Wczoraj mi się dobrze oglądało derby Śląska Zagłębie Sosnowiec-Górnik Zabrze, ale to i tak nie jest poziom jak np Girona-Sociedad, a to są tylko te słabsze kluby La Liga
To chyba mało oglądałeś Napoli. Hamsik od 2 lat gra przeciętnie i według mnie grał za zasługi. Za Ancelottiego to się wreszcie zmieni, bo szkoda by było Piotra.
0
Valencie i Juve przynajmniej nie będę się denerwował jak nasz odwieczny rywal gromi Romę.
0
Wiedzą kto jest po Messim najlepszy :D
8
Raczej Pique bardziej by się przydał odpoczynek, bo on będzie grał z Totkami, a Umtiti nie.
0
Braki? Bo nie jest w wieku 20 lat na poziomie Messiego?
0
Dobra, wypiłeś kilka piwek i robisz z siebie błazna. Mbappe to za 3-4 lata będzie najlepszy piłkarz na świecie. A ty gadasz jakieś kompletne bzdury.
2
Aktualnie prezentuje podobny poziom jak w Romię.
0
Hahaha. Sorry, ale chyba trollujesz.
0
Panasewicz mądrze gada.
0
Za ładnie to wygląda. Pewnie coś wymyślą żeby zarobić na klientach.
0
Chodziłem w bossie i ciągle myślałem o pornosie.
3
Umówmy się, że 18 na 20 klubów w La Liga byłaby Mistrzem Polski, to tylko pokazuje żałosny poziom Ektraklasy.
1
A teraz grała z jeszcze słabszymi niż 2 lata temu i nawet nie awansowała do LE.
0
Wczoraj mi się dobrze oglądało derby Śląska Zagłębie Sosnowiec-Górnik Zabrze, ale to i tak nie jest poziom jak np Girona-Sociedad, a to są tylko te słabsze kluby La Liga
19
Oddałbym 3 Puchary Króla za 1 LM. Wolałbym żeby Barcelona wygrała dublet z LM niż żeby znowu walczyła o wszystko i nie wygrała LM.
0
20 nie wymieni.
0
Mówienie, że Griezmann to poziom Messiego jest jeszcze większym poziomem ignorancji.
2
Jeśli zostanie rozegrany mecz w Stanach, to Tebas powinien zostać zwolniony.
0
Z tego co oglądałem terminarz, to tylko 1 mecz w LM gramy o tak wczesnej porze. Może się coś zmienić? Czy pozostałe 5 spotkań będzie na 100% o 21.
0
Też szanuję. Każdy ma inny gust. Jakby wszyscy mieli jeden, to by było bez sensu :)
1
Ciężko żeby film był bardziej nudny od książki, ale tutaj ma rację Odesseiron. Przeczytaj streszczenie.
0
Ja zostanę zwolennikiem Fify.
0
Uncharted i God of War są ok, bo grałem u kolegi, który ma PS 4. Ale musiałbym zgłupieć, żeby kupić PS dla 3 gier.
0
Długo się nagrałeś w tego nowego PESa. Wiedziałem, że to dziadostwo. Kolega również żałuje kupna.
0
Te najlepsze czyli jakieś gry dla 8 latków typu Spiderman? Dla 3 gier nie opłaca się kupować PSa.
0
Jak Costa dostanie mniej niż 6 spotkań zawieszenia, to będzie skandal.
3
Sportem też tego nazwać nie można.
2
Można się śmiać, ale Real poza Ronaldo i Modricem powinien zawdzięczać 3 ostatnie LM Casemiro.
2
Pokaż mi aktualnie lepszego bramkarza.
0
To chyba mało oglądałeś Napoli. Hamsik od 2 lat gra przeciętnie i według mnie grał za zasługi. Za Ancelottiego to się wreszcie zmieni, bo szkoda by było Piotra.
1
Sarri mocno stopował rozwój Zielińskiego, a Ancelotti daje mu się wyszaleć, to będzie jego sezon.