"Młody jesteś życia nie znasz. " Takie zdania możesz klepać do kolegów na dworze. Z tym, że powiedziałeś, że młody jestem, to akurat masz rację, ale nie trzeba być starym patrząc na to co wyrabia Merkel w UE czy z Niemcami.
Rakitic zagra 3 bardzo dobre spotkania i później znowu wróci do słabej/przeciętnej gry. Oby grał dobrze jak najdłużej, ale to raczej nie będzie możliwe, bo już tak miał wiele razy.
Arthurowi daleko jeszcze do poziomu Xaviego, ale i tak nie widzę wyjściowej 11 bez niego, a Cou może i ma dużo większy ciąg na bramkę od Iniesty, ale skrzydłowy taki z niego, jak ze mnie abscynent.
Wszyscy stawiają na Ter Stegena, ale Loew nie. Nawet mam kilku znajomych kibiców Bayernu i uważają, że Ter Stegen powinien być NR 1 w bramce Niemiec. Było wiadome, że jak Loew wystawi Neuera na MŚ, to dalej ślepo na niego będzie stawiał. To jest i tak chyba powoli jego koniec jako Selekcjonera Rep Niemiec.
Około 200 mln Euro siedzi na ławie. Tutaj mam na myśli Semedo (który zaczął grać bardzo dobrze, ale lepiej wystawić daremnego Roberto). Dembele, który miał kapitalny początek sezonu i później ława. Lepiej wystawić Rafinhe, który jest i tak na wylocie niż Malcoma.
0
"Młody jesteś życia nie znasz. " Takie zdania możesz klepać do kolegów na dworze. Z tym, że powiedziałeś, że młody jestem, to akurat masz rację, ale nie trzeba być starym patrząc na to co wyrabia Merkel w UE czy z Niemcami.
1
Komentarz usunięty
2
Plebania.
1
Rakitic zagra 3 bardzo dobre spotkania i później znowu wróci do słabej/przeciętnej gry. Oby grał dobrze jak najdłużej, ale to raczej nie będzie możliwe, bo już tak miał wiele razy.
2
Arthurowi daleko jeszcze do poziomu Xaviego, ale i tak nie widzę wyjściowej 11 bez niego, a Cou może i ma dużo większy ciąg na bramkę od Iniesty, ale skrzydłowy taki z niego, jak ze mnie abscynent.
1
Cienki może jest, ale i tak byłby jednym z najlepszych arbitrów w La Liga.
0
Wszyscy stawiają na Ter Stegena, ale Loew nie. Nawet mam kilku znajomych kibiców Bayernu i uważają, że Ter Stegen powinien być NR 1 w bramce Niemiec. Było wiadome, że jak Loew wystawi Neuera na MŚ, to dalej ślepo na niego będzie stawiał. To jest i tak chyba powoli jego koniec jako Selekcjonera Rep Niemiec.
4
Cofa to się pewna grupa osób, co ma średniowieczne poglądy np płaska ziemia, szczepionki czy inne leki to zło.
0
Niech jeszcze dziecko ugryzie jakieś nieszczepione zwierzę. Ciekawe czy wtedy rodzice pozwolą, żeby dziecko umarło czy jak.
0
Raczej to nie jest prawda.
0
Real z 2009 nie był taki dobry.
1
Curtois się już na to szykował.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Cały zespół zagrał świetnie. Najlepszy mecz nie tylko w tym sezonie, ale i w całym roku.
0
Alba potrafi brylować bez Messiego. Co pokazał z Interem.
2
W ofensywie jest trochę lepszy. W defensywie jest dużo gorszy. Alba potrafi zachować balans w defensywie i ofensywie. Dlatego jest lepszy od Marcelo.
0
Bez urazy, ale robisz z siebie idiotę lub trolujesz.
3
Około 200 mln Euro siedzi na ławie. Tutaj mam na myśli Semedo (który zaczął grać bardzo dobrze, ale lepiej wystawić daremnego Roberto). Dembele, który miał kapitalny początek sezonu i później ława. Lepiej wystawić Rafinhe, który jest i tak na wylocie niż Malcoma.
0
Patrząc na to co wyprawia Ernesto, to już nawet zaczynam tęsknić za Enrique.
0
Kogo w obecnej sytuacji obchodzi Real? Jak Valverde wystawi Rafinhe i Roberto, to tylko pokaże kretynizm.
0
Nie gramy w 1/16 z 3 ligowcem, ale mecz o 1 miejsce w fazie grupowej LM. Więc nie zagra Rafinha.
0
To tylko wspomnienia, bo tylko to Mourinho zostało.
6
Od tego jest.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Jakby VAR był wcześniej i dodatkowo w LM, to Real w ostatnich latach by wygrał 2 LM, a nie 4.
1
Oier czy to ty?
0
Varane ma formę Pique.
7
Dziwię się, że skoro Neymar rok temu w lato wytarł sobie pysk naszym klubem i kibicami, to duża grupa dalej go tutaj chce.
0
Udzielasz się, a nawet nie wiesz na kogo głosował.
20
Z tą sidzej to dowaliłeś, ale zresztą się zgadzam. Coś się nie pokazują.