0

"Młody jesteś życia nie znasz. " Takie zdania możesz klepać do kolegów na dworze. Z tym, że powiedziałeś, że młody jestem, to akurat masz rację, ale nie trzeba być starym patrząc na to co wyrabia Merkel w UE czy z Niemcami.

1

Komentarz usunięty

2

Plebania.

1

Rakitic zagra 3 bardzo dobre spotkania i później znowu wróci do słabej/przeciętnej gry. Oby grał dobrze jak najdłużej, ale to raczej nie będzie możliwe, bo już tak miał wiele razy.

2

Arthurowi daleko jeszcze do poziomu Xaviego, ale i tak nie widzę wyjściowej 11 bez niego, a Cou może i ma dużo większy ciąg na bramkę od Iniesty, ale skrzydłowy taki z niego, jak ze mnie abscynent.

1

Cienki może jest, ale i tak byłby jednym z najlepszych arbitrów w La Liga.

0

Wszyscy stawiają na Ter Stegena, ale Loew nie. Nawet mam kilku znajomych kibiców Bayernu i uważają, że Ter Stegen powinien być NR 1 w bramce Niemiec. Było wiadome, że jak Loew wystawi Neuera na MŚ, to dalej ślepo na niego będzie stawiał. To jest i tak chyba powoli jego koniec jako Selekcjonera Rep Niemiec.

4

Cofa to się pewna grupa osób, co ma średniowieczne poglądy np płaska ziemia, szczepionki czy inne leki to zło.

0

Niech jeszcze dziecko ugryzie jakieś nieszczepione zwierzę. Ciekawe czy wtedy rodzice pozwolą, żeby dziecko umarło czy jak.

0

Raczej to nie jest prawda.

0

Real z 2009 nie był taki dobry.

1

Curtois się już na to szykował.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Cały zespół zagrał świetnie. Najlepszy mecz nie tylko w tym sezonie, ale i w całym roku.

0

Alba potrafi brylować bez Messiego. Co pokazał z Interem.

2

W ofensywie jest trochę lepszy. W defensywie jest dużo gorszy. Alba potrafi zachować balans w defensywie i ofensywie. Dlatego jest lepszy od Marcelo.

0

Bez urazy, ale robisz z siebie idiotę lub trolujesz.

3

Około 200 mln Euro siedzi na ławie. Tutaj mam na myśli Semedo (który zaczął grać bardzo dobrze, ale lepiej wystawić daremnego Roberto). Dembele, który miał kapitalny początek sezonu i później ława. Lepiej wystawić Rafinhe, który jest i tak na wylocie niż Malcoma.

0

Patrząc na to co wyprawia Ernesto, to już nawet zaczynam tęsknić za Enrique.

0

Kogo w obecnej sytuacji obchodzi Real? Jak Valverde wystawi Rafinhe i Roberto, to tylko pokaże kretynizm.

0

Nie gramy w 1/16 z 3 ligowcem, ale mecz o 1 miejsce w fazie grupowej LM. Więc nie zagra Rafinha.

0

To tylko wspomnienia, bo tylko to Mourinho zostało.

6

Od tego jest.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Jakby VAR był wcześniej i dodatkowo w LM, to Real w ostatnich latach by wygrał 2 LM, a nie 4.

1

Oier czy to ty?

0

Varane ma formę Pique.

7

Dziwię się, że skoro Neymar rok temu w lato wytarł sobie pysk naszym klubem i kibicami, to duża grupa dalej go tutaj chce.

0

Udzielasz się, a nawet nie wiesz na kogo głosował.

20

Z tą sidzej to dowaliłeś, ale zresztą się zgadzam. Coś się nie pokazują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?