Nie mogłem sobie wczoraj pozwolić na skomentowanie naszego meczu, ale zrobię to teraz. Wynik bardzo dobry i gra też, to był najlepszy mecz ligowy w tym sezonie. Trochę mnie wkurzył Valverde wprowadzając Denisa, a nie Aleñe, bo ten pierwszy jest na wylocie, a młody musi łapać jak najwięcej minut. Messi kapitalnie uderza te wolne. Drugi raz w karierze udało mu się w karierze ustrzelić dublet z wolnych w 1 meczu. Pod tym względem bije każdego zawodnika o kilka klas. Daleko gdzieś tam za Leo w wolnych jest Neymar i może Wilian.
Nigdy nie widziałem Suareza bez koszulki, bo nawet jak jest ciepło, to zakłada coś pod koszulkę drużynową. No i oczywiście Pique grającego w krótkim rękawie. Pewni zawodnicy mają dziwaczne tradycje.
1
No i co z tego? Prawie go połamał przy tym. Powino być czerwo bez dwóch zdań.
0
Najlepsze mecze u nas grał właśnie w pomocy. Na skrzydło brak mu szybkości.
3
Benzema z pewnością tam, gdzie nie powinien być.
0
Cou musi na stałe grać na pozycji Iniesty, bo innaczej dalej będzie grał słabo.
0
Zapomnij. Mamy większego kota w bramce.
1
Piszę pod wpływem alkoholu. Nie wymagaj odemnie cudów.
0
Cilessen jest dużo lepszy od Pinto.
2
Idź lepiej spać.
0
Albo jak ktoś kiedyś tutaj pisał "Na weselu klepnie babcie w dupe, pożartuje i poleje Ci wódki."
2
Dla mnie Dembele może codziennie się spóźniać na treningi jak tak gra.
0
Ale słaby był w decydującym momencie.
0
Niezasłużona LM z 2010 ma być ich otoczką?
1
Co z tego, że zagrał świetny Mundial skoro wielkiego ch**a u nas grał?
0
Teraz leci 1, ale 2 to też sztos.
12
A wymieniaj sobie. Dla mnie i tak Psy, to absolutny top polskich filmów.
7
Psy lecą na TVN. Dla mnie to jeden z najlepszych polskich filmów o ile nie najlepszy.
2
Właśnie nie ma 17-18 lat żeby się tak zachowywać. Piłkarz w wieku 21 lat musi wiedzieć czego chce.
5
Nie mogłem sobie wczoraj pozwolić na skomentowanie naszego meczu, ale zrobię to teraz. Wynik bardzo dobry i gra też, to był najlepszy mecz ligowy w tym sezonie. Trochę mnie wkurzył Valverde wprowadzając Denisa, a nie Aleñe, bo ten pierwszy jest na wylocie, a młody musi łapać jak najwięcej minut. Messi kapitalnie uderza te wolne. Drugi raz w karierze udało mu się w karierze ustrzelić dublet z wolnych w 1 meczu. Pod tym względem bije każdego zawodnika o kilka klas. Daleko gdzieś tam za Leo w wolnych jest Neymar i może Wilian.
1
On nas wszystkich przeżyje.
1
Oglądam właśnie Eleven gol i po tym karnym, który padł w meczu Mainz-Hanover nie można aż tak bardzo narzekać na arbitrów hiszpańskich.
12
Nie lubię Cie, ale masz mój głos.
19
Taki napinacz jak MarioVeb został nominowany do tej nagrody? Serio? Przecież 80% jego komentarzy to agresja i frustracja.
3
Nie głosowałem. Może mój głos by coś zmienił.
0
Lubię tego użytkownika, ale co miałby być 2? Za często się tutaj nie udziela. Niech się cieszy, że zajął miejsce przed Cochice.
1
Dla niego i tak pewnie to nic, ale zawodnika za takie coś trzeba karać.
0
To też niedobrze, bo powinien mieć na najważniejsze miesiące sezonu Marzec, Kwiecień i Maj.
0
No, trochę źle to wygląda, ale widziałem już gorsze rzeczy na ciele.
5
Nigdy nie widziałem Suareza bez koszulki, bo nawet jak jest ciepło, to zakłada coś pod koszulkę drużynową. No i oczywiście Pique grającego w krótkim rękawie. Pewni zawodnicy mają dziwaczne tradycje.
1
Z tego wychodzi, że Pique i Alba nie są wychowankami, a Icardi już tak. Trochę to dziwne.
0
Czyli kontuzja to wakacje/odpoczynek? Weź przestań się wreszcie kompromitować.