz o Suarezie z dystansem.
0
Jakie baby Madryt?
0
Ty wyjdz, bo gadasz bzdury.
0
Odchodząc od Ligi Hiszpańskiej. Cieszę się, że Polacy rządzą w Włoszech. Milik gol, Stępiński gol i Piątek 4 w Pucharze Włoskim.
1
Mało kreatywny Rakitic rozdał dzisiaj takie 3 podania.
0
Suarez to nie jest obecnie poziom na Barcelonę. Zarówno Denis i Luis.
9
Niech burki dalej szczekają. Barca idzie po obronę Mistrzostwa i po LM.
0
Z Tobą jako kibicem też nie.
0
Jesteś całkiem dobrym trollem.
2
Coutinho za Rakitica i Arthur za Roberto. Trzeba przywrócić kreatywność w pomocy.
2
Coutinho za Rakitica i skład marzeń.
1
Właśnie, tylko Liverpool!
0
Jest dobrym trollem.
1
Widzę że na tej stronie dalej panuje kompleks Ronaldo.
1
Widzę kolejna osoba z kompleksami do Ronaldo.
1
Bonucciego chyba na każdym stadionie wygwizdają.