0

Valencie i Juve przynajmniej nie będę się denerwował jak nasz odwieczny rywal gromi Romę.

0

Wiedzą kto jest po Messim najlepszy :D

8

Raczej Pique bardziej by się przydał odpoczynek, bo on będzie grał z Totkami, a Umtiti nie.

0

Braki? Bo nie jest w wieku 20 lat na poziomie Messiego?

0

Dobra, wypiłeś kilka piwek i robisz z siebie błazna. Mbappe to za 3-4 lata będzie najlepszy piłkarz na świecie. A ty gadasz jakieś kompletne bzdury.

2

Aktualnie prezentuje podobny poziom jak w Romię.

0

Hahaha. Sorry, ale chyba trollujesz.

0

Panasewicz mądrze gada.

0

Za ładnie to wygląda. Pewnie coś wymyślą żeby zarobić na klientach.

0

Chodziłem w bossie i ciągle myślałem o pornosie.

3

Umówmy się, że 18 na 20 klubów w La Liga byłaby Mistrzem Polski, to tylko pokazuje żałosny poziom Ektraklasy.

1

A teraz grała z jeszcze słabszymi niż 2 lata temu i nawet nie awansowała do LE.

0

Wczoraj mi się dobrze oglądało derby Śląska Zagłębie Sosnowiec-Górnik Zabrze, ale to i tak nie jest poziom jak np Girona-Sociedad, a to są tylko te słabsze kluby La Liga

19

Oddałbym 3 Puchary Króla za 1 LM. Wolałbym żeby Barcelona wygrała dublet z LM niż żeby znowu walczyła o wszystko i nie wygrała LM.

0

20 nie wymieni.

0

Mówienie, że Griezmann to poziom Messiego jest jeszcze większym poziomem ignorancji.

2

Jeśli zostanie rozegrany mecz w Stanach, to Tebas powinien zostać zwolniony.

0

Z tego co oglądałem terminarz, to tylko 1 mecz w LM gramy o tak wczesnej porze. Może się coś zmienić? Czy pozostałe 5 spotkań będzie na 100% o 21.

0

Też szanuję. Każdy ma inny gust. Jakby wszyscy mieli jeden, to by było bez sensu :)

1

Ciężko żeby film był bardziej nudny od książki, ale tutaj ma rację Odesseiron. Przeczytaj streszczenie.

0

Ja zostanę zwolennikiem Fify.

0

Uncharted i God of War są ok, bo grałem u kolegi, który ma PS 4. Ale musiałbym zgłupieć, żeby kupić PS dla 3 gier.

0

Długo się nagrałeś w tego nowego PESa. Wiedziałem, że to dziadostwo. Kolega również żałuje kupna.

0

Te najlepsze czyli jakieś gry dla 8 latków typu Spiderman? Dla 3 gier nie opłaca się kupować PSa.

0

Jak Costa dostanie mniej niż 6 spotkań zawieszenia, to będzie skandal.

3

Sportem też tego nazwać nie można.

2

Można się śmiać, ale Real poza Ronaldo i Modricem powinien zawdzięczać 3 ostatnie LM Casemiro.

2

Pokaż mi aktualnie lepszego bramkarza.

0

To chyba mało oglądałeś Napoli. Hamsik od 2 lat gra przeciętnie i według mnie grał za zasługi. Za Ancelottiego to się wreszcie zmieni, bo szkoda by było Piotra.

1

Sarri mocno stopował rozwój Zielińskiego, a Ancelotti daje mu się wyszaleć, to będzie jego sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?