10

Przecież to jest troll.

0

Trzeba też wspomnieć o "kozackiej" obronie. Bardzo dobry w ofensywie, słaby w defensywie Cancelo, przereklamowany Bonucci lub podstarzały Chielini. Trudno przy takiej defensywie nie tracić bramek.

0

To nie jest twoja sprawa i nie zaglądaj komuś w portfel. Szajs, to właśnie z takie komentarze. Ktoś coś lubi, stać go, to wydaje na to pieniądze.

0

Uwielbiam nocki, bo przynajmniej można pospać. No, chyba, że barany przychodzą z paletami, to wtedy nie ma spania.

0

I dlatego skoro Valverde wie lepiej, to niech się za Suareza weźmie.

0

Jest, ale musisz zapłacić 4 dychy.

3

Twoja ignoracja mnie powala. Zobacz jak on wygląda. Conajmniej 10 kg nadwagi i na boisku się porusza jak beton. Przypakowany, to jest Umtiti, a Suarez jest po prostu gruby.

0

Jakoś nie widzę tutaj tej miłości do Segury. Duża grupa osób uważa go za pasożyta tego klubu.

2

Sposób poruszania się ma jak Xavi i to nie było tylko takie gadanie, to wszystko widać na boisku. Chciałbym żeby się dalej rozwijał.

0

Messi z żadnym Napastnikiem nie rozumiał się tak, jak z Suarezem. A byli Eto o, Henry, Zlatan, Villa, lub w kadrze Tevez, Higuain, Aguero.

1

Już nie rób z Realu słabiaka, bo oni aktualnie dominują w LM. Może z dużym szczęściem, a może z pomocą arbitrów, ale jednak. Są w LM cały czas groźni i tyle.

0

7* razy. 2010, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018.

3

Suarez moż się nie kopał po czole, tak jak z Sevillą, ale nie miał dużo dobrych podań, tak jak pewne osoby mówią. Zaliczył świetne podanie do Messiego przy golu, ale wcześniej z tego jego podania Messi prawie szpagat zrobił. Może już powoli nasz El Pistolero wraca do formy, ale to nie jest jeszcze to.

0

Vinicius to młody szczawik, który nic nie pokazał, a Ceballos to niewypał. Jedynie Asensio pokazał poziom światowy.

0

Mi również. Dlatego skomentuję ten komentarz o Suarezie z dystansem.

0

Jakie baby Madryt?

0

Ty wyjdz, bo gadasz bzdury.

0

Odchodząc od Ligi Hiszpańskiej. Cieszę się, że Polacy rządzą w Włoszech. Milik gol, Stępiński gol i Piątek 4 w Pucharze Włoskim.

1

Mało kreatywny Rakitic rozdał dzisiaj takie 3 podania.

0

Suarez to nie jest obecnie poziom na Barcelonę. Zarówno Denis i Luis.

9

Niech burki dalej szczekają. Barca idzie po obronę Mistrzostwa i po LM.

0

Z Tobą jako kibicem też nie.

0

Jesteś całkiem dobrym trollem.

2

Coutinho za Rakitica i Arthur za Roberto. Trzeba przywrócić kreatywność w pomocy.

2

Coutinho za Rakitica i skład marzeń.

1

Właśnie, tylko Liverpool!

0

Jest dobrym trollem.

1

Widzę że na tej stronie dalej panuje kompleks Ronaldo.

1

Widzę kolejna osoba z kompleksami do Ronaldo.

1

Bonucciego chyba na każdym stadionie wygwizdają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?