Barca to nie Messi, a 11 zawodników. Mówienie, że to 1 piłkarz, to obrażanie innych świetnych zawodników w naszym klubie. Tylko, że to Messi jest liderem naszej drużyny i najlepszym piłkarzem na śeiecie.
Chelsea w tamtym sezonie akurat nie była problemem. No, chyba tylko na Stamford było trochę gorąco. Z Atletico potrafimy grać tylko w naszych rozgrywkach, a w LM nam nie leży.
Raczej wątpliwe, bo Nacho, Vazquez, Isco, Asensio, to nie Puyol, Pique, Pedro, Iniesta i Xavi. Isco jest najbliżej ich poziomu, ale sam nic nie zrobi. Rozwój Asensio trochę przystopował. Nacho nigdy nie zbliży się do poziomu Pique lub Puyola, a Vazquez pewnego poziomu nie przeskoczy.
W składzie mamy Busquetsa, Albę i Roberto. 3 Hiszpanów na całą 11. Alba nie został powołany, Pique skończył karierę w Reprezentacji i to całkiem słusznie. Roberto nie mieścił się u Del Bosque, Lopetegiego i nie wiadomo jak będzie u Lucho, bo 1 powołanie wiosny nie czyni.
1
Barca to nie Messi, a 11 zawodników. Mówienie, że to 1 piłkarz, to obrażanie innych świetnych zawodników w naszym klubie. Tylko, że to Messi jest liderem naszej drużyny i najlepszym piłkarzem na śeiecie.
1
A co tu hejtować? Głupie komentarze należy ignorować.
1
Suareza nie udało się namówić, a później znowu będzie płakał, że mógł więcej odpoczywać. Mam nadzieję, że nie zagra więcej niż 65 minut.
1
I tak będzie narzekanie, to jest pewne jak po nocy dzień.
0
Chelsea w tamtym sezonie akurat nie była problemem. No, chyba tylko na Stamford było trochę gorąco. Z Atletico potrafimy grać tylko w naszych rozgrywkach, a w LM nam nie leży.
1
Depilacja u kobiet nie jest konieczna. Jak się znajdzie włos w jamie ustnej, to go zawsze można wypluć.
0
Nie tyle fan Argentyny, co fanboy Messiego.
0
Raczej odpada, bo podobno ma mieć nie więcej niż 18 lat, a Wieniawa ma prawie 20.
1
Ona żyje w innym świecie.
0
Daruj sobie takie komentarze.
0
W więzieniu zapłacisz komu trzeba i nic nie mogą ci zrobić. No chyba, że jesteś szarym obywatelem i nie posiadasz takich środków.
0
Ale w więzieniu dostawał jedzenie i nie musiał nanie pracować. W Polsce więzienie i w Rosji, to niebo i ziemia
2
Ile Cantona ma ZP żeby tak mówić? :D
0
Asensio przystopował mocno z rozwojem, ale i tak jest lepszy od Denisa/Rafy razem wziętych.
3
Tylko że jest zmiana czasowa i byśmy musieli Finał oglądać o 3-4 rano, a to są rozgrywki Europejskie. Niech sobie Amerykanie zrobią własną LM czy coś.
0
1 zielony herb= 10 zł.
0
89 z szansą na 90.
1
Rakitic nie grał w dorosłej kadrze Szwajcarów.
0
Wtedy PO to powie, bo oni będą chcieli dać więcej niż 500+. No, jeśli jakimś cudem doszli by do władzy.
1
Coutinho tylko 88?
0
200 zł wygląda trochę słabo, ale 100 jest najładniejsza moim zdaniem.
0
91 to za dużo dla Balea, bo Neymar ma 92, a jednak różnica między nimi jest pod względem umiejętności.
1
Później zobaczę. Dzięki :D
5
Raczej wątpliwe, bo Nacho, Vazquez, Isco, Asensio, to nie Puyol, Pique, Pedro, Iniesta i Xavi. Isco jest najbliżej ich poziomu, ale sam nic nie zrobi. Rozwój Asensio trochę przystopował. Nacho nigdy nie zbliży się do poziomu Pique lub Puyola, a Vazquez pewnego poziomu nie przeskoczy.
0
W składzie mamy Busquetsa, Albę i Roberto. 3 Hiszpanów na całą 11. Alba nie został powołany, Pique skończył karierę w Reprezentacji i to całkiem słusznie. Roberto nie mieścił się u Del Bosque, Lopetegiego i nie wiadomo jak będzie u Lucho, bo 1 powołanie wiosny nie czyni.
5
Wrzucanie kujonów do śmietnika. Ah piękne czasy...
0
Lewy powinien mieć więcej od Higuaina i to jest pewne. Ramos to jakiś żart. Pewnie jakby EA nie miała z nimi kontraktu, to wątpliwe żeby miał 88.
16
Myślisz że jak napiszesz o zmniejszeniu tutaj frekwencji przez szkołę, to jesteś przez to bardziej dorosły?
7
Błaszczykowski już nic z przodu nie daje. Wygląda jak 40 latek, a ma dopiero 33 lata. Udało mu się przeprowadzić 1 akcję na cały mecz.
0
Polska powinna wygrać z Włochami i to jest pewne.